Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

135 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Pisarka książek grozy, autorka powieści postapokaliptycznej i leksykonu strasznych stworów dla dzieci. Blogerka modowa zafascynowana mieszaniem styli. Programistka gier komputerowych i doktorantka na informatyce. Działaczka społeczna na rzecz kobiet z niepełnosprawnościami. Człowiek kontrastów udowadniający, że marzenia da się spełnić!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 400 zł miesięcznie
brakuje 400 zł
Kwestie techniczne
To pierwszy i najbardziej podstawowy cel: umożliwi mi opłatę domen, serwerów, fotografów, wynajem studia i inne, techniczne kwestie. Na prąd też starczy, gdy po nocach będę pisać kolejne opowiadania.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1500 zł
Całkiem godna pensja
Blogowanie i pisanie to moja pasja i praca. Częściej jednak dają satysfakcję niż przekładają się na konkretne zyski. Ten cel powstał po to, bym mogła trochę bardziej skupić się na działalności, która mnie (i Was) jara - a mniej czasu poświęcać zajęciom dodatkowym. Ten cel to także gwarancja, że czas na pisanie książek zawsze się znajdzie, a blogi będą mogły osiągnąć wyższy poziom, gdy zacznę współpracować z nowymi ludźmi i im za tę pracę płacić. Fajnie jest robić coś w barterze, ale wierzę, że praca wymaga wynagrodzenia!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 2000 zł
Jestem vlogerem!
Od dawna to planuję, ale w końcu będą możliwości i motywacja - kupię kamerę, pójdę na kurs obróbki wideo i zacznę nagrywać vlogi! Pomysły mam dwa i wierzę, że uda mi się je zrealizować: chcę nagrywać klasyczne vlogi, na których opowiadam o tym, o czym zwykle piszę na Rozkoszach Umysłu - motywuję do działania, zdradzam sekrety rynku książki, dzielę się swoimi przemyśleniami i sposobami na lepszą organizację. Z drugiej strony marzę o tym, by w końcu nagrywać filmy ze swoich podróży, z akcentem na podróżowanie na wózku. Ostatnio będąc w Gdańsku pokonanie 300 metrów zajęło mi 50 minut. Powód? Przejścia podziemne i remonty. Chcę nagrywać takie sytuacje i tworzyć z nich podróżnicze klipy!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 3000 zł
Relacje z wydarzeń
W 2018. roku chciałabym więcej podróżować na wydarzenia, z których mogłabym zdawać Wam szczegółowe relacje. Myślę tu o fashion weekach (moda!) czy konwentach i festiwalach (literatura!). Pieniądze wykorzystam na transport, nocleg, zatrudnienie asystentki, zabranie fotografa i wiele innych, koniecznych, kwestii. Ten cel umożliwi mi odwiedzenie Warszawskich Targów Książki, Łódzkiego Fashion Week'u, Pyrkonu, Polconu i wielu innych fascynujących miejsc. I podzielenie się z Wami tym, jak tam się bawiłam!

O Autorze

Nazywam się Sylwia Błach, a w sieci jestem znana jako VamppiV. Funkcjonuję w wielu różnych światach i chcę Cię zabrać w podróż po nich! Zapnij pasy - to będzie jazda bez trzymanki.

 

 

Jestem pisarką, autorką pięciu książek grozy i kilkunastu opowiadań. Niedawno wydałam powieść "Syndrom Riddocha. Tom pierwszy. Lepszego świata nie będzie" oraz leksykon strasznych stworów dla dzieci "Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory". Publikowałam w antologiach, zinach i czasopismach, w tym w "Pocisku" i "Bramie". Moje teksty tłumaczone były na język czeski i angielski, a moją najnowszą powieść można znaleźć nawet w zakamarkach biblioteki w Taganrogu (Rosja!).

 

Fascynuje mnie strach i ludzka psychika. W moich historiach można znaleźć demony, potwory, upiory, ale też psychopatów i morderców. Kocham doprowadzać bohaterów do granicy szaleństwa! Dla najmłodszych piszę lekko i z poczuciem humoru, starszym serwuję dużą dawkę krwi, seksu i przemocy. Dla każdego fana grozy coś dobrego - niezależnie od wieku!

 

 

Pełną listę moich publikacji można znaleźć na moim blogu: Sylwia Błach - Rozkosze Umysłu. Tam też dzielę się informacjami o moich sukcesach, przemyśleniami na temat świata i wszystkim tym, co bliskie jest mojemu serduszku. Mówię o zarządzaniu czasem i motywuję do działania.

 

 

Po drugie: jestem blogerką! Oprócz wspomnianego powyżej bloga, prowadzę także bloga modowego VamppiV. To fantastyczna przygoda! Prezentuję swoje stylizacje, bawię się kontrastami i trendami. Pozowanie do zdjęć sprawia mi wiele przyjemności. Staram się publikować jak najlepsze treści, by inspirować. Udowadniam, że każda kobieta ma prawo czuć się dobrze we własnym ciele i świetnie wyglądać! 

 

 

W 2016 roku bieliźniana marka Panache doceniła mnie za moje zainteresowania i podejście do życia, wybierając jedną z sześciu najbardziej inspirujących kobiet na świecie! To była niesamowita przygoda - sesja zdjęciowa w Londynie, pojawienie się na plakatach na całym globie, a potem udział w polskiej kampanii promującej samobadanie piersi. 

 

 

 

To wszystko doprowadziło mnie do działalności społecznej. Pracując przez wiele lat przy konkursie Miss Polski na Wózku i sama zmagając się z problemami związanymi z niepełnosprawnością, zrozumiałam, że to w jakim świecie żyję, zależy ode mnie. Działam aktywnie próbując uczynić świat lepszym! Brałam udział w debacie dotyczącej konwencji ONZ o prawach kobiet z niepełnosprawnościami, pracowałam w integracyjnej agencji modelek, nadzorowałam projekty promujące samorozwój. Jako pisarka, blogerka i działaczka występowałam zarówno na konwentach, jak i targach czy w szkołach, dzieląc się swoim doświadczeniem i motywując! Życie jest za krótkie, by nie czerpać z niego pełnymi garściami. Na blogu piszę o problemach dnia codziennego, o podróżowaniu na wózku i barierach - zarówno mentalnych, jak i architektonicznych - z którymi się spotykam. 

 

 

Zawodowo związana jestem z programowaniem. Jestem autorką gry "Snowman: Revenge" na Androida, brałam też udział w innych projektach. Studiuję na Politechnice Poznańskiej na studiach doktoranckich i interesuję się sieciami społecznościowymi. Uczę ludzi jak robić strony www i pracuję przy produkcji niezależnych gier komputerowych.

 

Co tu dużo mówić: ja po prostu NIE POTRAFIĘ SIĘ NUDZIĆ!

 

Chcesz wiedzieć więcej? Wpadnij na fanpage po codzienną dawkę wiedzy, przerażającej literatury, pięknych zdjęć i pozytywnej energii: fanpage Sylwia Błach. A może lubisz oglądać zdjęcia? Mój Instagram na Ciebie czeka - VamppiV Instagram.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Podoba Ci się to, co robię, dziękuję! Wiedz, że pomyślę o Tobie ciepło :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dyszka to już kwota, za którą mogę zaszaleć (na przykład wypić kolejną ubermroczną kawę klepiąc w klawiaturę kolejne opowiadanie). W zamian Twoje imię i nazwisko (bądź nick) pojawi się na specjalnej liście patronów umieszczonych na moim blogu Rozkosze Umysłu! Niech świat się dowie jak wspaniałych patronów mam!
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
5-10-15, czyli oprócz powyższych, dostajesz dostęp do tajnej grupy na Facebook'u! Dzięki niej jako pierwszy dowiesz się o projektach, nad którymi pracuję i dostaniesz dostęp do ekskluzywnych materiałów.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
MODOWA TRZYDZIESTKA. Lubisz mojego bloga VamppiV? Wybierasz trzydziestkę - a w zamian dostajesz pakiet 3 zdjęć w formacie A4 lub 1 zdjęcie w formacie A3. Autograf strzelam jaki zapragniesz (w granicach przyzwoitości, oczywiście)!
(ten próg zawiera dodatkowo nagrody z progów 5 i 10)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
LITERACKA PIĘĆDZIESIĄTKA. W odmętach komputera znalazłam bardzo złe i bardzo straszne historie - pierwsze, często niedokończone, teksty, które pisałam. W tym pakiecie dostaniesz maila z dawno zapomnianym opowiadaniem. Zobaczysz, że każdy kiedyś zaczynał od grafomanii (i będziesz mógł mnie radośnie wyszydzać, gdy spotkamy się na jakimś konwencie).
(ten próg zawiera dodatkowo nagrody z progów 5 i 10)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
LITERACKA STÓWKA. Chcesz, bym napisała opowiadanie o Tobie? Da się załatwić! Podsyłasz mi swoją krótką biografię i pomysł na historię. Lub nie - zdajesz się na moją zwichrowaną wyobraźnię. A ja w ciągu dwóch miesięcy dostarczam Ci około dziesięciostronicowy tekst, którego jesteś bohaterem. Ku chwale Cthulhu!
(ten próg zawiera dodatkowo nagrody z progów 5, 10 i 50).
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
MODOWA DWUSETKA. Ten próg to istne szaleństwo dla osób zainteresowanych modą i moim blogiem VamppiV. Ogarniam fotografa i robimy sobie wspólną sesję zdjęciową! Otrzymujesz maksymalnie dziesięć profesjonalnych zdjęć, na których jesteśmy razem i możesz je do woli wykorzystywać do celów niekomercyjnych. Sesja odbywa się na terenie Poznania, w dogodnym dla nas obojga terminie, z zastrzeżeniem, że odbędzie się w ciągu pół roku od zgłoszenia chęci udziału.
(ten próg zawiera dodatkowo nagrody z progów 5, 10 i 30)
Zostań patronem