Teatr Żelazny

W Patronite od 22.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 949

Liczba Patronów: 834

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
330 miesięcznie
31 720 łącznie

Lubię Teatr - wspieram Teatr!

30 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

29 670 zł

brakuje

Kochani!
Walczymy o przetrwanie Teatru.  Przez lata utrzymywaliśmy się z własnych wpływów, ceniąc sobie wypracowaną niezależność. Dziś, w dobie pandemii i obostrzeniach jakie są nakładane - dramatyczne ograniczenie  dostępnych miejsc na widowni - wiemy, że ta jesień (po wiosennej przerwie w funkcjonowaniu) będzie ciosem, z jakiego się nie podniesiemy. 
Koszty i zobowiązania związane z utrzymaniem budynku, pracowników czy planowaniem kolejnych premier znacznie przekraczają możliwości zarabiania na swój byt przy nałożonych ograniczeniach.Naszą ideą jest wolność i nieuzależnianie istnienia Teatru od zewnętrzych pieniędzy (rządowych dotacji). Konsekwentnie nam się to udawało. Dzięki ugruntowanej pozycji Teatru, zaufaniu widzów którzy do nas wracają mogliśmy udowadniać, że artyści także potrafią myśleć "biznesowo" i realizować założony budżet. Całe utrzymanie budynku, pracowników, infrastruktury, remonty i produkcja spektakli teatralnych są naszymi kosztami. 
Wychodząc naprzeciw pojawiającemu się zapotrzebowaniu i pojawiającym się przeszkodom w naszym funkcjonowaniu, kierując się chęcią rozwijania marki Teatru Żelaznego a także jeszcze większą upowszechniania kultury potrzebujmy stałego wsparcia od osób, które już na zaufały.  

W czasie wiosennego lockdown'u ratowaliśmy Teatr otwierając warzywniak "Twoja Nać".

Dziękujemy, że byliście wtedy z nami.

Liczymy na Wasze wsparcie! 

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Grzegorz Klemens
Grzegorz Klemens
Próg: 50 zł
Irena Kurdziel
Irena Kurdziel
Próg: 30 zł
Maciej Jagodziński
Maciej Jagodziński
Próg: 10 zł
Jolanta Kunecka
Jolanta Kunecka
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Michał Krzesiak
Michał Krzesiak
Próg: 30 zł