W Patronite od 21.04.2020

autorski audiobook dla dzieci na Youtube

5 000 zł

2%

osiągnięto

4 880 zł

brakuje

Kochani! Od końca marca publikujemy na Youtube autorskie bajki dla dzieci. Bajkę "Owca Ola Bohaterką Pola" Natalii Przybylskiej wysłuchało ponad 17,5 tysiąca osób w okresie 30 dni. Oprócz tego opublikowaliśmy serię 11 opowiadań dla dzieci pt. "Osiołek Olek na tropie talentów", trwającą prawie godzinę. Oprócz tego przygotowaliśmy (otrzymując zgodę autora) autorski audiobook na podstawie książki Grzegorza Kasdepke pt. "Bon czy ton...".

Dla waszej rozrywki udostępniliśmy dla Was na Youtube przez ostatni miesiąc 2 h 19 minut audiobooków! Ile to dni pracy? W sumie z napisaniem autorskich bajek, nagraniem, napisaniem muzyki i efektów dźwiękowych oraz studyjną obróbką dźwiękową to... 1,5 miesiąca naszej twórczej pracy.

Chcielibyśmy napisać specjalnie dla Was i nagrać w formie słuchowiska kolejną autorską wartościową bajkę. Wesprzyjcie nas, żeby rozwijać nasz kanał na Youtube.

Teledysk zespołu The Jelonband

15 000 zł

0%

osiągnięto

14 880 zł

brakuje

Aby poszerzyć ofertę kulturalną w sieci i zapewnić dzieciom wartościową rozrywkę pragniemy nagrać profesjonalny teledysk do autorskiej piosenki: "Czas na zabawę" Zespołu The Jelonband w składzie: Jelonek Bronek (król ekotańca połamańca), Biedronka Ilonka (gitarzystka) i Pszczółka Julka (wokalistka)!
Piosenka będzie dostępna dla wszystkich w serwisie Youtube! Przygotujcie się na nowy dziecięcy rock'nd'jelonowy przebój - nagra go bowiem gwiazda, najbardziej kolorowa ekokapela, światowej sławy zespół muzyczny The Jelonband!

THE JELONBAND! - awangardowy zespół ekologiczny, znany na całym świecie, zwłaszcza w lasach i na łąkach. Jego rock’n’jelonowe numery nuci cała przyroda. Ale to dla nas wciąż za mało – za mało, żeby zmienić świat. A my chcemy i wiemy, że możemy! Ta ekologiczna kapela wychodzi więc do ludzi, zwłaszcza tych małych, żeby przekazać im to co naprawdę ważne. W przyrodzie ostatnio coraz częściej brakuje harmonii – a my ją muzycznie przywracamy! Muzyka zmienia pokolenia, a najmłodsze pokolenie ma szanse wiele zmienić. Dlatego rusz z nami w ten rytm i pozwól przyrodzie zachować naturalny rytm. Poznaj Jelonka, Pszczółkę i Biedronkę – śpiewaj, tańcz, baw się i ucz się!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)