Avatar użytkownika

Dr n. med. Tomasz Jeżewski

1
patron
10 
miesięcznie
90 
łącznie
1
patron
10 zł 90 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Zachęcamy do nawet minimalnych wpłat. Każda kwota ułatwi tworzenie treści dla Was
10 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie i zapraszam do korzystania z dostępnych treści!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dr n. med. Tomasz Jeżewski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

UNIKAJ CHORÓB i ŻYJ DŁUGO W DOBREJ FORMIE - ZROZUM I ZACHOWAJ ZDROWIE. Podcast ZawałOFFcy edukacja i propagowanie naukowej wiedzy dotyczącej optymalnego stylu życia. Dostępny na www.tomaszjezewski.pl oraz w serwisach SPOTIFY, APPLE PODCAST, SPREAKER - podcast ZawałOFFcy - SŁUCHAJ i WSPIERAJ !

Nazywam się Tomasz Jeżewski. Jestem lekarzem medycyny, doktorem nauk medycznych, specjalistą medycyny wewnętrznej oraz kardiologii. Z jednej strony od 19 lat wykonuję inwazyjne zabiegi na sercu - z drugiej bardzo intensywnie pracuję z pacjentami w dziedzinie skutecznej modyfikacji stylu życia

Celem jest przekonanie pacjentów że mogą UNIKNĄĆ wielu problemów zdrowotnych, OPÓŹNIĆ POJAWIENIE SIĘ CHORÓB, ZAHAMOWAĆ MIAŻDŻYCĘ, CUKRZYCĘ TYPU 2.... i nie być skazanymi na przewlekłe przyjmowanie garści tabletek DO KOŃCA ŻYCIA :( 

ZawałOFFcy to PODCAST EDUKACYJNY poświęcony skutecznej i naukowo potwierdzonej prozdrowotnej modyfikacji stylu życia. Możemy być zdrowi, sprawni, odporni na infekcje, trzymać się z daleka od służby zdrowia - ale musimy mieć źródło obiektywnej informacji - OBIEKTYWNEJ EDUKACJI. Większość z nas w natłoku informacji nie wie co jest prawdą a co marketingową manipulacją. Ja jestem od 20 lat praktykującym lekarzem i muszę przyznać, że czasami mnie samemu nie jest łatwo odróżnić prawdę od manipulacji.  

Dlatego właśnie od lat publikuję blog www.tomaszjezewski.pl - artykuły, ciekawostki, wykłady, webinary, aktywnie działający fanpage na FB i kanał na Instagramie z codziennymi informacjami edukującymi wszystkich chętnych.

Wszystko to bezpłatnie, dostępne bez ograniczeń. 

Ze względu na ilość kosztów związaną z rozwojem projektu - trudno mi obecnie to w całości, udźwignąć finansowo. Koszty hostingu, sprzętu do streamów, wykładów, dostęp do baz danych, grafik, wysyłka newsletterów licencje do podstawowych programów do edytowania, koszty promowania naszych wydarzeń i wiele innych drobiazgów jak dotychczas obciążały jedynie mnie. 

Nadal będę rozwijać ten projekt - zwłaszcza że już mam ponad 7500 tys fanów jedynie na FB, setki pacjentów dziennie zaglądają na tomaszjezewski.pl i poszerzają swoją wiedzę...

Jeśli uważasz, że jest to projekt pożyteczny społecznie możesz ZUPEŁNIE DOBROWOLNIE WESPRZEĆ GO DOWOLNĄ KWOTĄ PIENIĘŻNĄ. 

Będzie nam łatwiej, zrobimy więcej ... dla CIEBIE i dla innych

Oto link do przykładowego materiału z mojego kanału YouTube - krótka 2 minutowa historia przemiany zdrowotnej...

 

Interesuje Cię zapobieganie chorobom nowotworowym? Oto przykładowy materiał - 36 zapis video webinaru - warto obejrzeć !

Cele Autora

ZawałOFFcy - gorąca linia zdrowego stylu życia
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 990 zł brakuje
0%
W natłoku informacji niekiedy bardzo sprzecznych większości ludzi jest bardzo trudno zorientować się, które z nich są OBIEKTYWNE. Dzięki Waszemu dobrowolnemu wsparciu łatwiej będzie mi publikować systematycznie materiały edukacyjne. Celem jest cotygodniowa porcja informacji w różnych formach - videoblog, wpis blogowy, newsletter, podcast, przekazy live.
Wsparcie pozwoli utrzymywać subskrypcje w kanałach komunikacyjnych, opłacać subskrypcje baz danych i artykułów naukowych, które są źródłami do tworzenia materiałów DLA WAS.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dr n. med. Tomasz Jeżewski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tomasz Teodorczyk
Tomasz Teodorczyk
10 zł
Czułe Odchudzanie. Bez nienawiści do jedzenia! :: ALFA-REAKTYWACJA
Czułe Odchudzanie. Bez nienawiści do jedzenia! :: ALFA-REAKTYWACJA
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.