Dr n. med. Tomasz Jeżewski

W Patronite od 23.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
20 łącznie
UNIKAJ CHORÓB i ŻYJ DŁUGO W DOBREJ FORMIE - ZROZUM I ZACHOWAJ ZDROWIE. Podcast ZawałOFFcy edukacja i propagowanie naukowej wiedzy dotyczącej optymalnego stylu życia. Dostępny na www.tomaszjezewski.pl oraz w serwisach SPOTIFY, APPLE PODCAST, SPREAKER - podcast ZawałOFFcy - SŁUCHAJ i WSPIERAJ !

O Autorze

Nazywam się Tomasz Jeżewski. Jestem lekarzem medycyny, doktorem nauk medycznych, specjalistą medycyny wewnętrznej oraz kardiologii. Z jednej strony od 19 lat wykonuję inwazyjne zabiegi na sercu - z drugiej bardzo intensywnie pracuję z pacjentami w dziedzinie skutecznej modyfikacji stylu życia

Celem jest przekonanie pacjentów że mogą UNIKNĄĆ wielu problemów zdrowotnych, OPÓŹNIĆ POJAWIENIE SIĘ CHORÓB, ZAHAMOWAĆ MIAŻDŻYCĘ, CUKRZYCĘ TYPU 2.... i nie być skazanymi na przewlekłe przyjmowanie garści tabletek DO KOŃCA ŻYCIA :( 

ZawałOFFcy to PODCAST EDUKACYJNY poświęcony skutecznej i naukowo potwierdzonej prozdrowotnej modyfikacji stylu życia. Możemy być zdrowi, sprawni, odporni na infekcje, trzymać się z daleka od służby zdrowia - ale musimy mieć źródło obiektywnej informacji - OBIEKTYWNEJ EDUKACJI. Większość z nas w natłoku informacji nie wie co jest prawdą a co marketingową manipulacją. Ja jestem od 20 lat praktykującym lekarzem i muszę przyznać, że czasami mnie samemu nie jest łatwo odróżnić prawdę od manipulacji.  

Dlatego właśnie od lat publikuję blog www.tomaszjezewski.pl - artykuły, ciekawostki, wykłady, webinary, aktywnie działający fanpage na FB i kanał na Instagramie z codziennymi informacjami edukującymi wszystkich chętnych.

Wszystko to bezpłatnie, dostępne bez ograniczeń. 

Ze względu na ilość kosztów związaną z rozwojem projektu - trudno mi obecnie to w całości, udźwignąć finansowo. Koszty hostingu, sprzętu do streamów, wykładów, dostęp do baz danych, grafik, wysyłka newsletterów licencje do podstawowych programów do edytowania, koszty promowania naszych wydarzeń i wiele innych drobiazgów jak dotychczas obciążały jedynie mnie. 

Nadal będę rozwijać ten projekt - zwłaszcza że już mam ponad 7500 tys fanów jedynie na FB, setki pacjentów dziennie zaglądają na tomaszjezewski.pl i poszerzają swoją wiedzę...

Jeśli uważasz, że jest to projekt pożyteczny społecznie możesz ZUPEŁNIE DOBROWOLNIE WESPRZEĆ GO DOWOLNĄ KWOTĄ PIENIĘŻNĄ. 

Będzie nam łatwiej, zrobimy więcej ... dla CIEBIE i dla innych

Oto link do przykładowego materiału z mojego kanału YouTube - krótka 2 minutowa historia przemiany zdrowotnej...

 

Interesuje Cię zapobieganie chorobom nowotworowym? Oto przykładowy materiał - 36 zapis video webinaru - warto obejrzeć !


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika