Staszek Tips Wiertelak

W Patronite od 03.09.2018

Jestem Staszek, lubię tworzyć i budować. Zajmuję się głownie komputerami ale nie tylko, na moim warsztacie powstają różne szalone pomysły którymi dzielę się z wami.

O Autorze

Nazywam się Staszek Wiertelak, w internecie jestem znany jako Tips.  Od 2 lat tworzę na You Tube i Twitch szalone projekty, możecie u mnie zobaczyć jak powstają nietypowe obudowy komputerów, rekwizyty, miecze świetlne, drapaki dla kotów czy meble do mieszkania. 

 

W planach mam przygotowanie większej ilości poradników i kiedyś zorganizowanie warsztatów, po prostu lubię dzielić się pasją tworzenia! Staram się też zarażać tą pasją innych twórców na You Tube.

A czasami tworzę też bardziej rozbudowane projekty przy współpracy z różnymi firmami. Najciekawszym z nich jest według mnie Mini PC stworzony przy współpracy z Nvidią.

Chcę by pieniądze od patronów były przeznaczone na tworzenie treści z których wy tez możecie korzystać, poradniki, tutoriale czy recenzje narzędzi. Mam też w planie wyjście ze swojej strefy komfortu i tworzenie waszych pomysłów i projektów tak by były dla mnie wyzwanie i wam pozwoliły zobaczyć na żywo jak powstają wasze kreacje. 

 


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)