Strefa Patrona:

31

patronów

627 zł

miesięcznie

5474 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
89
miesięczne wsparcie
78
liczba patronów

  Siema! Jesteśmy trójką przyjaciół wchodzących tam, gdzie nie wolno :) i razem tworzymy ekipę Urbex History! Odwiedzamy zapomniane i opuszczone miejsca, aby następnie nagrać o nich filmy ubarwione w historyczny komentarz. Opuszczone budynki, jednostki wojskowe, bunkry, schrony, czy Czarnobylska ZONA i Torpedownia na Bałtyku nie są nam straszne!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 500 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Utrzymanie kanału i naszego zdrowia psychicznego
Mniej więcej taką kwotę miesięcznie musimy poświęcić na funkcjonowanie kanału, opłaty zawierają między innymi licencję za muzykę czy materiały promocyjne i reklamowe, ale nie zapominajmy też o złudnie błahych sprawach jak chociażby rachunki za prąd czy Internet. Osiągnięcie tej kwoty pozwoli nam wreszcie zacząć tłumaczyć filmy z naszych wypraw i dodawać napisy, a wiemy, że dla niektórych było to bardzo ważne.

cel_2
0%
41 %
100%
osiągnięto 41%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 873 zł
Większa liczba wypraw
Mniej niż minimalna płaca krajowa ale osiągnięcie tego celu pozwoli nam jeszcze bardziej rozłożyć skrzydła i kręcić dla Was więcej odcinków z naszych wypraw po Polsce. Dzięki Wam będziemy mogli pokryć koszty przejazdu, noclegu i wyżywienia (a zjeść potrafimy :p), oraz wypożyczyć niezbędny sprzęt jak chociażby kajaki kiedy płynęliśmy na Torpedownię. Dacie nam również możliwość kupna lepszego sprzętu w przyszłości, oraz reanimacji obecnego – złośliwość rzeczy martwych.

cel_3
0%
12 %
100%
osiągnięto 12%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4373 zł
Filmy z zagranicy
Co najmniej raz w roku wyjedziemy kręcić Urbex poza granicami Polski. Osiągnięcie tego celu pozwoli nam na to, aby zabrać sprzęt, wsiąść w samolot i niczym się nie martwić tylko skupić na nagraniu dla Was kolejnego mega odcinka z zagranicy! Chcecie zobaczyć opuszczone miasto na Łotwie, czy byłe radary szpiegowskie USA w Niemczech ? Nie ma sprawy !

cel_4
0%
100%
osiągnięto 6%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 9373 zł
Zakład to zakład, obietnica to świętość !
Jeśli jakimś cudem uda nam się przekroczyć ten próg to obiecujemy, że Prezes schudnie, Brodaty się goli na łyso a Konrad przefarbuje na rudo i tacy piękni nagramy jakiś odcinek!

cel_1

O Autorze

Siema !

 

Tutaj ekipa Urbex History, czyli trzech przyjaciół, którzy pakują się tam gdzie nie wolno :), a tak serio. Jesteśmy starymi kumplami jeszcze za czasów technikum, których połączyła wspólna pasja do Urbexu, czyli eksploracji miejskiej, oraz historii. Odwiedzamy zapomniane i opuszczone miejsca, które często nie są dostępne dla przeciętnego śmiertelnika, aby następnie nagrać o nich film i ubarwić go w historyczny komentarz.

 


Chociaż skoro trafiliście na nasz Patronite to zapewne wiecie co robimy i widzieliście któryś z naszych filmów – stale dążymy do ideału, i chcemy nagrywać dla Was coraz to lepsze jakościowo produkcje, z coraz to bardziej tajemniczych, niedostępnych i zapomnianych miejsc, ale nie ukrywamy, wiąże się to nierozłącznie z finansami. Może pamiętacie naszą wyprawę kajakami na Torpedownię w Babich Dołach ?

 


Torpedownia to nie jedyne miejsce, które udało nam się do tej pory zwiedzić. Bardzo często podróżujemy po Polsce aby przybliżyć Wam historię tego pięknego kraju, oczywiście w naszym stylu. Wyruszamy też za granicę szukając opuszczonych perełek i tak w 2014 roku wybraliśmy się w tygodniową podróż na Ukrainę, aby nagrać dla Was Czarnobylską ZONE! Seria filmów bardzo spodobał się publice.

 


Tworzymy też produkcje z miejsc zaproponowanych przez Widzów, tak jak w poniższym przypadku, kiedy wysłaliście nas kolejny raz do pałacu satanistów aby zostawić ukrytą kamerę, i wiecie co, dzięki, bo materiał okazał się super !

