Tomek Węcki

W Patronite od 26.05.2018

Eseje wizualne na You Tube

2 000 zł

21%

osiągnięto

1 580 zł

brakuje

Chciałbym urozmaicić swój kanał na YT i dostarczyć Wam nagrań ciekawszych wizualnie - lepiej zmontowanych, animowanych, etc. Kłopot w tym, że na razie jestem za kiepski w te klocki. 2 tysiące złotych to przede wszystkim dodatkowy czas, który mogę zarezerwować na naukę i przygotowania. Z całą pewnością pieniądze przydadzą się też na zakup licencji programu do edycji oraz ew. kursów.

Broszury tematyczne o nauce pisania

6 000 zł

7%

osiągnięto

5 580 zł

brakuje

Po uzbieraniu 6 tysięcy złotych, mam gwarancję, że uda mi się odłożyć wystarczająco wiele czasu, aby zacząć pisać specjalne broszury poświęcone konkretnemu problemowi związanemu z pisaniem - na przykład, budowaniu i rozwojowi postaci.

Broszury w pierwszej kolejności będą dostępne dla patronów (w formie krótkich e-booków). Prawdopodobnie po pewnym czasie powstanie ich na tyle wiele, że będzie można skomponować z nich książkę - poradnik. Wtedy staną się dostępne również na papierze i dla każdego zainteresowanego czytelnika. Oczywiście, wszyscy patroni dostaną tę książkę za darmo. ;)

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)