Wiekdwudziesty.pl

Publikujemy artykuły popularnonaukowe, newsy, recenzje filmów i książek oraz relacje z wydarzeń związanych z historią. Na łamach portalu poruszane są wszelkie tematy związane z historią od połowy XIX wieku po czasy współczesne. Wiekdwudziesty.pl działa od 2014 roku.

O Autorze


Wiekdwudziesty.pl to działający od maja 2014 portal historyczny. Publikujemy artykuły popularnonaukowe, newsy, recenzje filmów i książek oraz relacje z wydarzeń związanych z historią. Na łamach portalu poruszane są wszelkie tematy związane z historią od połowy XIX wieku po czasy współczesne.

Na portalu zamieszczamy m. in. relacje z rekonstrukcji historycznych. Poniżej rekonstrukcja bitwy pod Lenino: Fot. M. Szafran


Największy nacisk kładziemy oczywiście na okres XX wieku. Przykładowa problematyka: wojskowość, stosunki międzynarodowe, historia sztuki, historia polityczna, geografia historyczna, biografie, kultura i obyczaje.

Nasze materiały publikujemy głównie w następujących kategoriach:

Naszą misją jest popularyzacja historii poprzez publikację treści na najwyższym poziomie. Wszystkie nasze artykuły dotyczące historii polski i historii powszechnej zaopatrzone są w przypisy i bibliografię. Na portalu nie wyświetlamy reklam. Aby móc kontynuować wydawanie portalu, potrzebujemy środków na opłacenie serwera i utrzymanie techniczne strony (aktualizacje, serwis).

Odwiedzamy także zloty klasycznych samochodów. Poniżej: impreza Trójmiasto, klasycznie - zakończenie sezonu 2016. Fot. M. MokrosińskiPortal historyczny wiekdwudziesty.pl to zarejestrowany tytuł prasowy (ISSN: 2391-4521).  Informacje o redakcji: http://wiekdwudziesty.pl/redakcja/

Adres: http://wiekdwudziesty.pl/
Fanpage: https://facebook.com/wiekdwudziestypl
Twitter: https://twitter.com/wiek20pl
Wykop.pl: https://www.wykop.pl/ludzie/wiekdwudziesty_pl/

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)