Avatar użytkownika

wlubuskie.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
250 
łącznie
0
patronów
0 zł 250 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy bardzo za Twoje wsparcie. Twoja nazwa zostanie dodana do specjalnej zakładki osób tworzących wlubuskie.pl
20 zł miesięcznie
Dwie dychy to już subskrypcja jakiegoś kanału streamingowego. Czujemy się wyróżnieni i w zamian twoja nazwa pojawi się w napisach programu #w_drodze, dostajesz również nagrody z poprzedniego progu.
50 zł miesięcznie
Łooo jezu 50 zł... to już nie przelewki. Nie dość, że dostaniesz wszystkie nagrody z poprzednich progów to jeszcze przygotujemy dla Ciebie specjalne podziękowania video i napiszemy o Tobie artykuł (jeżeli oczywiście będziesz chciał)
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
30 dostępnych miejsc
Nie ma szansy, aby ktoś nam podarował 100 zł miesięcznie. Jeżeli jednak znajdą się tacy to poza nagrodami z poprzednich progów zostaniesz sponsorem wybranego przez siebie programu, artykułu, i dostaniesz od nas specjalny certyfikat wsparcia, możesz też liczyć na indywidualne spotkanie.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
15 dostępnych miejsc
Zaczynają się nam kończyć pomysły, ale za taką kwotę będziesz mógł spróbować swoich sił w zostaniu dziennikarzem. Opublikujemy twój artykuł, materiał lub nawet poprowadzisz jeden z naszych programów. Dostajesz oczywiście wszystkie nagrody z poprzednich progów.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
Szefie, co mamy robić? Zrobimy z Tobą specjalny odcinek programu #w_drodze. Dostaniesz od nas doskonałe lubuskie wino, a jeżeli prowadzisz firmę to podpowiemy Ci jak prowadzić media społecznościowe, przygotujemy grafiki i proste filmy reklamowe.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora wlubuskie.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

wlubuskie.pl to serwis informacyjny przekazujący najważniejsze informacje w województwie lubuskim. Nasze artykuły, felietony oraz relacje podajemy na ośmiu miejskich stronach w mediach społecznościowych. Docieramy do ponad 40 000 obserwujących.

Zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób zarabiają media regionalne w najmniejszym województwie w Polsce? Sprzedajemy reklamy, tworzymy artykuły sponsorowane, po to, aby być w każdym miejscu i przekazać najważniejsze informacje. 

Dziennie piszemy średnio około 15 artykułów o różnych wydarzeniach na terenie Zielonej Góry, Gorzowa Wlkp, Nowej Soli, Świebodzina, Międzyrzecza, Żar, Krosna Odrzańskiego i Gubina. W zeszłym roku napisaliśmy około 4000 tekstów.

Bez wsparcia naszych czytelników, nie moglibyśmy funkcjonować. Stanęliśmy przed konkretnym wyborem, aby utrzymać redakcję. Albo wprowadzamy płatne subskrypcje i docieramy jedynie do tych, którzy nam zapłacą, albo zakładamy Patronite i liczymy na to, że nasi czytelnicy odwdzięczą się za darmowy dostęp do naszej pracy. 

Rozpoczęliśmy również własne produkcje publicystyczne. Realizujemy program #w_drodze, czyli rozmowy z ciekawymi ludźmi w naszym samochodzie, podróżując po lubuskich miastach. Zachowujemy parytet płci, a do tego sadzimy drzewa, aby zniwelować ślad węglowy wytworzony podczas programu. 

 

 

 

Cele Autora

Dosprzętowienie
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 2 000 zł brakuje
0%
Chcemy przede wszystkim dokupić trochę sprzętu, kamery, aparaty, mikrofony itp. Bez tego nie działa żadna redakcja.
Nowe programy
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 4 000 zł brakuje
0%
Dzięki takiej kwocie będziemy mogli zrobić nowe programy publicystyczne, a nawet wystartować z relacjami Live gdzie będziemy omawiać wydarzenia w województwie
Studio, pełna produkcja
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 10 000 zł brakuje
0%
Tworzymy studio nagraniowe, będziemy realizować programy publicystyczne, wydarzeniowe i rozbudujemy redakcje.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora wlubuskie.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Pawel Kozlowski
Pawel Kozlowski
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.