 


Musicie wiedzieć, że produkcja filmów dla Was pochłania ogromne ilości czasu, oraz nie należy do najtańszych. Jak dotąd realizowaliśmy projekty skromnym budżetem z naszych kieszeni ale chcemy wejść na wyższy poziom, więc jeśli się przyłączycie do wsparcia naszej ekipy to możemy wspólnie osiągnąć ten cel !


Nasze najważniejsze cele, które chcemy osiągnąć, przy Waszym wsparciu:
- częściej publikować filmy z wypraw
- odwiedzać więcej miejsc zaproponowanych przez widzów
- polepszyć jakość video, oraz dźwięku a w efekcie całej produkcji
- kręcić większą ilość filmów z zagranicy
- dokupić niezbędny sprzęt i serwisować obecny

- ogolić Brodatego :)
 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

3 zł / miesiąc
patroni: 8
Śliczne dzięki, już jesteś naszym Patronem a to wiele dla nas znaczy.

Jak to mówią, grosz do grosza i będzie kokosza.
Zostań patronem
9 zł / miesiąc
patroni: 15
Dzięki za dołożenie kolejnej cegiełki do realizacji naszych wypraw.

Ten próg daje dostęp do specjalnej tajnej grupy na Facebooku gdzie będziemy mogli wymieniać się pomysłami na wyprawy, poradami co do sprzętu, oraz zaczerpniesz innych niezbędnych informacji.

Dodatkowo na grupie będziemy prowadzić livestreamy, co jest okazją do porozmawiania na żywo czy zadania pytań, jako pierwszy poznasz też nasze plany na wypady.

Raz w miesiąc pojawi się na Patronite ankieta, gdzie będziesz mógł zagłosować na jedną z trzech lokalizacji, którą odwiedzimy i nagramy.
Zostań patronem
33 zł / miesiąc
patroni: 3
Limit: 50
Limitowana wersja progu !

Oprócz dostępu do tajnej grupy na FB i możliwości głosowania na miejsca które odwiedzimy, dostaniesz od nas pocztówkę z własnoręcznie napisanymi podziękowaniami. Zaprojektowana specjalnie i wyłącznie tylko dla Patronów z progu 33 zł.
Liczba miejsc ograniczona :)

+ nagrody z progu 9zł
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 3
Kazimierz Wielki wjechał na salony!

Pięć dych to już porządne wsparcie za które jesteśmy Ci wdzięczni.
Dostaniesz od nas na email paczkę zdjęć z naszych wypraw (niektóre z nich nigdy nie widziały światła dziennego), oraz podziękowanie w filmie podsumowującym wyprawy z 2017 roku.

+ nagrody z progu 9zł
Zostań patronem
69 zł / miesiąc
patroni: 1
To jest magiczna liczba harmonii… albo nie koniecznie.

Próg powstał w celach humorystycznych, bo takie zgrywusy jesteśmy :D
Zostań patronem
70 zł / miesiąc
patroni: 0
To jest próg dla innych Urbexowców i kanałów.

Często dostajemy od Was filmy z Waszych wypraw, czy nawet całe kanały do oceny, staramy się je przeglądać i dawać rady, co można zrobić lepiej a co już macie ogarnięte. Rozmawiamy też o poradach montażowych czy jaki sprzęt kupić, ale niestety nie zawsze mamy na to czas. Ten próg gwarantuje Ci, że skupimy całą swoją moc na Twojej sprawie i udzielimy wskazówek.

+ nagrody z progu 9zł i 50zł
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 2
Toś nam teraz zaimponował !

Naprawdę wielkie dzięki za wsparcie nas tą kwotą, będzie Ci to zapamiętane!
Ty to chyba lubisz okrągłe sumy, bo właśnie dla takich ludzi powstał ten próg.

nagrody z progu 9zł, 50zł, 70zł
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Urwało nam głowę! Kto normalny wspiera nas taką kwotą!

MECENASIE naprawdę gorące podziękowania za wsparcie nas taką ilością pieniędzy, na pewno dobrze je zainwestujemy w kanał. Jeśli będziesz kiedyś w Warszawie to daj koniecznie znać, chcielibyśmy Ci osobiście podziękować i wypić jakąś kawkę, czy piwerko :D

+ nagrody z progu 9zł, 50zł, 70zł
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
1/3 pensji w jednym banknocie.

My będziemy się już zawijać bo kupiłeś sobie właśnie kanał…., a tak serio to nawet nie myśleliśmy, że ktoś będzie w stanie wesprzeć nas taką kwotą. Nie mamy bladego pojęcia jak Ci podziękować, dlatego będziemy musieli to ustalić z Tobą mailowo, ale myślimy że na jednym piwerku się nie skończy :D
Zostań patronem

Najnowsi Patroni