Avatar użytkownika

Working Dogs Foundation

32
patronów
1 400 
miesięcznie
19 090 
łącznie
32
patronów
1 400 zł 19 090 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
95 dostępnych miejsc
Dzięki że jesteś z nami. Właśnie zapewniłeś szkolenie przedszkolakowi. Każde 5 PLN to wyszkolony zuch. Poprzez edukację najmłodszych, jesteśmy w stanie znacznie zmniejszyć ryzyko ugryzienia wśród najmłodszych.
Chcielibyśmy Ci dodatkowo podziękować ofiarowując słynną już opaskę silikonową Working Dogs.
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
90 dostępnych miejsc
Dzięki za okazane dobro! Twoja wpłata pozwoli nam nie tylko wyszkolić 1 przedszkolaka ale także podarować opaskę odblaskową aby był/była widoczna na spacerze z psem.
Chcielibyśmy Ci dodatkowo podziękować ofiarowując nasz kompaktowy kubek ceramiczny Working Dogs + opaskę silikonową.
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
89 dostępnych miejsc
Dzięki za Twoje wsparcie! Wpłata od Ciebie pozwoli nam przeszkolić całą grupę przedszkolną lub klasę szkolną w zakresie komunikacji, bezpiecznej zabawy z psami oraz psich potrzeb.
Chcielibyśmy Ci dodatkowo podziękować ofiarowując: możliwość prezentacji Twojego psa w naszych social mediach + kubek ceramiczny + opaskę silikonową Working Dogs.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
96 dostępnych miejsc
Dzięki że możemy na Ciebie liczyć. Każde 100 PLN pozwoli nam ofiarować trening indywidualny opiekunowi psa adoptowanego.
Chcielibyśmy Ci dodatkowo podziękować ofiarowując: polar naszej fundacji + prezentacja Twojego psa w naszych social mediach + kubek ceramiczny + opaskę silikonową.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
3 dostępne miejsca
Wow, nie mamy słów aby wyrazić Ci naszą wdzięczność. Twoja hojność pozwoli nam przeprowadzić konsultacje dla osoby, która zdecyduje się adoptować lub ofiarować psu dom tymczasowy. Chcielibyśmy Ci dodatkowo podziękować ofiarowując udział Twojemu czworonogowi w sesji fotograficznej kalendarza Working Dogs 2023 + polar naszej fundacji + udział w treningu Working Dogs Team + prezentacja Twojego psa w naszych social mediach + kubek ceramiczny + opaskę silikonową.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Working Dogs Foundation w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

...aby psom żyło się lepiej!
Working Dogs to fundacja stworzona po to, aby zmieniać standard życia psów we współpracy z człowiekiem. Przedmiotem naszych działań są nie tylko psy, ale również ich opiekunowie.

Misją naszej fundacji jest edukacja przyszłych i obecnych opiekunów:

„…aby psom żyło się lepiej”

Naszym marzeniem i celem jest, aby każdy opiekun psa miał łatwy dostęp do najnowszej wiedzy umożliwiającej lepszą współpracę i komunikację na linii pies-opiekun.

Jak pomagamy:

- edukacja dzieci i młodzieży,

- treningi indywidualne i grupowe,

- wykłady i seminaria,

- obozy szkoleniowe,

 

Cele Autora

"... aby adopciakom, żyło się lepiej"
  • 50 000 zł
  • 30 910 zł brakuje
38%
Coraz więcej psiaków znajduje swój drugi dom dzięki adopcji. Podziwiamy wszystkich opiekunów, którzy decydują się na to, żeby dać lepsze życie psom, którym nie było to dane. To piękny gest, dziękujemy za Wasze wielkie serca!

Wiemy też, że adopcja psów wiąże się często z dużymi wyzwaniami, takimi na jakie nie jesteśmy przygotowani biorąc psa np. ze schroniska. Wiemy też, że czasami z powodu tych właśnie wyzwań psy wracają do miejsc z których je adoptowano.

Żeby do takich sytuacji nie dochodziło, ale też aby wesprzeć Was w zbudowaniu więzi pełnej zaufania i miłości chcemy Was wspierać profesjonalnymi konsultacjami.

Chcemy zebrać 50 000 PLN, które pozwoli zapewnić każdej ze 100 osób, 5 h profesjonalnej konsultacji o potrzebach psa, jak się z nim komunikować, jak go wychowywać. A to wszystko po to "... aby psom (i Tobie!), żyło się lepiej"

Jeżeli adoptowałeś psa i chciałbyś skorzystać z programu, napisz do nas: mt@workingdogs.pl
Psiaki i przedszkolaki
  • 12 500 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Czy wiesz, że najczęstszymi ofiarami pogryzień psów są dzieci do lat 5?

To przerażające, ale statystyki mówią , że nawet aż 50 % dzieci będzie pogryzionych przez psa... i nie mówimy tu wcale o obcych agresywnych psach, czy niebezpiecznych rasach, ale domowych czworonogach, które często towarzyszą dzieciom od najmłodszych lat...

Zbiórkę przeznaczymy na edukację najmłodszych. Uczymy jak:
- opiekować się psem
- bezpiecznie bawić się z czworonogiem
- zachować się w kontakcie z obcymi psami

Naszym celem jest budowanie bezpieczeństwa zarówno dla Twojego dziecka jak i dla Twojego psa.

Zebrana kwota pozwoli nam przeszkolić kolejne 2500 dzieciaków. Jeśli chcesz, abyśmy odwiedzili placówkę edukacyjną Twojego dziecka - napisz mkz@workingdogs.pl

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Working Dogs Foundation już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bartosz Topczewski
Bartosz Topczewski
10 zł
Anna Branicka
Anna Branicka
200 zł
Alicja Kubicka
Alicja Kubicka
5 zł
Katarzyna Ginalska
Katarzyna Ginalska
25 zł
Anonimowy patron
200 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.