Urbex History

W Patronite od 02.10.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 151

Liczba Patronów: 192

Zostań Patronem
92 patronów
2 892 miesięcznie
73 281 łącznie

ZAGRANICZNE WYPRAWY

6 000 zł

miesięcznie

48%

osiągnięto

3 108 zł

brakuje

Dzięki Waszemu wsparciu przez ostatni rok ruszyliśmy z kopyta i dotrzymując kolejnej obietnicy nakręciliśmy wiele zagranicznych filmów ! Stało się coś naprawdę niesamowitego a my nie chcemy przestać !

Dwukrotnie odwiedziliśmy z kamerami naszych zachodnich sąsiadów, polecieliśmy do Grecji aby nagrać jeden z największych (i oczywiście opuszczonych) samolotów pasażerskich na świecie Boeing 747 Jumbo Jet, przejechaliśmy ponad 6 tyś km po Bałkanach odwiedzając i oczywiście filmując byłą jugosłowiańską bazę lotniczą, oraz pole minowe, ale to i tak ułamek tego co się działo bo wreszcie udało się dostać do Japonii i skażonej strefy w Fukushimie !

Osiągniecie tego progu daje nam możliwość produkcji materiałów z zagranicznych wypraw z coraz to odleglejszych, ciekawszych i niesamowitych miejsc ! Kiedyś jeden z widzów napisał nam komentarz: "dobrze, że jesteście, bo zawsze chciałem to zobaczyć, a nie mam jak". My zgodnie z tymi słowami nie przestajemy i ciśniemy dalej !

nowy-baner-fuku

PROJEKT BURAN - LECIMY W KOSMOS ŚLADAMI HERMASZEWSKIEGO

18 000 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

15 108 zł

brakuje

Ten cel w swojej kwocie zwiera dwa poprzednie cele, domyślna liczba to 10 000 zł.

Dzięki Wam udało nam się w styczniu 2019 roku polecieć do Japonii i zrealizować 10 odcinków z Fukushimy ! Jako jedni z nielicznych weszliśmy do skażonej strefy z kamerami w ręku, a to po to aby pokazać światu jak naprawdę wygląda tam życie.

Przyszedł więc czas na kolejną grubą wyprawę, PROJEKT BURAN, czyli opuszczony wahadłowiec kosmiczny znajdujący się w Kazachstanie, a tak konkretnie na terenie kosmodromu Bajkonur. To właśnie z tego miejsca w 1978 roku wzniósł się na orbitę nasz polski kosmonauta Pan Mirosław Hermaszewski. Osiągając ten próg będziemy mieć możliwość przetransportowania się na teren kosmodromu, załatwienia odpowiednich pozwoleń i wreszcie sfilmowania prawdopodobnie ostatniego na świecie opuszczonego promu kosmicznego.
Oczywiście to nie wszystko bo nagramy całą serię filmów z Bajkonuru poświęconą kosmosowi i Panu Mirosławowi Hermaszewskiemu.

BURAN

REGULARNE WYPRAWY I UTRZYMANIE KANAŁU

2 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Tworząc Patronite obiecaliśmy, że będziemy publikować minimum raz w tygodniu film, i tego słowa dotrzymujemy od początku !

Osiągnięcie tego celu nie tylko daje nam możliwość produkcji nowych odcinków z coraz to ciekawszych wypraw, ale i pozwala na miesięczne pokrycie kosztów utrzymania całego kanału m.in. za zakup licencji na muzykę, wypożyczenie sprzętu wideo ale i nie tylko, opłaty za internet i prąd, benzyna i nocleg na wyprawach, tłumaczenie filmów / tworzenie napisów, oraz za najważniejsze czyli jedzenie (a zjeść lubimy :D)

cel-3
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anna Grzegorzewska
Anna Grzegorzewska
Próg: 33 zł
Anonimowy patron
Próg: 33 zł
Anna Langner
Anna Langner
Próg: 33 zł
Mariusz Książek
Mariusz Książek
Próg: 33 zł
Magda
Magda
Próg: 20 zł
Barbara Gugała
Barbara Gugała
Próg: 75 zł