The Brief – co znosi psychika grafika

W Patronite od 10.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
1 407 łącznie
"The Brief – co znosi psychika grafika" to fanpage i grupa zrzeszająca grafików, marketerów, właścicieli firm i wielu innych przedstawicieli branży kreatywnej i projektowej.

O Autorze

Nazywam się Maciej Piątek. Jestem twórcą, projektantem, demonologiem, uspołecznionym introwertykiem.

Bywam prelegentem, blogerem i autorem artykułów w branżowych czasopismach. Rozprawiam się ze złem czyhającym w mejlach klientów, sprawnie pacyfikując je humorem na The Brief – co znosi psychika grafika.

Skupiam wierną społeczność projektantów, a jednocześnie współpracuje z czołowymi markami takimi jak Wacom czy Eizo.

Na co dzień jestem designerem w piątek.studio

 

The Brief – co znosi psychika grafika 

Po ponad 6 latach systematycznej pracy doszedłem do miejsca, w którym The Brief – co znosi psychika grafika, nie jest już jedynie lolcontentowym Fanpagem. Staje się poważną MARKĄ skupiającą blisko 95 tysięczną społeczność. Zrzesza grafików, marketerów, właścicieli firm i wielu innych przedstawicieli branży kreatywnej i projektowej. 

Rok 2020 to jeszcze wyraźniejsze przejście od chichotu w kierunku treści pomocnych w codziennej pracy projektanta czy marketera.
 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika