Avatar użytkownika

Damian Duda

133
patronów
12 110 
miesięcznie
96 975 
łącznie
133
patronów
12 110 zł 96 975 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Twoja dyszka zostanie zagospodarowana na rzecz podniesienia naszej skuteczności w walce o ludzkie życie 🥳🩸. Twoje imię i nazwisko zostanie umieszczone na liście patronów w publikowanych materiałach. Zostaniesz też zaproszony do zamkniętej grupy, gdzie będziemy rozmawiać o bieżącej sytuacji oraz naszej pracy.
25 zł miesięcznie
Konkretna kasa to i konkretne propozycje. Twoje imię i nazwisko zostanie umieszczone na liście patronów w publikowanych materiałach. Zostaniesz też zaproszony do zamkniętej grupy, gdzie będziemy rozmawiać o bieżącej sytuacji oraz naszej pracy. Raz w miesiącu dostaniesz niepublikowany materiał z naszej pracy.
50 zł miesięcznie
Dajesz mi skrzydła by latać! Konkretna kasa to i konkretne propozycje. Twoje imię i nazwisko zostanie umieszczone na liście patronów w publikowanych materiałach. Zostaniesz też zaproszony do zamkniętej grupy, gdzie będziemy rozmawiać o bieżącej sytuacji oraz naszej pracy. Raz w miesiącu dostaniesz niepublikowany materiał z naszej pracy. Raz na miesiąc w miarę możliwości i mojej dyspozycyjności zostaniesz zaproszony do dyskusji online.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
21 dostępnych miejsc
Zapraszam Cię do głębszego wejścia w nasz świat! Twoje imię i nazwisko zostanie umieszczone na liście patronów w publikowanych materiałach. Zostaniesz też zaproszony do zamkniętej grupy, gdzie będziemy rozmawiać o bieżącej sytuacji oraz naszej pracy. Raz w miesiącu dostaniesz niepublikowany materiał z naszej pracy. Raz na rok dla aktywnych patronów zorganizuję warsztaty z medycyny pola walki, na których będziesz mógł pogłębić swoją wiedzę na temat rzemiosła ratowników pola walki.
200 zł miesięcznie
Wow! Takie wsparcie jest warte nie tylko wcześniej wymienionych form podziękowania, ale również unikatowych niedostępnych dla innych wideokonferencji, które będziemy organizować raz na miesiąc. Twoje imię i nazwisko zostanie umieszczone na liście patronów w publikowanych materiałach. Zostaniesz też zaproszony do zamkniętej grupy, gdzie będziemy rozmawiać o bieżącej sytuacji oraz naszej pracy. Raz w miesiącu dostaniesz niepublikowany materiał z naszej pracy. Raz na rok dla aktywnych patronów zorganizuję warsztaty z medycyny pola walki, na których będziesz mógł pogłębić swoją wiedzę na temat rzemiosła ratowników pola walki.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
6 dostępnych miejsc
Za taką kasę musisz mieć udział w pamiątkach przywiezionych (legalnych!) z frontu. Twoje imię i nazwisko zostanie umieszczone na liście patronów w publikowanych materiałach. Zostaniesz też zaproszony do zamkniętej grupy, gdzie będziemy rozmawiać o bieżącej sytuacji oraz naszej pracy. Raz w miesiącu dostaniesz niepublikowany materiał z naszej pracy. Raz na rok dla aktywnych patronów zorganizuję warsztaty z medycyny pola walki, na których będziesz mógł pogłębić swoją wiedzę na temat rzemiosła ratowników pola walki. Zaproszę Cię też na comiesięczne wideokonferencje. W miarę możliwości będę zapraszał aktywnych patronów na kawę oraz spotkania w kameralnym gronie patronów.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
7 dostępnych miejsc
To jest taka kasa że gdyby jednak ktoś się zdecydował na takie konkretne wsparcie, to oddaje się do dyspozycji. Twoje imię i nazwisko zostanie umieszczone na liście patronów w publikowanych materiałach. Zostaniesz też zaproszony do zamkniętej grupy, gdzie będziemy rozmawiać o bieżącej sytuacji oraz naszej pracy. Raz w miesiącu dostaniesz niepublikowany materiał z naszej pracy. Raz na rok zorganizuję dla aktywnych patronów warsztaty z medycyny pola walki, na których będziesz mógł pogłębić swoją wiedzę na temat rzemiosła ratowników pola walki. Zaproszę Cię też na comiesięczne wideokonferencje. W miarę możliwości będę zapraszał aktywnych patronów na kawę oraz spotkania w kameralnym gronie patronów. Na prośbę patrona w miarę możliwości dojadę do wskazanego miejsca w Polsce i przeprowadzę zamkniętą prelekcję.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Damian Duda w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Medyk frontowy, ratownik pola walki, bojowy medyk - można nas nazwać różnie, ale nie zmienia się cel naszej pracy - uratować jak największą ilość żołnierzy na pierwszej linii frontu. Witaj na profilu szefa grupy ratowników pola walki "w międzyczasie".

