VoiceInProgress - Joanna Kurzyńska

W Patronite od 24.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1872

Liczba Patronów: 1722

Zostań Patronem
3 patronów
42 miesięcznie
378 łącznie
Jestem muzykiem, aktorką, pedagogiem głosu, performerką. Spędzam moje zawodowe życie na sali treningowej Instytutu im. J. Grotowskiego, w Młodzieżowej Akademii Musicalowej szkoląc małych i dużych czym jest teatr, jeżdżąc po świecie ucząc i uczestnicząc w warsztatach odkrywania naturalnego głosu.

O Autorze

Jestem skrzypaczką, ale zawsze marzyłam o teatrze. Co z tego wyszło? Jako aktorka często pracuję z instrumentem, nauczam aktorstwa, pracuję z ludźmi nad ich głosami (w mowie, śpiewie, codzienności), reżyseruję spektakle, sporadycznie daję koncerty, pasjonują mnie tradycyjne pieśni wielogłosowe. 

Z powodu pandemii koronawirusa postanowiłam założyć profil na PATRONITE szukając możliwego wsparcia w tych, którym bezpośrednio będę mogła się za nie odwdzięczyć.

Na swojej drodze, od dzieciństwa spędzonego w teatrze, przez szkołę muzyczną i studia, po bardzo różnorodną pracę zawodową spotkałam wielu nauczycieli śpiewu. Niewielu potrafiło zająć się moim głosem tak, aby respektować także moją osobowość. Dopiero kilka lat temu spotkałam tych, którzy wyjaśnili na czym polega praca z głosem i że jest to niekończąca się droga poznawania samego siebie. I ewentualnie gdzieś w tym wszystkim można też nauczyć się pięknie śpiewać.

Średnio interesuje mnie "ładnie". Pięknie - to co innego. Zawiera w sobie prawdę, wolność, odwagę, pracę, historię. Tego staram się uczyć siebie. Tego staram się uczyć wszystkich, którzy przychodzą do mnie by zająć się ich głosami.

By dobrze i mądrze zająć się głosem potrzeba czasu. Nie trochę - całkiem dużo. Czas jest tym wymiarem, którego nie oszuka się w pracy z głosem. Żadne drogi na skróty, tricki czy super skuteczne metody nauki, techniki nie dadzą pożądanego efektu, jeśli nie podaruje się im czasu.

Jako artystka, ale też nauczyciel potrzebuję czasu, by zgłębiać głos, by dawać mu dojrzewać. Dlatego zwracam się o pomoc do patronów. Jeśli dzięki Wam będę mogła mniej szarpać się z codziennością, by zarabiać pieniądze na przeżycie, będę mogła poświęcić czas na coś, co poprawia jakość życia. Nie tylko moją, ale wszystkich, z którymi będę się dzielić moim doświadczeniem. Świadkami tego będą moi wszyscy uczniowie, widzowie, słuchacze, współtwórcy i współpracownicy. A także Ci, dla których uda się stworzyć przestrzeń spotkania, wymiany doświadczeń, w realu i w internecie przy pomocy tych wszystkich narzędzi, które dają nam obecne czasy.

Spotkacie mnie w:

Młodzieżowej Akademii Musicalowej - www.mam-musical.pl

Instytucie im. Jerzego Grotowskiego w Studiu Kokyu i moim autorskim Voice In Progress - http://grotowski-institute.art.pl/projekty/studio-voice-in-progress/

Voice In Progress:

Zespole SUTARI:

 

Jeśli chcecie się ode mnie uczyć, zapraszam na warsztaty w Instytucie im. J. Grotowskiego, Młodzieżowej Akademii Musicalowej, 11Dom. Taniec - Ruch - Rozwój oraz podczas lekcji indywidualnych.

Do zobaczenia na wspólnej drodze!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Mustafa Dinç
Mustafa Dinç
21 zł jednorazowo
Asteniusz Myśliwiec
Asteniusz Myśliwiec
42 zł jednorazowo
MAŁGORZATA KWASEK
MAŁGORZATA KWASEK
252 zł jednorazowo