Wędrówki od A do Z

W Patronite od 09.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
258 łącznie
Wędrówki od A do Z
Pomysł zrodzony z miłości do podróży w tym gór. Jesteśmy Parą, która w zgiełku pracy możliwie w każdy weekend gospodaruje czas na wyjazdy. Postanowiliśmy stworzyć wielkie Narzędzie Koron Gór, od Korony Polski - Europy do Korony Świata.

O Autorze


Związek, Pasja, Partnerstwo, Miłość do Wędrówek dwojga ludzi. Asi i Zbyszka. Stąd sama nazwa, która zawiera wiele znaczeń. Tematem jest coś co zaczęło się już dawno, publikowane jest od listopada roku 2019 a pędzi z apetytem na znacznie bardziej łakome kąski. 

Jakie znaczenie ma ten logotyp? 

 1. Wędrówki to nasze życie, jak mawiał Jan Paweł II "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie".

 2. A i Z to pierwsze litery naszych imion.

 3. Po raz drugi od A do Z - to realizacja wyznaczonych celów i dotarcia każdorazowo od punktu A do Z.

 4. I po raz 3-ci :) A do Z. To czym staje się obecnie strona wedrowkiodadoz.com to narzędzie, podręcznik, manual oraz informator.

W tych kilku punktach zakreśliliśmy ramy Naszego obrazu.


Czym jest środek tego obrazu?

Jest to projekt, który został zrodzony z miłości do podróży w tym gór. Jesteśmy parą, która od zgiełku pracy i miasta możliwie w każdy weekend wyjeżdża "gdzieś". Naszym zamiarem jest stworzyć Narzędzie nt. Koron Gór. Od Korony Gór Polski przez KG Europy do... Korony Świata. 

Naszym nadrzędnym celem, jest dostarczanie praktycznych informacji, kruczków i materiałów w miejsca, gdzie Ty Wędrowcze będzie chciał ruszyć :).

Dla tych, którzy zabiorą się z nami do końca pierwszego etapu Korony Gór Polski będzie to miły udział w czymś codziennym, ale wyjątkowym. Ta historia, która już jest dostępna na Instagramie pod #w_28_szczytów_do a będzie jej jeszcze więcej.

Kolejnym celem jest stworzenie zestawu ćwiczeń ruchowych i wzmacniających nasze ciało przed wędrówką. Bo wyprawa to nie tylko ubranie, ekwipunek czy trasa, ale przygotowanie fizyczne. Najgorszym etapem poza wejściem na dany szczyt jest z niego zejście, gdzie liczy się sprawność kolan, stabilizacja kostek czy sprawność ud.


Dlaczego PATRONITE?

To wspaniałe narzędzie, które zespala pasjonatów różnych dziedzin i zainteresowań oraz pozwala osiągnąć obrany kurs szybciej, przy czym dając uczucie spełnienia, że jest się jednym z Ojców czyjegoś Sukcesu. I to samo pragniemy zaoferować Wam plus niespodzianki z...

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Gorc Troszacki
Gorc Troszacki
Próg: 44 zł
Piotr Bohdziewicz
Piotr Bohdziewicz
Próg: 21 zł