Wojciech Bator

W Patronite od 29.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
200 łącznie
Jestem kompozytorem, muzykiem i gitarzystą. Skupiam się na muzyce progresywnej, rocku, metalu oraz ambiencie. Współtworzę zespoły Virya, Artyfiction, nagrywam ścieżki dźwiękowe dla radia Arkham, oraz prowadzę solowy projekt.

O Autorze

O mnie:

Jestem kompozytorem i gitarzystą. Obracam się głównie w gatunku Prog Metalowym oraz ambientowym. Gram w zespole Artyfiction, z którym wydałem dwie płyty LP:

- Preliminaries (2018): https://www.youtube.com/watch?v=tZYuvWhXe7g

- Firing Lines (2019): https://www.youtube.com/watch?v=qH9r0mwQ4kc

I komponujemy dalej, konstruujemy materiał na płytę nr 3 :)

Poza zespołem udzielam w drugim projekcie KD & Mr R (Praca w toku, podzielę się rezultatami ;) ) oraz solowo. W 2020 roku podjąłem współpracę z radiem Arkham, która zaowocowała muzyką do opowiadań. Współpraca układa się świetnie i wkrótce pojawi się więcej zawartości. Tymczasem na razie wygląda to tak:

- Maski Nyarlathotepa: https://youtu.be/yuMhts2bD04

- Czerwone Oko: https://youtu.be/mEPwPOQihwU

Poza tym wrzucam też trochę materiału bardziej luźnego, np. do gitarowych bitew ;) O tak - https://www.youtube.com/watch?v=iMI_2eC0j4I

Solowo planuję wydawać single wysokiej jakości co kilka miesięcy. Pierwszy wyląduje na początku 2021 roku.

Zapraszam Cię na stronę internetową, gdzie jest moje portfolio, publikuję wpisy na prywatnym blogu oraz możesz najłatwiej się ze mną skontaktować - https://www.wojciechbator.me

Zachęcam do współpracy przy utworach muzycznych, komponuję rock, metal, ambient oraz muzykę do filmów i słuchowisk. Udzielam również lekcji na gitarze. W sprawie zleceń kontaktuj się proszę z moją manager - Magdaleną Adamską, magdalenaadamska-04@wp.pl bądź przez formularz na stronie internetowej.

 

Dlaczego Patronite?

Amatorskie granie i niewielkie gigi sprawiają mi też sporo radości, ale z czasem stwierdziłem, że potrafię trochę więcej i mam wolę i umiejętności tworzenia materiału muzycznego naprawdę dobrej jakości. Chcę przelać multum pomysłów, które krąży mi w głowie na jak najwyższej jakości treść a realizacja tych szaleństw potrafi sporo kosztować. Tutaj właśnie do akcji wkracza Patronite - platforma, która pomaga twórcom pokazać swoje dzieła i ułatwia patronom dotarcie i wsparcie autorów. Dzięki Twojemu wsparciu mogę sobie pozwolić na lepszej jakości profesjonalny mix i mastering, świetną oprawę wizualną i wysokiej jakości całokształt. W dzisiejszych czasach jesteśmy bombardowani treściami w sieci. Poprzeczka zawieszona jest zatem wysoko i amatorskie utwory przepadają w natłoku. Zapraszam Cię do zapoznania z moimi utworami i zachęcam do wsparcia mnie :)

 

Pozdrawiam!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika