Avatar użytkownika

Wędrówki od A do Z

0
patronów
0 
miesięcznie
258 
łącznie
0
patronów
0 zł 258 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
ponad 612 m n.p.m. ..zaczynamy wędrówkę

Czyżby ? ! :) Za tyle możemy zabrać dla naszej dwójki wodę - źródło życia i wsparcie przy długich i upalnych wędrówkach

Za zauważenie Nas, za uznanie do Naszej pracy w postacie Hobby - Wędrowcze - DZIĘKUJEMY !≧◠‿◠≦✌
7 zł miesięcznie
ponad 912 m n.p.m. ..czy wyżej ?

Wow ! :) Za tyle można wejść do Parków Narodowych/Krajobrazowych albo może wypić gorącą herbatę w schronisku PTTK w mroźniejsze dni.

Każdy Patron otrzyma od nas osobiste podziękowanie na facebooku, instagramie albo w formie @ (͠≖ ͜ʖ͠≖)?
14 zł miesięcznie
ponad 1310m n.p.m. ..gdzie moje płuca ?

O Matko, a ile to piwa mawiał tzw. KIEROWNIK stojący przy 24h :) Dla nas za tyle to dwa ciepłe napoje będą albo podwójna porcja pysznego żuru w PTTK - ??

Za zwiększony wkład i ogromną wdzięczność w budowaniu wspomnień, każdy Patron dodatkowo zostanie wpisany na Naszym Blogu w specjalnie zakładce (ɔ◔‿◔)ɔ ♥
21 zł miesięcznie
ponad 1425 m n.p.m. ..Ale wieje! :)

Kolejny poziom uznania, ktoś tu chyba na dłużej zagościł z Nami w podróży ☺To za tyle wejdą już WĘGLE w postaci Placków ziemniaczanych

I tu pojawia się już coś więcej, w zależności po ilu szczytach będziemy , dla tego i wyższego poziomu Wędrowców będzie możliwość zagłosowania na który szczyt mamy się udać ☜(ˆ▿ˆc)
44 zł miesięcznie
ponad 1602 m n.p.m. ..Nie ma wymówek ?

? ... tu jesteś tym który daje dach nad głową, no tak w 50%. Naprawdę duże wsparcie, kiedy bo długiej wędrówce możemy się zatrzymać w Schronisku PTTK na noc??

Prócz nagród z poprzednich progów dodatkową wdzięcznością (bardziej namacalną) będzie FIlm bezpośredni do Patrona z podziękowaniami z wyprawy, może być karta z podróży lub inny dodatek. Wszystko będzie zależało od tego czy podarunek ma być oficjalny czy anonimowy (?≖‿‿≖)? )
89 zł miesięcznie
ponad 1725 m n.p.m. ..Piękny widok?

Jesteś o krok przed zdobyciem z nami Korony Gór Polski, Czyli można zaliczyć się do grupy, która liczy sobie 0,1% populacji Polski. Za te środki jesteśmy w stanie dofinansować karty SD do aparatu bądź baterie, żeby ująć więcej kadrów, które możemy przekazać Wam

Na tym etapie Wędrowcze, dostajesz od nas oficjalne zaproszenie żeby ruszyć z nami na kolejny szlak i szczyt, a tu już filmiku dla Ciebie nie będzie, ale będziesz uwieczniony w Naszej Galerii (っ^▿^)۶???٩(˘◡˘ )
183 zł miesięcznie
Wybierz 183 zł
10 dostępnych miejsc
ponad 2499m n.p.m. ..No wyżej się przecież nie da ( w Polsce) ?

To już nie jest wejście na Giewont w japonkach z reklamówką Bie***nki ? właśnie drogi Wędrowcze położyłeś podwaliny pod kolejny cel Naszych wypraw. czyli Korona Gór Europy, a może nawet i Koronę Świata. Na to się trzeba przygotować nie tylko finansowo, stąd wart myśleć o tych wyprawach z wielkim wyprzedzeniem

Wdzięczność ? Podziękowania ? Mało powiedziane, jesteś wręcz Ojcem Naszych wypraw u sukcesów. Na tym poziomie, z danej podróży będzie nie tyulko filmik lub zaproszenie na wyprawę z nami lub wszystko co poniżej, ale...coś w stylu Górskiego Mikołaja ? (`▿´) ?)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wędrówki od A do Z w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wędrówki od A do Z
Pomysł zrodzony z miłości do podróży w tym gór. Jesteśmy Parą, która w zgiełku pracy możliwie w każdy weekend gospodaruje czas na wyjazdy. Postanowiliśmy stworzyć wielkie Narzędzie Koron Gór, od Korony Polski - Europy do Korony Świata.


Związek, Pasja, Partnerstwo, Miłość do Wędrówek dwojga ludzi. Asi i Zbyszka. Stąd sama nazwa, która zawiera wiele znaczeń. Tematem jest coś co zaczęło się już dawno, publikowane jest od listopada roku 2019 a pędzi z apetytem na znacznie bardziej łakome kąski. 

Jakie znaczenie ma ten logotyp? 

  1. Wędrówki to nasze życie, jak mawiał Jan Paweł II "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie".

  2. A i Z to pierwsze litery naszych imion.

  3. Po raz drugi od A do Z - to realizacja wyznaczonych celów i dotarcia każdorazowo od punktu A do Z.

  4. I po raz 3-ci :) A do Z. To czym staje się obecnie strona wedrowkiodadoz.com to narzędzie, podręcznik, manual oraz informator.

W tych kilku punktach zakreśliliśmy ramy Naszego obrazu.


Czym jest środek tego obrazu?

Jest to projekt, który został zrodzony z miłości do podróży w tym gór. Jesteśmy parą, która od zgiełku pracy i miasta możliwie w każdy weekend wyjeżdża "gdzieś". Naszym zamiarem jest stworzyć Narzędzie nt. Koron Gór. Od Korony Gór Polski przez KG Europy do... Korony Świata. 

Naszym nadrzędnym celem, jest dostarczanie praktycznych informacji, kruczków i materiałów w miejsca, gdzie Ty Wędrowcze będzie chciał ruszyć :).

Dla tych, którzy zabiorą się z nami do końca pierwszego etapu Korony Gór Polski będzie to miły udział w czymś codziennym, ale wyjątkowym. Ta historia, która już jest dostępna na Instagramie pod #w_28_szczytów_do a będzie jej jeszcze więcej.

Kolejnym celem jest stworzenie zestawu ćwiczeń ruchowych i wzmacniających nasze ciało przed wędrówką. Bo wyprawa to nie tylko ubranie, ekwipunek czy trasa, ale przygotowanie fizyczne. Najgorszym etapem poza wejściem na dany szczyt jest z niego zejście, gdzie liczy się sprawność kolan, stabilizacja kostek czy sprawność ud.


Dlaczego PATRONITE?

To wspaniałe narzędzie, które zespala pasjonatów różnych dziedzin i zainteresowań oraz pozwala osiągnąć obrany kurs szybciej, przy czym dając uczucie spełnienia, że jest się jednym z Ojców czyjegoś Sukcesu. I to samo pragniemy zaoferować Wam plus niespodzianki z...

 

Cele Autora

#w_28_szczytów_do i z Tymkiem Po Koronę Gór Polski
  • 12 000 zł
  • 11 742 zł brakuje
2%
#w_28_szczytów_do - projekt tuż po starcie ☺(listopad '19)

3 z 28 szczytów zdobyte do końca 2019 roku czego namacalne dowody macie tu ➡ na https://wedrowkiodadoz.com
Teraz głównym założeniem jest zdobycie 25-ciu kolejnych szczytów do końca września 2020 roku ?
Na co tyle środków ?
W tej kwocie zawarte są między innymi:
• Noclegi w Schroniskach PTTK-a lub w innych miejscach
• dojazdy z Krakowa do różnych szlaków,
• wejścia do Parków Narodowych,
• najpotrzebniejszy prowiant (woda, banany, batony proteinowe),
• oraz wrześniowe wydarzenie !!! (będzie zagadka, która będzie ratalnie pojawiała się w postach w poszczególnych szczytach w Koronie Gór Polski)

Za całe wsparcie bezgranicznie dziękujemy !!!

W drogę WĘDROWCZE !

Wyżej opisany cel jest Celem podrzędnym, gdyż samo zdobycie Korony nie pochłania aż tak kosztów, dlatego 70% środków zgromadzonych będziemy chcieli przeznaczyć na podopiecznego Tymka. Ten cel przyszedł do nas znienacka. Jednak postanowiliśmy, że jeżeli chcemy stworzyć narzędzie wspomagające Wędrowcom zdobywanie Korony Gór Polski to niech to narzędzie pomaga w różnych aspektach.

Całość akcji jest rozpisana pod tym adresem: https://www.facebook.com/Tymeknadachuafryki
My ze swojej drogi gorąco polecamy do pomocy - BO WARTO !

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wędrówki od A do Z już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Gorc Troszacki
Gorc Troszacki
44 zł
Piotr Bohdziewicz
Piotr Bohdziewicz
21 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.