Viacheslav Zarutskii

W Patronite od 09.09.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 239

Liczba Patronów: 352

Zostań Patronem
Kup na prezent
56 patronów
2 535 miesięcznie
23 205 łącznie
Witam wszystkich, nazywam się Viacheslav Zarutskii. Na moim kanale na YouTube mówię prawdę o Rosji i wszystkim co związane z tym krajem. Mówię to, bo urodziłem się i mieszkałem w Rosji przez ponad 23 lata, służyłem w rosyjskiej armii i znam ten kraj z każdej strony.

O Autorze

Krótko, ale do rzeczy:
- Mam 29 lat.


- Od 7 lat pracuję z dziećmi w różnych krajach świata.


- Jestem nauczycielem angielskiego, robotyki, pływania


- Byłem i mieszkałem w: Rosji, Ukrainie, Hong Kongu, Macau, Chinach, Filipinach, Indonezji, Wietnamie, Laosie, Kambodży, Tajlandii, Malezji, Singapurze i obecnie jestem w Polsce.


-Moja działalność w tej chwili to: reżyser montażu wideo. Firmy i osoby prywatne zamawiają u mnie filmy na swoje strony internetowe lub kanały YouTube od ponad trzech lat i przez cały ten czas świadczę usługi wysokiej jakości.
- Ponieważ uwielbiam montować filmy i komunikować się z widzami, zapadła decyzja o założeniu bloga na YouTube. Próbowałem wielu tematów, ale teraz osiadłem na temacie Rosji, opowiadanym po polsku.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Bernadeta Sawicki
Bernadeta Sawicki
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Michał Kuwerty
Michał Kuwerty
Próg: 5 zł
Piotr Kąkol
Piotr Kąkol
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł