The Brief – co znosi psychika grafika

W Patronite od 10.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
1 407 łącznie

THE BRIEF PRO

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

WIĘCEJ THEB
Chciałbym tworzyć więcej wartościowych, autorskich treści i przeznaczyć dodatkowy czas na bezpośrednią komunikację z Wami. Być częściej tylko dla Was!

VIDEO
Chciałbym vlogować! Tak, uspołeczniony introwertyk zamierza szerzej pokazywać swoją facjatę. W 2020 roku planuje założyć kreatywny kanał na YT.

OFFLINE
Postanowiłem dwa razy w roku odciągnąć Was od komputerów i skupić gdzieś oflajnowo wokół wydarzenia organizowanego wspólnie z Wami przez theB. Nie wiem jeszcze, czy te spotkania miałyby przyjąć formę luźnych meetapów, czy konferencji. Jedno jest pewne, chciałbym, by były w mocno low-costowej formie a tym samym by były przystępne dla każdego.

WWW
Media społecznościowe to najlepsze miejsce do prowadzenia bezpośredniej komunikacji jednak mają one swoje kaprysy i ograniczenia. Dlatego zdecydowałem się wyjść poza ramy Facebooka czy Instagrama i dodatkowo założyć zewnętrzny portal.

EDUKACJA MŁODYCH DESIGNERÓW
Mega się jaram tym, że projektanci są tak głodni wiedzy! Dlatego moim marzeniem jest jeszcze większa integracja młodszych designerów z takimi twórcami jak Beata Śliwińska, Patryk Hardziej, Mateusz Machalski czy Bartosz Walczuk.

EDUKACJA KLIENTÓW
Edukacja i inspiracja projektantów to jedno, ale myślę, że bardzo potrzebna jest również edukacja naszych klientów. Chciałbym ich zaprosić do dyskusji i pokazać od kuchni, na czym polega nasza praca. Pragnę, byśmy wspólnie opracowali bazę wiedzy i odpowiedzieli na najbardziej nurtujące pytania. Jak napisać poprawny brief, co to jest język wizualny. Ile powinien kosztować projekt logo. W jaki sposób komunikować się z projektantami czy wreszcie jak oceniać projekty graficzne?

THEB+
Poza tym wszystko, co dzieje się do tej pory tylko może w nieco większym zespole.