Wiekdwudziesty.pl

W Patronite od 10.10.2018

Publikujemy artykuły popularnonaukowe, newsy, recenzje filmów i książek oraz relacje z wydarzeń związanych z historią. Na łamach portalu poruszane są wszelkie tematy związane z historią od połowy XIX wieku po czasy współczesne. Wiekdwudziesty.pl działa od 2014 roku.

O Autorze


Wiekdwudziesty.pl to działający od maja 2014 portal historyczny. Publikujemy artykuły popularnonaukowe, newsy, recenzje filmów i książek oraz relacje z wydarzeń związanych z historią. Na łamach portalu poruszane są wszelkie tematy związane z historią od połowy XIX wieku po czasy współczesne.

Na portalu zamieszczamy m. in. relacje z rekonstrukcji historycznych. Poniżej rekonstrukcja bitwy pod Lenino: Fot. M. Szafran


Największy nacisk kładziemy oczywiście na okres XX wieku. Przykładowa problematyka: wojskowość, stosunki międzynarodowe, historia sztuki, historia polityczna, geografia historyczna, biografie, kultura i obyczaje.

Nasze materiały publikujemy głównie w następujących kategoriach:

Naszą misją jest popularyzacja historii poprzez publikację treści na najwyższym poziomie. Wszystkie nasze artykuły dotyczące historii polski i historii powszechnej zaopatrzone są w przypisy i bibliografię. Na portalu nie wyświetlamy reklam. Aby móc kontynuować wydawanie portalu, potrzebujemy środków na opłacenie serwera i utrzymanie techniczne strony (aktualizacje, serwis).

Odwiedzamy także zloty klasycznych samochodów. Poniżej: impreza Trójmiasto, klasycznie - zakończenie sezonu 2016. Fot. M. MokrosińskiPortal historyczny wiekdwudziesty.pl to zarejestrowany tytuł prasowy (ISSN: 2391-4521).  Informacje o redakcji: http://wiekdwudziesty.pl/redakcja/

Adres: http://wiekdwudziesty.pl/
Fanpage: https://facebook.com/wiekdwudziestypl
Twitter: https://twitter.com/wiek20pl
Wykop.pl: https://www.wykop.pl/ludzie/wiekdwudziesty_pl/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)