Avatar użytkownika

Tygodnik Podhalański

78
patronów
5 300 
miesięcznie
7 190 
łącznie
78
patronów
5 300 zł 7 190 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Witaj w gronie Przyjaciół Tygodnika Podhalańskiego. Dla nas liczy się absolutnie każda złotówka, każde wsparcie, bo to sygnał, że to, co robimy jest ważne i potrzebne. A Twoje wsparcie to nie tylko finansowy wkład, ale także zaproszenie do wspólnej przygody. Jesteśmy teraz prawdziwą górską ekipą. Chcemy odkrywać z Tobą nowe górskie tajemnice i tworzyć piękne materiały.
Zapraszamy Cię do specjalnej grupy Patronów na Facebooku. Tam czekają na Ciebie nie tylko kulisy naszej redakcyjnej pracy, ale także gorące dyskusje, w które będziesz mógł się włączyć i spojrzeć na świat dziennikarskim okiem.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
To dzięki takim hojnym Patronom mamy szansę nie tylko działać dalej, zmieniać się i rozwijać, tak jak to zaplanowaliśmy w naszym programie na 35-lecie. Razem z Tobą i dzięki Tobie możemy tworzyć niezależne dziennikarstwo. To tylko tyle i aż tyle!
zapraszamy Cię do specjalnej Grupy Patronów Tygodnika na FB
■ będziesz otrzymywała i otrzymywał nasz newsletter, w którym znajdziesz linki do artykułów z najnowszych wydań gazety oraz artykuły niedostępne dla innych w Internecie
■ będziesz mogła i mógł uczestniczyć w spotkaniach online z twórcami naszego Tygodnika, jego szefem Jurkiem Jureckim, redaktorem naczelnym i miłośnikiem Tatr Pawłem Pełką, nagradzanym fotografikiem i wideooperatorem Bartkiem Jureckim oraz innymi
■ dodatkowo naszą wdzięczność wyrazimy publikując podziękowania dla Ciebie czy Twojej firmy na łamach Tygodnika i na naszej stronie 24tp.pl. Jeśli oczywiście zechcesz.
Dziękujemy Ci za tę możliwość i postaramy się Cię nie zawieść.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Dołączasz do ekipy dokumentującej życie Podhala od 35 lat. Twoja szczodrość i zaangażowanie są dla nas nieocenione. Postaramy się, żebyś wiedział, że nie marnujesz swoich pieniędzy. Kłaniamy się pięknie.
zapraszamy Cię do specjalnej Grupy Patronów Tygodnika na FB
będziesz otrzymywała i otrzymywał nasz newsletter, w którym znajdziesz linki do artykułów z najnowszych wydań gazety oraz artykuły niedostępne dla innych w Internecie
■ będziesz mogła i mógł uczestniczyć w spotkaniach online z twórcami naszego Tygodnika, jego szefem Jurkiem Jureckim, redaktorem naczelnym i miłośnikiem Tatr Pawłem Pełką, nagradzanym fotografikiem i wideooperatorem Bartkiem Jureckim oraz innymi
■ naszą wdzięczność wyrazimy publikując podziękowania dla Ciebie czy Twojej firmy na łamach Tygodnika i na naszej stronie 24tp.pl. Jeśli oczywiście zechcesz
■ dodatkowo otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoją aktywną rolę.
Obrazek progu
500 zł miesięcznie
Twoje wsparcie w roku naszego jubileuszu jest dla nas zaszczytem i wyróżnieniem. Teraz
my chcielibyśmy nagrodzić Ciebie! Wybierz się z nami na spacer, przejażdżkę rowerową lub przejdź kurs górskiej fotografii. A to nie koniec. Jeśli pochodzisz z Podhala lub okolic, zaprezentujemy Ciebie i Twoje pasje w Tygodniku. Pokażemy w internecie wybraną przez Ciebie wieś, ulicę, górę, za którą tęsknisz.
Oczywiście otrzymujesz wszystko to, co grupa “idąca na Kasprowy” a więc:

zapraszamy Cię do specjalnej Grupy Patronów Tygodnika na FB
będziesz otrzymywała i otrzymywał nasz newsletter, w którym znajdziesz linki do artykułów z najnowszych wydań gazety oraz artykuły niedostępne dla innych w Internecie
■ będziesz mogła i mógł uczestniczyć w spotkaniach online z twórcami naszego Tygodnika, jego szefem Jurkiem Jureckim, redaktorem naczelnym i miłośnikiem Tatr Pawłem Pełką, nagradzanym fotografikiem i wideooperatorem Bartkiem Jureckim oraz innymi.
■ naszą wdzięczność wyrazimy publikując podziękowania dla Ciebie czy Twojej firmy na łamach Tygodnika i na naszej stronie 24tp.pl. Jeśli oczywiście zechcesz.
■ otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoją aktywną rolę. Jeśli zostaniesz z nami na dłużej, zrobimy też specjalną okładkę Tygodnika Podhalańskiego z Tobą w roli głównej.
Obrazek progu
1000 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje zaufanie i za wkład w realizację naszej misji, tworzenia prawdziwie bezstronnej gazety.
Sprawiasz, że nasza praca nabiera jeszcze większego sensu. Drogi Mecenasie, pięknie się Tobie kłaniamy.

Otrzymujesz to wszystko, co grupa „idąca na Giewont” a jako wyraz naszego uznania, zapraszamy Cię na urodzinowe spotkanie z nami. Możemy zaprosić Cię na wycieczkę w Tatry, którą później opiszemy i ze zdjęciami opublikujemy w naszych mediach. Skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie.
Do zobaczenia.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Tygodnik Podhalański w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tygodnik Podhalański to najstarsze pismo lokalne w wolnej Polsce. Dziś równie ważna co wydanie papierowe jest popularna strona 24tp.pl oraz liczące 350 tys. fanów social media. Bogate w treści, pełne wideo. Tygodnik łączy wszystkich, którzy kochają Tatry, Gorce, Pieniny, Beskidy.
Jesteśmy niezależni od zawsze. 
Nie mamy bogatego właściciela ani sponsora. 
Nie dotuje nas ani rząd ani samorząd. 
Jeśli nas lubisz i cenisz - wesprzyj nas w serwisie Patronite. 

Startujemy

Jesteśmy razem już 35 lat. Dacie wiarę? Przeszliśmy wspólnie z Wami wiele ścieżek. Patrzyliśmy władzy na ręce, tropiliśmy przestępców, ujawnialiśmy afery. Pomagaliśmy potrzebującym. Interweniowaliśmy, gdy tylko nas o to prosiliście.

I wciąż działamy. Idziemy pod prąd niezależnie od tego, kto rządzi. Nigdy nie siedzieliśmy u nikogo w kieszeni. A za tę niezależność często płaciliśmy wysoką cenę.

Na co dzień po prostu informujemy Was o tym, co się dzieje. Gdzie powstaje ważna inwestycja, kiedy skończy się remont mostu czy szkoły. Radzimy, jak poruszać się po drogach. Często zabieramy Was na górskie wędrówki. Opisujemy sylwetki osób niekoniecznie znanych. Często wśród Twardych jak Skała i Silnych jak Halny odnajdywaliście swoich sąsiadów. A może i siebie samych.

Rozwijamy się stale z myślą o Was, bo dla Was istniejemy. Mamy kolejne plany, jak dotrzeć z najlepszą porcją nowych informacji. Nie tylko w papierowej gazecie, ale także przez internet, w produkcjach filmowych, podcastach czy interaktywnych przedsięwzięciach. Pomysłów jest wiele. By je zrealizować, potrzebujemy jednak Waszego wsparcia. Chcemy zaprosić Was do współpracy!

Wystarczy, że włączycie się, drodzy nasi Czytelnicy, nawet z niewielką wpłatą. 

Ale nic za darmo! Za każdy taki Wasz gest odwdzięczymy się, nie tylko lepszą jakością Tygodnika Podhalańskiego, ale także całym pakietem ciekawych bonusów.

Wchodzicie w to? Czekamy na Was. Zainwestujcie w Tygodnik Podhalański!

 

W imieniu Redakcji z góry dziękuję
Jurek Jurecki dziennikarz i wydawca
 

 

Gdzie nas można znaleźć?

Miłośnicy drukowanej gazety znajdą nas w sklepach i kioskach w Zakopanem, Nowym Targu, Rabce Zdroju, Szczawnicy i w Chicago. Jesteśmy na Podhalu, Orawie i Spiszu.  

A codziennie relacjonujemy świat na naszej stronie www.24tp.pl
Fb https://www.facebook.com/tygodnikpodhalanski,
X (d.Twitter) www.twitter.com/24tp_pl
Instagramie https://www.instagram.com/tygodnik_podhalanski/, 
Youtube https://www.youtube.com/@TygodnikPodhalanski,

 

Co chcemy osiągnąć?

Ten rok jest dla nas szczególny. Mamy dużo pomysłów,  chcemy iść dalej i wyżej. Pokonamy tę drogę tylko razem z Wami. Utrzymamy niezależność dziennikarską. Będziemy dalej patrzeć na ręce władzy bez względu na to, z jakiej partii pochodzi.
Rozwiniemy naszą technologię, przebudujemy serwis www, kupimy nowy sprzęt by jeszcze lepiej pokazywać Wam góry, najchętniej na żywo, ze szlaku, z trasy rowerowej i narciarskiej, z ziemi i z powietrza.

 

Tygodnik w liczbach:

→ Przez 35 lat opublikowaliśmy prawie 1800 wydań gazety. Najciekawsze okładki zebraliśmy i wydaliśmy w specjalnej książce.

→ Otrzymaliśmy w tym czasie ponad 100 dziennikarskim nagród, w tym najważniejszą Grand Press.

→ Przeprowadziliśmy ponad 50 poważnych dziennikarskich śledztw, które zmieniały władze, a posady tracili negatywni bohaterowie, samorządowcy, parlamentarzyści. Więcej tu

 
Wesprzyj niezależne dziennikarstwo!
 
 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Tygodnik Podhalański już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
100 zł
tomasz Sianecki
tomasz Sianecki
50 zł
Kasia Grudzień
Kasia Grudzień
20 zł
Adam Michalski
Adam Michalski
30 zł
Emilia Bierca
Emilia Bierca
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.