Spa dla mam. Wspieramy mamy

W Patronite od 12.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 305

liczba Patronów: 398

28 patronów
977 miesięcznie
4 110 łącznie

Spa dla mam lata coraz dalej

1 500 zł

miesięcznie

65%

osiągnięto

523 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli nam najprawdopodobniej zorganizować jeszcze więcej sesji Spa Latającego. Pozwoli też na pokrycie niespodziewane koszty dodatkowe. Bo rzeczywistość lubi płatać figle a my staramy się docierać ze wsparciem do wszystkich potrzebujących; bywa na przykład tak, że w jakiejś miejscowości opieka jest naprawdę trudno dostępna - kosztuje wtedy więcej albo gdzieś trzeba dojechać. A my nie chcemy się poddawać i zawsze próbujemy dotrzeć tam, gdzie ktoś nas o to prosi.

Wspieramy mamy w całej Polsce

3 100 zł

miesięcznie

31%

osiągnięto

2 123 zł

brakuje

Nasze działania to nie tylko Spa Latajace. Dzięki tej kwocie będziemy mogły jeszcze skuteczniej pomagać mamom w ich domach, ale też aktywnie wspierać wszystkie nasze grupy lokalne, które zajmują się m.in. organizacją Spa w Ogrodzie w różnych miastach Polski.
Pomysłów jest bardzo dużo, potrzeb - jeszcze więcej. Logistyka, opłaty za materiały i narzędzia pracy, koordynacja i organizacja wydarzeń, tworzenie treści - to wszystko kosztuje. Ta kwota pozwoli nam organizować wsparcie mam, koordynować pracę naszych wolontariuszy, inwestować w promocję i pokryć inne koszty naszych działań statutowych a tym samym nie zwalniać tempa pracy i wciąż się rozwijać.

Wspieramy mamy na pełen etat

6 500 zł

miesięcznie

15%

osiągnięto

5 523 zł

brakuje

Ta kwota równa jest w przybliżeniu dwóm pensjom minimalnym. W tej chwili żadna z osób pracujących nad rozwojem projektu nie jest zatrudniona na mocy żadnej umowy, choć wiele z nich inwestuje w Spa dla mam mnóstwo czasu, wiedzy i serca.
Możliwość oddania się w pełni koordynacji tego projektu powoli nam działać na większą skalę tam, gdzie system pomocowy jest dziurawy.
Wspieranie grup lokalnych, aktywne odpowiadanie na różne, nawet najbardziej nietypowe problemy, promocja, organizacja wydarzeń, czuwanie nad bezpieczeństwem i transparentnością prowadzonych działań - to wszystko praca, którą wykonujemy na co dzień. Przypominająca prowadzenie średniej wielkości firmy, tyle, że... wolontaryjnie.
A niestety, samo się nie zrobi,,, choć fajnie by było ;)
Stałe wsparcie otworzy przed nami nowe możliwości i pozwoli działać w poczuciu bezpieczeństwa , jeszcze bardziej profesjonalnie.

Spa Latające przyfruwa do 1 mamy w miesiącu

200 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

150 zł to równowartość jednej sesji kosmetycznej/masażu/pomocy domowej lub po prostu profesjonalnej opieki nad dzieckiem przez kilka godzin. Dzięki temu zmęczona mama może zaznać odrobiny relaksu , wyjść na kawę lub w spokoju poczytać książkę.
Tak niewiele i tak wiele!

Spa Latające fruwa, a my możemy o to zadbać

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Ta kwota pozwoli nam zorganizować dwie sesje wsparcia a ponadto pokryć koszty ich organizacji i koordynacji, transportu i wszelkich dodatkowych opłat
Zostań Patronem