Avatar użytkownika

Jarosław Wolski

445
patronów
10 990 
miesięcznie
234 383 
łącznie
445
patronów
10 990 zł 234 383 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

9 zł miesięcznie
Doceniasz moją pracę analityczną, publicystyczną / social media i po prostu chcesz mi postawić dobrą kawę?

"Kawa dla Wolskiego" jest dla mnie wspaniałym wyrazem uznania i bardzo dziękuję za takie wsparcie! :-)
21 zł miesięcznie
Dwie ekstra kawy? Rewelacja! Będę mieć więcej sił na tworzenie treści - czy to na stronie www, czy to na YouTube.

Dziękuję w dwójnasób!
31 zł miesięcznie
Ok, w naszym kraju to już jest serio poważne wsparcie!

Wiesz, że typowy autor w periodykach specjalistycznych dostaje za swoją analizę od 90 do 150zł brutto za stronę edytorską? Szału nie ma - prawda? Twoje wsparcie jest zatem bardzo duże, dlatego mam dla Ciebie następującą propozycję: zamieszczam merytoryczne artykuły na swojej stronie - wizytówce Wolski o Wojnie w dziale "TECHNIKA" lub "KONFLIKTY": https://wolskiowojnie.pl/

Wymienię Ciebie na końcu jednego z artykułów, jaki będzie co dwa tygodnie publikowany na mojej stronie -wizytówce, jako Patrona, dzięki któremu mógł ów artykuł powstać. To tam zamieszczam naprawdę merytoryczne treści, to z tych artykułów jestem dumny i to właśnie tam, chciałbym Tobie podziękować za wsparcie jakiego mi udzielasz.

No i będę miał z czego popłacić hostingi :-)
111 zł miesięcznie
Jestem mile zaskoczony wsparciem w tej wysokości.

Pozwól zatem, że nie tylko wymienię Ciebie na końcu WSZYSTKICH merytorycznych artykułów-analiz na swojej stronie - wizytówce ale dodatkowo na końcu filmów jakie publikuję na YT podziękuję Tobie osobiście. (dotyczy to osób prywatnych). Nie jestem w stanie dobitniej podziękować za wsparcie jakiego mi udzielasz.

Twój patronat wiele dla mnie znaczy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Jarosław Wolski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wolski o Wojnie czyli profil Jarosława Wolskiego. Niegdyś naukowca, potem analityka, dziennikarza, publicysty a obecnie również youtubera. O wojnie, wojsku i sprzęcie wojskowym.
Dziękuję za wsparcie mojej działalności.

We współczesnym świecie informacja jest bronią nie mniej ważną niż uzbrojenie i sprzęt wojskowy. W Polsce niestety występował ewidentny deficyt zauważalnych medialnie, cywilnych ale rzetelnych informacji o siłach zbrojnych, ich uzbrojeniu oraz o wojnie. Konflikt na Ukrainie w 2022 roku z całą ostrością uwypuklił ów problem. 

Na szczęście w kraju istnieje spora grupa osób, która od ponad dekady związana jest z branżą bezpieczeństwa i obronności. Wybuch wojny spowodował, że niewielka ale bardzo merytoryczna „nisza” ekspertów trafiła do mediów głównego nurtu.  Jednym z tego efektów stało się moje wyjście z piwnicy w której przebywałem  i zadziwiające "odkrycie" że jeden specjalistyczny artykuł trafia do 5-8 tysięcy ludzi a film na YouTube do kilkuset tysięcy.

Jednocześnie coraz mocniej widać, że przekaz mass mediów nastawiony jest głownie na straszenie odbiorców a nie rzetelne informowanie,  zaś media społecznościowe przeżywają "zalew" treści generowanych pod "clickbait".  Strach dobrze się sprzedaje. Putin, atom, zagłada, wojna światowa, etc. itp.  A prawda jest zdecydowanie odmienna niż komercjalizowane "strachy na lachy".

Dlatego też powstała strona: https://wolskiowojnie.pl/

Tak, mam poczucie misji a ową "misją" jest nią rzetelna informacja.

Czy można zatem  obiektywnie informować o tym co się dzieje w świecie zbrojeniówki, Wojsku Polskim, NATO i krajach ościennych? Czy można bez clickbaitu pisać o wojnie będąc niezależnym analitykiem OSINT (biały wywiad), dziennikarzem i..handlowcem? Jaka jest tego cena?  Kolejny NDA? Wpisany w dany artykuł "konflikt interesów"? Stos przypadkowych reklam na materiałach tworzonych w pocie czoła nocami?

A może...po prostu wsparcie Patronów?

 

Cele Autora

Wolski o Wojnie - dalszy rozwój
  • 23 210 zł miesięcznie
  • 12 220 zł brakuje
47%
Kwota ta pozwala na dalszy rozwój kanału w stronę nieco szerszą niż tylko kanał na YT i "filmiki z kojca". Tj - regularne filmy wyjazdowe z terenu, zatrudnienie kamerzysty na b2b, zewnętrzny montaż filmów, opłacenie redaktora przy artykułach, napisy pod filmami w językach obcych, itp.
Miesięczne bazowe koszty prowadzenia mediów Wolski o Wojnie.
  • 2 330 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Osiągnięcie tego progu pozwala na pokrycie wszystkich bazowych miesięcznych kosztów związanych z prowadzeniem mediów Wolski o Wojnie.
Wolski o Wojnie - miesięczna cena niezależności.
  • 7 646 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Jest to poziom który pozwala na pokrycie wszystkich bazowych kosztów związanych z prowadzeniem strony internetowej, księgowości, licencji na oprogramowanie ORAZ po prostu skromne i oszczędne życie związane z utrzymywaniem się tylko z tworzenia niezależnych treści związanych z bezpieczeństwem i obronnością w Polsce i na Świecie. Inaczej rzecz ujmując - jest to hipotetyczna kwota niezależności od YouTube i reklamodawców z nim powiązanych pozwalająca na podejmowanie kontrowersyjnych tematów które z automatu demonetyzują dane filmy. Oczywiście zakładając jeszcze inne źródła dochodu - np artykuły w periodykach specjalistycznych.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Jarosław Wolski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Warwas
Marcin Warwas
111 zł
Dariusz Kowalski
Dariusz Kowalski
21 zł
Artur Mazurkiewicz
Artur Mazurkiewicz
31 zł
Jan Górski
Jan Górski
9 zł
Daniel Olkowski
Daniel Olkowski
111 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.