Ukraiński Online

W Patronite od 20.06.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 638

Liczba Patronów: 362

Zostań Patronem
Kup na prezent
48 patronów
720 miesięcznie
2 410 łącznie
Привіт! :) Mam na imię Anastazja i już od dłuższego czasu uczę obcokrajowców (głównie Polaków) swojego ojczystego języka.

O Autorze

Język ukraiński jest moim ojczystym językiem i nauczanie ukraińskiego stało się moją pasją!

Jestem autorką kursu online “Ukraiński od podstaw” oraz podręcznika "Ukraiński dla Polaków".Jeszcze na początku swojej pracy zauważyłam brak odpowiednich materiałów do nauki ukraińskiego, o czym sami też często piszecie...Cały czas staram się uzupełniać tę lukę, tworząc dla uczących się atrakcyjne prezentacje na różnych poziomach językowych, udostępniając ćwiczenia interaktywne, pisząc blogi o kulturze i języku ukraińskim, nagrywając krótkie lekcje oraz zamieszczając różne informacje w swoich mediach społecznościowych.

Randomowe strony z moich prezentacji można zobaczyć poniżej:

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Kasia Noworol
Kasia Noworol
Próg: 15 zł
Maciek Zatorski
Maciek Zatorski
Próg: 15 zł
Dariusz Ganko
Dariusz Ganko
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Marcin Strzyżewski
Marcin Strzyżewski
Próg: 15 zł
Michał Grajber
Michał Grajber
Próg: 15 zł