Jarosław Wolski

W Patronite od 23.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 35

Liczba Patronów: 53

Zostań Patronem
Kup na prezent
381 patronów
11 167 miesięcznie
13 590 łącznie

Wolski o Wojnie - poziom profesjonalny.

12 321 zł

miesięcznie

90%

osiągnięto

1 154 zł

brakuje

Wolski o Wojnie na okrętach Marynarki Wojennej? W fabryce zbrojeniowej? W jednostce saperów? Zaproszenia są, ale realizacja czekających koncepcji będzie możliwa tylko dzięki Waszemu wsparciu.

Osiągniecie wymienionego celu pozwoli na tworzenie materiałów z wyjazdów do Jednostek Wojskowych (JW) oraz miejsc związanych z militariami w Polsce. Niestety koszta są tutaj dość dużym i nieprzyjemnym zaskoczeniem - paliwo, GoPro, gimbale, bezpłatne urlopy itp. Po osiągnięciu tego progu, zarówno organizacyjnie jak i sprzętowo, możliwe jest kręcenie minimum 2 odcinków "wyjazdowych" kwartalnie (docelowo - jednego miesięcznie) w sposób i bardziej profesjonalny i dużo ciekawszy. No i mogę zapłacić Koledze Dawidowi za to że mnie wspiera i pomaga przy kręceniu i montażu. Być może będzie też możliwe profesjonalne tłumaczenie niektórych filmów na język angielski.
Jednym zdaniem: wspierając ten cel wspierasz nie tylko kanał "Wolski o Wojnie" - dzięki czemu pojawi się wiele interesujących filmów "z terenu" - ale wspierasz też rozrost jednoosobowej działalności WoW w kierunku małej firmy z zakresu mediów.

Bazowe koszty prowadzenia mediów Wolski o Wojnie.

2 110 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Osiągnięcie tego progu pozwala na prowadzenie JDG oraz na pokrycie bazowych kosztów związanych z prowadzeniem strony internetowej, księgowości, itp.

Osiągniecie tego progu powoduje, że nie dokładam do tego co robię ale też nie jestem w stanie się rozwijać zarówno pod względem naukowym jak i poruszanych tematów oraz sprzętowo -technicznym.

Wolski o Wojnie - dalszy rozwój.

5 321 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Próg którego realizacja pozwala na pokrycie kosztów działalności "Wolski o Wojnie" oraz pozwala na rozwój mediów - a zwłaszcza kanału na YouTube.

Dzięki osiągnięciu tego progu mogę planować dalszy rozwój tematyczny i przede wszystkim wizualny (YouTube) dzięki sukcesywnemu dokupowaniu sprzętu do nagrań. Próg ten umożliwia też dalszy rozwój merytoryczny na wolskiowojnie.pl ponieważ pozwala na dostęp do płatnych materiałów - np okazjonalnych takich jak pokonferencyjne z Sympozjum Balistyki (1200 PLN), lub też archiwaliów brytyjskich, albo niemieckich. W dzisiejszym świecie nawet wiedza specjalistyczna jest na wyciągniecie ręki ale kosztuje np. kilkaset euro. Wasze wsparcie pomaga pokryć tego typu wydatki co przekłada się na dalszy rozwój merytoryczny zamieszczanych materiałów.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Maciej Koliński
Maciej Koliński
Próg: 111 zł
Krzysztof Wójcik
Krzysztof Wójcik
Próg: 111 zł
Sławomir Słupek
Sławomir Słupek
Próg: 9 zł
Mateusz Potkanski
Mateusz Potkanski
Próg: 9 zł
Kuba Niedźwiecki
Kuba Niedźwiecki
Próg: 9 zł
Anonimowy patron
Próg: 31 zł