W Patronite od 03.01.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 703

Liczba Patronów: 390

Zostań Patronem
Kup na prezent
44 patronów
634 miesięcznie
30 620 łącznie
życie melona i choinki. na tym profilu prezentuję historie z życia melona i choinki. więcej historii jest o melonie a mniej o samej choince. ew. możliwe że pojawią się elementy choinki przekształconej np.: w meble lub inne drewniane przedmioty o których nie wiem że są wykonane z choinki.

O Autorze

to ja. melon

nazywam się melon i na tym należałoby poprzestać. ale nie mogę. no to napiszę najpierw trochę o historii:

 

to ja podczas ostatnich świąt

historia jest zmienna i nie jest stała. można ją zmieniać. np.: nie wiem czy była faktycznie bitwa pod grunwaldem. nie mam jak tego sprawdzić. a co dopiero mówić o wydarzeniach sprzed 1410 roku! no więc historii nie możecie być pewni bo nie i już. koniec kurde kropka.

to ja na wakacjach w łodzi

plany na dalszą przyszłość:

chętnie poznam zamożnego skandynawa najlepiej pochodzenia czeskiego lub czechosłowackiego. taki ktoś łączyłby w sobie moje ulubione cechy osobowości: byłby opanowany i chłodny w połączeniu z byciem gwałtownym i gorącym. do tego kocham każdego kto mówi w języku arabeli.

ps. proszę o wsparcie. pragnę wyjechać do japonii ale jakaś pradawna siła trzyma mnie tu niczym miska z zabetonowanymi stopami. jestem specką od reklam i chętnie coś zareklamuję tak jak tytus mediamarkt


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anna Janiszewska
Anna Janiszewska
Próg: 19 zł
Izabela Daniszewska
Izabela Daniszewska
Próg: 6 zł
Bartłomiej F. Tajchman
Bartłomiej F. Tajchman
Próg: 11 zł
Anonimowy patron
Próg: 27 zł
Tomek Kuc
Tomek Kuc
Próg: 27 zł
Ula Kasińska
Ula Kasińska
Próg: 27 zł