Wojna w naszym życiu pozmieniała wszystko. Mieliśmy spokojne życie oraz bezpieczne miejsce zamieszkania do których co dzień wracaliśmy po dniu pracy która nas cieszyła i dawała możliwość robienia tego co się lubi. Kiedy w 2014 roku w Ukrainie zaczęła szaleć wojenna pożoga, podjąłem decyzję o zrezygnowaniu z części swojego wolnego czasu by wyratować tych, którzy walczą o swoją ojczyznę przed najeźdźcą. Nie przypuszczałem wtedy, że ilość spędzonego czasu na froncie będzie na tyle rosła, że szczelnie wypełni moje życie.

Ewakuacja medyczna

Ponieważ nie pobieram wynagrodzenia za swoją służbę medyczną na froncie, Zapraszam Cię do wsparcia nie tylko idei ratowania życia w ogniu walk ale również misji mówienia prawdy o wojnie którą widzimy na własne oczy. Do tej pory prowadziłem profil facebookowy "w międzyczasie", gdzie opowiadałem o wszystkich odcieniach szarości konfliktu jaki znamy. Bo świat nie jest czarny albo biały.

W soledarze

Dzięki Twojemu wsparciu będę mógł bez przeszkód poświęcić swój wolny czas na kontynuację swojego dzieła oraz rozwinięcia ilość formy by o nim opowiadać. Każda złotówka będzie podnosiła moje szanse w walce o ludzkie życie oraz możliwość opowiedzenia Ci o tym.

Sołedar

 

Cele Autora

Rozwijanie profilu Facebook "w międzyczasie"
  • 1 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Do tej pory profil prowadzony był resztkami czasu wolnego. Twoje wsparcie pozwoli go rozwinąć o relacje, fotorelacje oraz o dłuższe artykuły.
Podcast "opowieści wojennego łapiducha"
  • 3 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
To na tyle konkretne wsparcie, że trzeba się wziąć poważnie do roboty. A więc wezmę mikrofon i będę nagrywał Wam historie jakich na froncie dotyka nas wiele.
Transfer wymiany doświadczeń
  • 5 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Chcemy żeby nasza wiedza trafiała do miejsc, w których będą mogli z niej skorzystać inni. Zaplanuje cykl spotkań w większych miastach gdzie spotkam się z ludźmi chcącymi skorzystać z naszego doświadczenia.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Damian Duda już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Karol Ozorowski
Karol Ozorowski
10 zł
Przemyslaw Sekula
Przemyslaw Sekula
50 zł
Grzegorz “JimMorr” Kucharski
Grzegorz “JimMorr” Kucharski
100 zł
Gabriel Miczka
Gabriel Miczka
25 zł
Ewa Zalewska
Ewa Zalewska
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.