UBoga Podcast

W Patronite od 20.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 93

Liczba Patronów: 300

Zostań Patronem
Kup na prezent
64 patronów
5 790 miesięcznie
15 060 łącznie
UBoga to katolicki kanał Youtube z podcastami ewangelizacyjnymi - świadectwami, nauczaniami, inspiracjami. Prowadzi go dziennikarka Karolina Sarniewicz.

O Autorze

Co znajdziecie pod tym adresem?

☘️ Serię "Kobieta Rakieta" (współprowadzoną z Moniką Grabowską ze wspólnoty Boży Pokój), skupioną wokół przywracania kobietom (ale nie tylko) poczucia godności "córki Króla". W odcinkach poruszamy tematy m.in. przemocy domowej, zakopanych talentów, kobiecości, seksu, ciała, stawiania granic w relacjach, poczucia własnej wartości, odnowy życia po trudnych przejściach. Na koniec zawsze modlimy się za widzów.

☘️Dużo świadectw: moich oraz bliskich mi osób, które odkąd zdecydowały się oddać życie Bogu, doświadczają nieustannych przygód i przewrotów

☘️Polskojęzyczną adaptację nauczań Marii Vadii (ta seria dopiero startuje:))

☘️Podcasty  i konferencje o tym, jak doświadczyć uzdrowienia, że choroba nie jest krzyżem, że Bóg jest sprawcą naszych marzeń, że wiara to nie emocje, po co komu uwielbienie, jak sprawić, żeby niebiańska rzeczywistość była naszą rzeczywistością - i inne.

☘️Wspólne czytanie Pisma Świętego, bo to przecież najważniejsze :) Oraz inspirujące cytaty, które codziennie odkrywam.

☘️ Poradnik, jak odnaleźć swoją tożsamość w Jezusie i co możemy z nią osiągnąć (czyli jak nie wierzyć w kłamstwa, które o sobie znasz)

☘️ Trochę zabawnych anegdot, wplecionych niepostrzeżenie :)

 

Kim jestem?

Jestem dziennikarką prasową, od niedawna próbującą sił w radiu, autorką (póki co) jednej książki, z wykształcenia italianistką, mieszkanką warszawskiego Żoliborza i opiekunką kundelka Czosnka.

Przede wszystkim jednak: chrześcijanką, katoliczką, nieustannie zdziwioną, co jeszcze może (możemy) w Jezusie i nie mogącą spać, jeśli choć przez jeden dzień nie dzieli się tymi odkryciami z innymi :D

Zapraszam! Będzie mi strasznie miło, jeśli usłyszymy się na kanale! 

 

Jedno z moich osobistych świadectw: 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 75 zł
Beata Grudnik
Beata Grudnik
Próg: 20 zł
Agnieszka Jaschkowitz
Agnieszka Jaschkowitz
Próg: 20 zł