W Patronite od 10.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
15 łącznie
"Wiecbork112" to istniejąca od 2016 roku strona, na której publikowane są bieżące informacje dot. zdarzeń drogowych, pożarów oraz innych zagrożeń z terenu powiatu sępoleńskiego, nakielskiego, złotowskiego i tucholskiego.

O Autorze

Zacznijmy od tego, że czy chcesz, czy nie, dokładasz się do TVP, jak my wszyscy. To już całkiem niezły powód, żeby dla równowagi dać nam dyszkę, ale posłuchaj, jest tego więcej. 

A więc tak na początek wypada się przedstawić. Mam na imię Patryk jestem strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku. Jestem także założycielem strony/projektu Wiecbork112.pl, która nie sądziłem że zyska takie duże zainteresowanie. Moim celem było pokazanie jak wygląda praca służb ratunkowych na terenie powiatu. 

Staramy się jeździć na prawie każde zdarzenie, by pokazać jak ciężka jest praca, którą wykonują policjanci, ratownicy medyczni i strażacy. Mamy nadzieję, że to co robimy, w jakikolwiek sposób przekłada się na poprawę bezpieczeństwa wśród ludzi. Przez te 6 lat nasza pasja pochłonęła sporo pieniędzy – sprzęt fotograficzny, paliwo,  którym jeździmy do zdarzeń, osprzęt taki jak kamizelki odblaskowe pozwalające poprawić nasze bezpieczeństwo. Musimy również opłacić serwer na którym postawiona jest nasza strona oraz opłacić domenę. 

Dlaczego Patronite?

Rozwijamy portal, który TY drogi czytelniku obserwujesz. Piszemy o najważniejszych zdarzeniach z regionu, relacjonujemy je. Ta jakość kosztuje, tak samo jak dobra redakcja, jak dobre zdjęcia z agencji East News. Nie jesteśmy w stanie utrzymać tego poziomu bazując tylko na taniej reklamie google. Proponujemy więc subskrypcję, tak jak np. NETFLIX. 

To portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych głównie z terenu powiatu sępoleńskiego ale także z powiatu złotowskiego i nakielskiego. To właśnie w naszym serwisie znajdziesz informacje o wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa. Odwiedzając „Wiecbork112.pl” możecie być pewni rzetelności przekazywanych informacji. Chcieliśmy dodać, że wszystkie środki przekazane będą w 100% na rozwój portalu.

Wspierając nas kwota 100zł otrzymasz od nas subskrypcję SMS oraz gadżet w postaci kubka z limitowanej edycji WIECBORK112

Fotorelacje ze zdarzeń drogowych, pożarów i innych miejscowych zagrożeń !


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł