Sylwia VamppiV Błach

W Patronite od 28.07.2017

Pisarka książek grozy, autorka powieści postapokaliptycznej i leksykonu strasznych stworów dla dzieci. Blogerka modowa zafascynowana mieszaniem styli. Programistka gier komputerowych i doktorantka na informatyce. Działaczka społeczna na rzecz kobiet z niepełnosprawnościami. Człowiek kontrastów udowadniający, że marzenia da się spełnić!

O Autorze

Nazywam się Sylwia Błach, a w sieci jestem znana jako VamppiV. Funkcjonuję w wielu różnych światach i chcę Cię zabrać w podróż po nich! Zapnij pasy - to będzie jazda bez trzymanki.

 

 

Jestem pisarką, autorką pięciu książek grozy i kilkunastu opowiadań. Niedawno wydałam powieść "Syndrom Riddocha. Tom pierwszy. Lepszego świata nie będzie" oraz leksykon strasznych stworów dla dzieci "Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory". Publikowałam w antologiach, zinach i czasopismach, w tym w "Pocisku" i "Bramie". Moje teksty tłumaczone były na język czeski i angielski, a moją najnowszą powieść można znaleźć nawet w zakamarkach biblioteki w Taganrogu (Rosja!).

 

Fascynuje mnie strach i ludzka psychika. W moich historiach można znaleźć demony, potwory, upiory, ale też psychopatów i morderców. Kocham doprowadzać bohaterów do granicy szaleństwa! Dla najmłodszych piszę lekko i z poczuciem humoru, starszym serwuję dużą dawkę krwi, seksu i przemocy. Dla każdego fana grozy coś dobrego - niezależnie od wieku!

 

 

Pełną listę moich publikacji można znaleźć na moim blogu: Sylwia Błach - Rozkosze Umysłu. Tam też dzielę się informacjami o moich sukcesach, przemyśleniami na temat świata i wszystkim tym, co bliskie jest mojemu serduszku. Mówię o zarządzaniu czasem i motywuję do działania.

 

 

Po drugie: jestem blogerką! Oprócz wspomnianego powyżej bloga, prowadzę także bloga modowego VamppiV. To fantastyczna przygoda! Prezentuję swoje stylizacje, bawię się kontrastami i trendami. Pozowanie do zdjęć sprawia mi wiele przyjemności. Staram się publikować jak najlepsze treści, by inspirować. Udowadniam, że każda kobieta ma prawo czuć się dobrze we własnym ciele i świetnie wyglądać! 

 

 

W 2016 roku bieliźniana marka Panache doceniła mnie za moje zainteresowania i podejście do życia, wybierając jedną z sześciu najbardziej inspirujących kobiet na świecie! To była niesamowita przygoda - sesja zdjęciowa w Londynie, pojawienie się na plakatach na całym globie, a potem udział w polskiej kampanii promującej samobadanie piersi. 

 

 

 

To wszystko doprowadziło mnie do działalności społecznej. Pracując przez wiele lat przy konkursie Miss Polski na Wózku i sama zmagając się z problemami związanymi z niepełnosprawnością, zrozumiałam, że to w jakim świecie żyję, zależy ode mnie. Działam aktywnie próbując uczynić świat lepszym! Brałam udział w debacie dotyczącej konwencji ONZ o prawach kobiet z niepełnosprawnościami, pracowałam w integracyjnej agencji modelek, nadzorowałam projekty promujące samorozwój. Jako pisarka, blogerka i działaczka występowałam zarówno na konwentach, jak i targach czy w szkołach, dzieląc się swoim doświadczeniem i motywując! Życie jest za krótkie, by nie czerpać z niego pełnymi garściami. Na blogu piszę o problemach dnia codziennego, o podróżowaniu na wózku i barierach - zarówno mentalnych, jak i architektonicznych - z którymi się spotykam. 

 

 

Zawodowo związana jestem z programowaniem. Jestem autorką gry "Snowman: Revenge" na Androida, brałam też udział w innych projektach. Studiuję na Politechnice Poznańskiej na studiach doktoranckich i interesuję się sieciami społecznościowymi. Uczę ludzi jak robić strony www i pracuję przy produkcji niezależnych gier komputerowych.

 

Co tu dużo mówić: ja po prostu NIE POTRAFIĘ SIĘ NUDZIĆ!

 

Chcesz wiedzieć więcej? Wpadnij na fanpage po codzienną dawkę wiedzy, przerażającej literatury, pięknych zdjęć i pozytywnej energii: fanpage Sylwia Błach. A może lubisz oglądać zdjęcia? Mój Instagram na Ciebie czeka - VamppiV Instagram.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)