videoparlament

W Patronite od 20.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
60 łącznie

Kamień węgielny

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Tysiąc złotych miesięcznie świadczy o tym, że jest sporo zaangażowanych osób, dla których to, co robimy ma sens. Będziemy nadal dostarczać Tobie i innym informacje i bardzo, bardzo dziękujemy, że jesteście! Każda złotówka to kolejne filmy. Kolejne filmy to kolejni poinformowani ludzie. Wszystko dzięki Wam!

Infrastruktura

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Dzięki Wam możemy spokojnie pracować, bez obaw o wydatki związane z bieżącym utrzymaniem serwisu www (videoparlament.pl) i ewentualne poprawki programistyczne. Dzięki wielkie!

Samowystarczalność

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Jeśli osiągniemy ten próg, będziemy mogli działać bez większych obaw o bany czy ograniczenia zasięgów. Serwisy społecznościowe potraktujemy po prostu jako narzędzia promocji naszego serwisu. Po osiągnięciu tego progu moglibyśmy też zaangażować nowe osoby w nasz projekt i dostarczać Wam jeszcze więcej treści. Dziękujemy

Imperium medialne

100 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

100 000 zł

brakuje

Osiągnięcie tego progu pozwoli nam swobodnie się rozwijać. We współpracy z Wami będziemy mieli większy wpływ na jakość polskiej polityki. Każda Wasza wpłata, każdy Wasz komentarz, subskrypcja, udostępnienie czy polubienie to dla nas większa swoboda a dla Was jeszcze więcej sprawdzonej treści. Dziękujemy, że jesteście z nami!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł