Freakery

W Patronite od 16.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 871

Liczba Patronów: 993

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
415 miesięcznie
9 525 łącznie
Freakery to historia kobiecej mody - udowodnienie, że moda jest lustrem, w którym odbijają się nasze potrzeby i pragnienia. To dowód na zmiany w społeczeństwie i forma sztuki - odcinki są analizą współczesnych trendów w szerszym kontekście. To projektanci, ikony mody i kultowe elementy garderoby.

O Autorze

Freakery powstało z tęsknoty za pięknem i z chęci nadania głębszego znaczenia temu, co - czy tego chcemy czy nie - dotyczy każdego. O czym mowa? O modzie, która prócz bycia pięknym zbytkiem, potrafi być manifestem, rewolucją i zwierciadłem społeczeństwa.

Kanał przede wszystkim skupia się na historii opowiedzianej przez ubrania, które nabierają zupełnie innego znaczenia w szerszym, fascynującym kontekście. 

Freakery ma na celu zachęcić do zatrzymania się na chwilę w dobie fast fashion, aby  zrozumieć i docenić długą drogę, którą przebyły codzienne przedmioty, a przy tym uświadomić, jakie wydarzenia miały na bezpośredni wpływ na ich obecną formę. 

To również historia wielkich projektantów, kultowych kreacji, niezbędnych kosmetyków i...nas samych. 

Wypełniona marzeniami i strzępami tekstów - gdzie słowa z zadyszką gonią przecinki - głowa Joanny. Absolwentki filologii angielskiej, bezlitosnej pożeraczki filmów i książek, która swoje serce oddała modzie. 

Kanał uznawany jest przez widzów za wyjątkowe miejsce na polskiej scenie YouTube ze względu na unikatową treść, świetnej jakości materiały i rzetelny research. Odbiorcy doceniają Freakery za spójny przekaz i prawdziwą pasję - od merytorycznych filmów, po świetnie zredagowane teksty na blogu, na oryginalnych zdjęciach z poetyckimi opisami na Instagramie kończąc.

Ponieważ nie ma limitu jeśli chodzi o rozwijanie pasji, która stanowi podpałkę dla życia. Swoją działalność traktuję jak partnerską rozmowę z gronem zaangażowanych, wymagających i ciekawych odbiorców. Chciałabym własnie z nimi - właśnie z WAMI - wymiernie współtworzyć kanał, rozwijać go o te elementy, które trudno byłoby mi zorganizować samodzielnie w codziennym pędzie. 

Patronite pozwoli mi mocniej skupić się na częstszym nagrywaniu nowych odcinków, przeradzając powoli pasję w sposób życia.

Najważniejsze cele dla kanału przy wsparciu Patronite:

  • Stworzenie nowego formatu polegającego na krótkich odcinkach prezentujących sylwetki osób, które trzęsą polskim światem mody
  • Częstsze tworzenie lookbooków w kontekście historycznym, co wydaje się być jednym z ulubionych formatów odbiorców
  • Wyjście z treścią poza granice Polski poprzez realizowanie formatu o modzie w danym kraju oraz rzetelne tłumaczenia 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Julia Skrobek
Julia Skrobek
Próg: 10 zł
Marta Chmiel
Marta Chmiel
Próg: 30 zł
Wojciech Łaszkiewicz
Wojciech Łaszkiewicz
Próg: 50 zł
Karina Olejniczak
Karina Olejniczak
Próg: 50 zł
Katarzyna Bojko
Katarzyna Bojko
Próg: 50 zł
Anna Doczekalska
Anna Doczekalska
Próg: 30 zł