Staszek Tips Wiertelak

W Patronite od 03.09.2018

Tutoriale!

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Chcę się z wami dzielić swoją wiedzą! Ale to wymaga waszego wsparcia! Jeżeli uda nam się osiągnąć ten cel co 2 tygodnie na kanale pojawi się inny Tutorial, będziecie mogli się nauczyć nie tylko jak modować obudowy ale też jak korzystać z narzędzi, lutować, rzeźbić czy projektować! Taka kwota pozwoli na zakup wszystkich potrzebnych materiał oraz czas by nagrać materiał i go zmontować!

Kącik majsterkowicza!

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Chcę podjąć się waszego wyzwania! Raz w miesiącu będziecie mogli zgłosić swój pomysł na obudowę/projekt, potem zrobimy losowanie i jeden z tych projektów zbuduję! Co więcej będzie on dla was! Na koniec miesiąca wybiorę jednego patrona który dostanie ten projekt! Wszystko oczywiście będzie można oglądać na Twitch oraz You Tube.

Codzienne materiały z warsztatu!

7 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 000 zł

brakuje

Tak dokładnie! Gdy tylko uda się uzbierać taką kwotę na YT pojawią się codzienne Vlogi/Filmy, będziecie mogli na bieżąco oglądać co się dzieje na warsztacie, co się zmienia, gdzie robimy zakupy itp.

Otwarta pracownia!

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

15 000 zł

brakuje

Tak dokładnie! To już jest szaleństwo ale chcę to zrobić. Chcę stworzyć miejsce gdzie można wpaść i popracować nad swoim projektem, gdzie są narzędzia oraz wsparcie doświadczonych twórców. Przeprowadzę się na nowy warsztat, gdzie stworzą specjalne miejsce dla was. Patroni będą mogli zarezerwować sobie czas i pracować nad swoim projektem, nie zabraknie tam odpowiednich narzędzi i miejsca do pracy, będzie można też zobaczyć naszą ekipę przy pracy. Będzie tam też miejsce do fotografowania sowich projektów z odpowiednim oświetleniem i tłem.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)