Avatar użytkownika

Wojciech Bator

0
patronów
0 
miesięcznie
200 
łącznie
0
patronów
0 zł 200 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Każdy patron, który wesprze mnie kwotą 10zł zostanie uwzględniony na liście patronów w opisie filmu, który opublikuję.
30 zł miesięcznie
Każdy patron, który wesprze mnie kwotą 30zł dostanie wszystko to, co w niższych progach oraz dostęp do prywatnych filmów i streamów z treściami przed ich oficjalną publikacją. Zawiera to m.in. filmy Work In Progress oraz Making Of.
50 zł miesięcznie
Każdy patron, który wesprze mnie kwotą 50zł dostanie wszystko to, co w niższych progach oraz zostanie uwzględniony na tylnej okładce wydanej przeze mnie płyty solowej.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wojciech Bator w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem kompozytorem, muzykiem i gitarzystą. Skupiam się na muzyce metalowej, rockowej oraz ambiencie. Współtworzę zespoły Virya i Refaktor, nagrywam ścieżki dźwiękowe dla radia Arkham, oraz prowadzę solową działalność.

O mnie:

Jestem kompozytorem i gitarzystą. Obracam się głównie w gatunku modern metalowym, rocku oraz ambiencie. Obecnie gram w zespołach Virya i Refaktor. W 2020 roku podjąłem współpracę z radiem Arkham, która zaowocowała muzyką do wielu słuchowisk.

Zajrzyj na moją stronę internetową portfolio, publikuję wpisy na prywatnym blogu oraz możesz najłatwiej się ze mną skontaktować - https://www.wojciechbator.me

Zachęcam do współpracy przy utworach muzycznych. Oferuję wsparcie kompozycyjne, produkcyjne oraz soundtracki do filmów i słuchowisk. W sprawie zleceń najlepiej kontaktować się przez formularz na mojej stronie.

 

Dlaczego Patronite?

Chcę przelać multum pomysłów na najwyższej jakości treści, a realizacja tych szaleństw potrafi sporo kosztować. Tutaj właśnie do akcji wkracza Patronite - platforma, która pomaga twórcom pokazać swoje dzieła i ułatwia patronom dotarcie i wsparcie autorów. Dzięki Twojemu wsparciu mogę sobie pozwolić na lepszej jakości profesjonalny mix i mastering, świetną oprawę wizualną i wysokiej jakości całokształt. W dzisiejszych czasach jesteśmy bombardowani treściami w sieci, AI zaczyna dominować w kontekście prostych treści i utworów. Poprzeczka zawieszona jest zatem wysoko i amatorskie utwory przepadają w natłoku. Zachęcam do wsparcia :)

Cele Autora

Solowa Płyta
  • 5 000 zł
  • 4 800 zł brakuje
4%
Celem jest stworzenie solowej płyty LP (Long Play, minimum 30 minut materiału) muzyki w gatunku modern metal/ambient. Kompozycję, nagrywanie ścieżek i brzmienia jestem w stanie zrealizować sam, miks i mastering chciałbym dzięki Waszemu wsparciu przekazać profesjonaliście.

Dziękuję :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wojciech Bator już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr Chabrowski
Piotr Chabrowski
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.