Avatar użytkownika

Język włoski z "Vacanze Romane"

295 
miesięcznie
295 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Dziękuję, że doceniasz moją pracę i cieszę się, że z niej korzystasz. Materiałów do nauki włoskiego będzie wciąż przybywać, ale tym bardziej cieszę się, jeśli zechcesz mnie wesprzeć. Grazie mille!
5 zł miesięcznie
Dziękuję, że wspierasz tworzenie nowych lekcji języka włoskiego na You Tube, a także tekstów dotyczących tego języka oraz artykułów na temat Włoch, które zamieszczam na mojej stronie internetowej.
Wszystkie te treści dostępne są dla każdej zainteresowanej osoby bezpłatnie.
Twoje wpłaty pomagają mi wygospodarować czas na tworzenie kolejnych ogólnodostępnych materiałów.
Grazie mille!
10 zł miesięcznie
Dziękuję, że wspierasz rozwój dostępnego dla wszystkich kanału na YouTube oraz kursu języka włoskiego, do którego materiały można już znaleźć na naszej stronie internetowej.
Twoje wsparcie to sygnał dla mnie, że tworzenie kolejnych lekcji ma sens i że te lekcje pomagają miłośnikom Włoch i włoskiego.
Nowe lekcje wciąż będą powstawać, teraz z opisem w formie pdf, a także w komplecie z ćwiczeniami interaktywnymi.
Grazie mille!
20 zł miesięcznie
Dziękuję, że motywujesz mnie do pracy nad materiałami do nauki włoskiego oraz nad artykułami o Italii.
Są one ogólnodostępne i bezpłatne, a zatem Twoje wpłaty pomagają również innym osobom poznawać ten język na naszym wspólnym kursie.
Poza tym chciałabym przygotowywać także publiczne materiały do nauki nie tylko dla osób początkujących, ale również nieco bardziej zaawansowanych. Twoja pomoc przyczyni się do powstawania filmów i lekcji nt. ważnych zagadnień włoskiej gramatyki i leksyki.
Grazie mille!
60 zł miesięcznie
Wiem, że osoby które wspierają mój kanał na YouTube, cenią sobie teksty zawierające wszystkie informacje, o których mówię w filmowych lekcjach.
Ogromna większość tych filmów nie ma jednak swoich zapisów. Postanowiłam to zmienić i sukcesywnie tworzyć artykuły na stronie internetowej, gdzie filmowe lekcje znajdą swoje opisy. Przenoszenie lekcji na stronę internetową to praca żmudna, cicha oraz pozbawiona fajerwerków.
Dlatego dziękuję każdemu, kto zechce wesprzeć tę pracę i zmobilizować mnie do działania.
Grazie mille!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Język włoski z "Vacanze Romane" w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dzielę się moją znajomością języka włoskiego oraz kultury Włoch - na YouTube.
Italia i jej kulturalne bogactwo towarzyszą mi przez całe życie i.... i zauważyłam, że skutecznie "zarażam" tą pasją osoby, które uczą się włoskiego z moich YouTubowych lekcji. (Czego chcieć więcej?... )
Mam na imię Monika i jestem autorką filmów - lekcji języka włoskiego, które od czterech lat publikuję regularnie na moim kanale na YouTube oraz na stronie internetowej www.wloskiodzera.pl

Jak wygląda nauka włoskiego z "Vacanze Romane"? 
Otóż z każdym nowym włoskim słowem poznajemy "sto" następnych. 
Przez każde nowe zdanie po włosku przechodzimy jak przez szeroko otwarte drzwi do nowych, niekończących się, włoskich opowieści.
O wszystkim.
Co włoskie. 
Czy tak może wyglądać nauka języka włoskiego? TAK.

Lekcji i słuchaczy wciąż przybywa. W tej chwili kanał śledzi już ponad 21 tysięcy osób.
Mogą wybierać wśród filmów z nauką włoskiego od podstaw, lekcji nt. zagadnień gramatycznych czy leksykalnych, oraz wśród rozmaitych treści z dziedziny kultury Włoch.

Dzielenie się wiedzą o języku, literaturze, sztuce i kulturze Italii - wiedzą, którą rozwijam przez całe lata nie tylko w związku z moim wykształceniem, ale i życiową aktywnością - to jest NAPRAWDĘ WIELKA PRZYJEMNOŚĆ... 

„Granice mojego języka są granicami mojego świata.”
Te słowa Wittgensteina towarzyszyły mi zawsze - także wtedy, gdy zaczynałam budować mój kanał nauki włoskiego na YouTube.
Staram się przekazać słuchaczom skuteczne narzędzie do zdobycia umiejętności posługiwania się włoskim, aby mogli swobodnie prowadzić rozmowę oraz aby – ufni w swoje możliwości – sięgali po włoskie wydawnictwa, książki, filmy, programy telewizyjne...
Słowem: aby ich świat poszerzył się o całe imponujące bogactwo świata włoskojęzycznego: od kuchni po najbardziej wyrafinowaną kulturę.
Ale aby to osiągnąć, trzeba po prostu poznać ten język.
Wiem, poprzeczka jest wysoko. Ale nie dla moich słuchaczy. 

Cele Autora

Przewodnik po Preposizoni
  • 500 zł miesięcznie
  • 205 zł brakuje
59%
Nowy kurs dostępny na YouTube dopiero powstaje. Co kilka dni pojawia się nowa lekcja video, dzięki której poznajemy i utrwalamy użycie trudnych włoskich przyimków.
Więcej nowych lekcji w części 1.0. "Kursu włoskiego od zera".
  • 500 zł miesięcznie
  • 205 zł brakuje
59%
Kontynuujemy część 1.0. kursu języka włoskiego "od zera".
Jest to zbiór lekcji włoskiego, gdzie główną rolę odgrywają czasowniki oraz przyimki, czyli to, co pozwala wyrażać się precyzyjnie. Bez znajomości odmiany czasowników oraz bez znajomości przyimków - PREPOSIZIONI - ryzykujemy, że nasze językowe kontakty po włosku zmienią się w gąszcz nieporozumień.
Nowe lekcje + opis w pdf + ćwiczenie interaktywne.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Język włoski z "Vacanze Romane" już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.