Język włoski z "Vacanze Romane"

W Patronite od 23.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 882

Liczba Patronów: 645

Zostań Patronem
Kup na prezent
24 patronów
450 miesięcznie
9 535 łącznie
Dzielę się moją znajomością języka włoskiego oraz kultury Włoch - na YouTube. Italia i jej kulturalne bogactwo towarzyszą mi przez całe życie i.... i zauważyłam, że skutecznie "zarażam" tą pasją osoby, które uczą się włoskiego z moich YouTubowych lekcji. (Czego chcieć więcej?... )

O Autorze

Mam na imię Monika i jestem autorką filmów - lekcji języka włoskiego, które od czterech lat publikuję regularnie na moim kanale na YouTube oraz na stronie internetowej www.wloskiodzera.pl

Jak wygląda nauka włoskiego z "Vacanze Romane"? 
Otóż z każdym nowym włoskim słowem poznajemy "sto" następnych. 
Przez każde nowe zdanie po włosku przechodzimy jak przez szeroko otwarte drzwi do nowych, niekończących się, włoskich opowieści.
O wszystkim.
Co włoskie. 
Czy tak może wyglądać nauka języka włoskiego? TAK.

Lekcji i słuchaczy wciąż przybywa. W tej chwili kanał śledzi już ponad 16 tysięcy osób.
Mogą wybierać wśród filmów z nauką włoskiego od podstaw, lekcji nt. zagadnień gramatycznych czy leksykalnych, oraz wśród rozmaitych treści z dziedziny kultury Włoch.

Dzielenie się wiedzą o języku, literaturze, sztuce i kulturze Italii - wiedzą, którą rozwijam przez całe lata nie tylko w związku z moim wykształceniem, ale i życiową aktywnością - to jest NAPRAWDĘ WIELKA PRZYJEMNOŚĆ... 

„Granice mojego języka są granicami mojego świata.”
Te słowa Wittgensteina towarzyszyły mi zawsze - także wtedy, gdy zaczynałam budować mój kanał nauki włoskiego na YouTube.
Staram się przekazać słuchaczom skuteczne narzędzie do zdobycia umiejętności posługiwania się włoskim, aby mogli swobodnie prowadzić rozmowę oraz aby – ufni w swoje możliwości – sięgali po włoskie wydawnictwa, książki, filmy, programy telewizyjne...
Słowem: aby ich świat poszerzył się o całe imponujące bogactwo świata włoskojęzycznego: od kuchni po najbardziej wyrafinowaną kulturę.
Ale aby to osiągnąć, trzeba po prostu poznać ten język.
Wiem, poprzeczka jest wysoko. Ale nie dla moich słuchaczy. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Agnieszka Przybylska
Agnieszka Przybylska
Próg: 20 zł
Adrian Biel
Adrian Biel
Próg: 5 zł
Krystyna P
Krystyna P
Próg: 5 zł
Agnieszka Kanton
Agnieszka Kanton
Próg: 10 zł
Maria Maciata
Maria Maciata
Próg: 20 zł
Rafael Kotlinski
Rafael Kotlinski
Próg: 60 zł