Avatar użytkownika

Staszek Tips Wiertelak

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Jestem Staszek, lubię tworzyć i budować. Zajmuję się głownie komputerami ale nie tylko, na moim warsztacie powstają różne szalone pomysły którymi dzielę się z wami.

Nazywam się Staszek Wiertelak, w internecie jestem znany jako Tips.  Od 2 lat tworzę na You Tube i Twitch szalone projekty, możecie u mnie zobaczyć jak powstają nietypowe obudowy komputerów, rekwizyty, miecze świetlne, drapaki dla kotów czy meble do mieszkania. 

 

W planach mam przygotowanie większej ilości poradników i kiedyś zorganizowanie warsztatów, po prostu lubię dzielić się pasją tworzenia! Staram się też zarażać tą pasją innych twórców na You Tube.

A czasami tworzę też bardziej rozbudowane projekty przy współpracy z różnymi firmami. Najciekawszym z nich jest według mnie Mini PC stworzony przy współpracy z Nvidią.

Chcę by pieniądze od patronów były przeznaczone na tworzenie treści z których wy tez możecie korzystać, poradniki, tutoriale czy recenzje narzędzi. Mam też w planie wyjście ze swojej strefy komfortu i tworzenie waszych pomysłów i projektów tak by były dla mnie wyzwanie i wam pozwoliły zobaczyć na żywo jak powstają wasze kreacje.