Wiktor Pękala

W Patronite od 30.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1369

liczba Patronów: 1259

3 patronów
40 zł miesięcznie
80 zł łącznie
Witam. Jestem 20-letnim skoczkiem narciarskim ze Skawiny pod Krakowem. Bądź razem ze mną w drodze do najwyższych celów.

O Autorze

Od 12 roku życia trenuję skoki narciarskie. Mimo, iż jestem zawodnikiem spod Krakowa, który jest oddalony od najbliższych skoczni w Szczyrku o 100 km, dzięki Szkole Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku z internatem miałem możliwość rozpoczęcia profesjonalnych treningów. Po zakończeniu edukacji klub dał mi możliwość dalszego rozwoju zapewniając mi zakwaterowanie w Szczyrku. Dwa lata temu zostałem powołany do Kadry Śląska, w której odbywam profesjonalne treningi pod okiem trenerów będących w grupie największych fachowców na całym świecie. 

W zeszłym roku punktowałem w zawodach międzynarodowych FIS CUP. W Polsce zwyciężałem w swojej kategorii w zawodach LOTOS CUP. Zająłem 15 miejsce, na Mistrzostwach Polski Seniorów w Szczyrku. Codzienne treningi oraz częste wyjazdy uniemożliwiają mi podjęcie pracy. Muszę kombinować, co jakiś czas uda mi się znaleźć dorywczą pracę, przez co po treningach nie mam czasu na potrzebną do osiągnięcia najwyższego poziomu regenerację. Radzę sobie, jednak bez martwienia się o pieniądze byłoby mi znacznie łatwiej oddawać się temu, co kocham. Chcę po prostu normalnie żyć i utrzymywać się ze swoich pasji. Część otrzymanych pieniędzy będę inwestował w rozwój kanału na YouTube, gdyż to w ostatnim czasie stało się również moją pasją.

 

 

Założyłem Patronite, aby z Waszą pomocą móc normalnie funkcjonować. Byłbym bardzo wdzięczny, jeśli byłbyś wstanie wspomóc mój rozwój. Mam nadzieję, że uda mi się zacząć żyć z tego, co kocham. Jeśli obawiasz się o trudności podczas rejestracji na Patronite, to ze swojej strony mogę powiedzieć, że jest to proste, a serwis jest bezpieczny. Dziękuję za wsparcie. Życzę miłego dnia :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni