Totem Tribe

W Patronite od 05.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Pasjonaci tańca Shuffle i Jumpstyle. Nasza przygoda z tańcem rozpoczęła się w 2005 i 2007roku. Jeden z nas rozpowszechniał w całej Polsce taniec Jumpstyle i partycypował w programie "Got to dance". Drugi w latach studenckich został instruktorem tańca. Nasze drogi się połączyły i powstał Totem Tribe

O Autorze

ZAJAWKA :

O NAS :

Przyjaciele w szerokich spodniach z pasją do tańca Shuffle i Jumpstyle.

Od dziecka tworzymy przeróżne choreografie, prowadzimy zajęcia taneczne oraz organizujemy meetingi w Polsce zrzeszające tancerzy. Jeden z nas podbił serca widzów w programie tanecznym "Got to dance", a drugi poznańskich przedszkolaków, których uczył przez cały rok jako instruktor.
 

Got to dance
Got To Dance 2012
Zlot Jumpstyle Kędzieżyn Koźle 2012
Zlot Jumpstyle Kędzieżyn Koźle 2013
Nauka tańca dla przedszkolaków
Poznań 2017

MISJA :

Nie zamierzamy zapomnieć o naszych korzeniach, wiedząc ile w życiu daje taniec pod względem nowych znajomości, poprawy pewności siebie, wysportowania i ogólnego zdrowia. Wierzymy, że możemy zapoczątkować u młodych osób pasję do tańca, która zostanie z nimi na całe życie i pomoże także oderwać się od ekranu telefonu.  Chcemy rozpowszechniać taniec i ruch, pokazywać go od kuchni i dzielić się naszą wiedzą.

AKTUALNIE :

Tworzymy kanał na TikTok'u ( https://www.tiktok.com/@totemtribe ), gdzie pokazujemy łatwe do replikowania choreografie, oraz uczymy podstawowych ruchów tanecznych. Mamy z tego ogromną radochę widząc rosnące zaangażowanie społeczności połączone z faktem, że robimy to co uwielbiamy.

PLANY NA 2021 :

 • Strona Internetowa - Stworzymy stronę internetową, która posłuży jako narzędzie do komunikacji z widzami i patronami. Będzie też miejscem umieszczenia szkoleń i harmonogramu warsztatów tanecznych, o czym w następnych punktach.
 • Szkolenie On-Line - Stworzymy pełnowartościowe szkolenie z Shuffle i Jumpstyle, gdzie nauczymy podstaw tańca, kilku choreografii oraz wytłumaczymy każdy szczegół, na który trzeba zwracać uwagę.

PLANY DALEKOSIĘŻNE :

 • Warsztaty Taneczne - Mając doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych dla wszystkich grup wiekowych, chcemy na żywo przekazywać naszą wiedzę i zapalać do tańca i ruchu. Pokazywać jaką daje to radość i satysfakcję. Stworzymy stacjonarne warsztaty w studiu tanecznym w kilku polskich miastach.
 • Wyjazdy Taneczne - ( 2023r. ) Daleka przyszłość. Takie wyjazdy zapamiętuje się na długo. Zrzeszają ludzi o podobnych pasjach i zajawkach. Dają możliwość zawierania znajomości i przyjaźni na życie, a co więcej dostarczają masę frajdy i radochy.

JAK NAS WESPRZEĆ? :

 • Przekaż nam uśmiech. Dodaj nam skrzydeł i napisz do nas jeżeli podoba się ta inicjatywa
 • Zaobserwuj na TikTok'u ( https://www.tiktok.com/@totemtribe )
 • Zakup nasze, własnoręcznie szyte spodnie, w których tańczymy. (https://www.etsy.com/pl/shop/TheTotemTribe)
 • Wesprzyj nas na Patronite, abyśmy mogli przeznaczyć więcej czasu na tą inicjatywę.
  Zawodowo jeden z nas jest projektantem wnętrz, a drugi ekonomistą

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem