Sylwia VamppiV Błach

W Patronite od 28.07.2017

Kwestie techniczne

400 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

400 zł

brakuje

To pierwszy i najbardziej podstawowy cel: umożliwi mi opłatę domen, serwerów, fotografów, wynajem studia i inne, techniczne kwestie. Na prąd też starczy, gdy po nocach będę pisać kolejne opowiadania.

Całkiem godna pensja

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Blogowanie i pisanie to moja pasja i praca. Częściej jednak dają satysfakcję niż przekładają się na konkretne zyski. Ten cel powstał po to, bym mogła trochę bardziej skupić się na działalności, która mnie (i Was) jara - a mniej czasu poświęcać zajęciom dodatkowym. Ten cel to także gwarancja, że czas na pisanie książek zawsze się znajdzie, a blogi będą mogły osiągnąć wyższy poziom, gdy zacznę współpracować z nowymi ludźmi i im za tę pracę płacić. Fajnie jest robić coś w barterze, ale wierzę, że praca wymaga wynagrodzenia!

Jestem vlogerem!

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Od dawna to planuję, ale w końcu będą możliwości i motywacja - kupię kamerę, pójdę na kurs obróbki wideo i zacznę nagrywać vlogi! Pomysły mam dwa i wierzę, że uda mi się je zrealizować: chcę nagrywać klasyczne vlogi, na których opowiadam o tym, o czym zwykle piszę na Rozkoszach Umysłu - motywuję do działania, zdradzam sekrety rynku książki, dzielę się swoimi przemyśleniami i sposobami na lepszą organizację. Z drugiej strony marzę o tym, by w końcu nagrywać filmy ze swoich podróży, z akcentem na podróżowanie na wózku. Ostatnio będąc w Gdańsku pokonanie 300 metrów zajęło mi 50 minut. Powód? Przejścia podziemne i remonty. Chcę nagrywać takie sytuacje i tworzyć z nich podróżnicze klipy!

Relacje z wydarzeń

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

W 2018. roku chciałabym więcej podróżować na wydarzenia, z których mogłabym zdawać Wam szczegółowe relacje. Myślę tu o fashion weekach (moda!) czy konwentach i festiwalach (literatura!). Pieniądze wykorzystam na transport, nocleg, zatrudnienie asystentki, zabranie fotografa i wiele innych, koniecznych, kwestii. Ten cel umożliwi mi odwiedzenie Warszawskich Targów Książki, Łódzkiego Fashion Week'u, Pyrkonu, Polconu i wielu innych fascynujących miejsc. I podzielenie się z Wami tym, jak tam się bawiłam!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)