Język włoski z "Vacanze Romane"

W Patronite od 23.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 607

liczba Patronów: 561

12 patronów
275 zł miesięcznie
275 zł łącznie

Filmy - lekcje włoskiego

300 zł

91%

osiągnięto

25 zł

brakuje

Staram się regularnie publikować lekcje włoskiego w postaci filmów dostępnych bezpłatnie na YouTube. Korzysta z nich bardzo wielu słuchaczy.
Stworzenie każdej poszczególnej lekcji wymaga nie tylko mnóstwa pracy, ale jest przede wszystkim czasochłonne.
O eksploatacji sprzętu - głownie komputera - nawet nie wspomnę. Przez trzy lata istnienia kanału "Vacanze Romane" zdarzyły mi się dwie poważne awarie komputera i utrata wielu plików.
A tyle tematów czeka jeszcze do przedstawienia w filmikach... :)

WWW

4 000 zł

6%

osiągnięto

3 725 zł

brakuje

Bez własnej, profesjonalnej strony internetowej czujesz, że jedno ze skrzydeł masz wciąż zwinięte. Że nigdzie nie jesteś do końca "u siebie".
Chciałabym taką stronę założyć i prowadzić.
Zamieszczałabym tam wyjaśnienia przydatne dla uczących się włoskiego, np. reguły gramatyczne, przykłady użycia słów i zwrotów oraz analogiczne ćwiczenia. Znalazłaby tam także swoje miejsce cała masa informacji związanych z Italią, jej historią, kulturą, literaturą, sztuką, geografią, przyrodą, turystyką, kuchnią; dorzućmy i ciekawostki, zdjęcia, informacje o ciekawych postaciach włoskojęzycznego świata - po prostu "nessun limite oltre il cielo" - tak wyraziłby pewnie swoje słynne zdanie Cervantes, gdyby mówił po włosku (A czy po angielsku rzekłby "the sky is the limit"?).
Zbudowanie podstaw profesjonalnej strony internetowej zajmie na pewno sporo czasu, ale od czegoś trzeba zacząć.
Zostań Patronem