W Patronite od 03.01.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 407

Liczba Patronów: 258

Zostań Patronem
64 patronów
936 miesięcznie
19 594 łącznie
życie melona i choinki. na tym profilu prezentuję historie z życia melona i choinki. więcej historii jest o melonie a mniej o samej choince. ew. możliwe że pojawią się elementy choinki przekształconej np.: w meble lub inne drewniane przedmioty o których nie wiem że są wykonane z choinki.

O Autorze

to ja. melon

nazywam się melon i na tym należałoby poprzestać. ale nie mogę. no to napiszę najpierw trochę o historii:

 

to ja podczas ostatnich świąt

historia jest zmienna i nie jest stała. można ją zmieniać. np.: nie wiem czy była faktycznie bitwa pod grunwaldem. nie mam jak tego sprawdzić. a co dopiero mówić o wydarzeniach sprzed 1410 roku! no więc historii nie możecie być pewni bo nie i już. koniec kurde kropka.

to ja na wakacjach w łodzi

plany na dalszą przyszłość:

chętnie poznam zamożnego skandynawa najlepiej pochodzenia czeskiego lub czechosłowackiego. taki ktoś łączyłby w sobie moje ulubione cechy osobowości: byłby opanowany i chłodny w połączeniu z byciem gwałtownym i gorącym. do tego kocham każdego kto mówi w języku arabeli.

ps. proszę o wsparcie. pragnę wyjechać do japonii ale jakaś pradawna siła trzyma mnie tu niczym miska z zabetonowanymi stopami. jestem specką od reklam i chętnie coś zareklamuję tak jak tytus mediamarkt


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Daniel Bauke
Daniel Bauke
39 zł miesięcznie
Katarzyna Sendal
Katarzyna Sendal
27 zł miesięcznie
Zbigniew Cyktor
Zbigniew Cyktor
6 zł miesięcznie
Michał XLII
Michał XLII
19 zł miesięcznie
Kaja K
Kaja K
6 zł miesięcznie
Anna Czernikiewicz-Szałek
Anna Czernikiewicz-Szałek
11 zł miesięcznie