W Szczytowej Formie

W Patronite od 25.04.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 800

liczba Patronów: 829

7 patronów
170 zł miesięcznie
6 830 zł łącznie
W Szczytowej Formie to miłość do gór, która zawładnęła całym moim życiem. Ale spokojnie, jest to miłość, którą chce się dzielić. Nie mam w planach trzymania jej tylko i wyłącznie przy sobie. Górami i moimi podróżami chce się dzielić i robię to. Mój cel- Korona Ziemi i góry non stop :)

O Autorze

Założenia były zupełnie inne. Miała być Korona Ziemi, miały być góry bardzo wysokie i miało być dużo o treningach, siłowni i przygotowaniach. No ale umówmy się, na kilkutysięczniki nie jeździ się 3- 4 razy w roku, a coś trzeba robić w między czasie. Oczywiście plany i główny cel pozostał. Na moim koncie Mont Blanc, Elbrus i kilka innych wysokich gór. W przyszłym roku kolejna góra z Korony- Kilimandżaro. Ale w tak zwanym międzyczasie jest bardzo dużo Polski, Słowacji i innych gór, które są dostępne dla w sumie każdego bez większego wysiłku. No i okazało się, że to jest bardziej atrakcyjne i ciekawe. Pokazaliście, że to chcecie oglądać bo tam można się wybrać na weekend i zobaczyć to na własne oczy. 

Tak właśnie ewoluował projekt W Szczytowej Formie, który w obecnej formule jest platformą do dzielenia się miłością, pasją i radością jaką dają góry. Są tutaj polskie szczyty, góry za granicą oraz, raz na jakiś czas, góry naprawdę wysokie.  Tak aby każdy znalazł coś dla siebie. 
Górami trzeba się dzielić, dlatego ja to robię. Najwięcej możesz zobaczyć o mnie w social mediach, na Instagramie:

https://www.instagram.com/wszczytowejformie/?hl=pl

na facebooku:

https://www.facebook.com/W-Szczytowej-Formie-961039014016908/

oraz na youtubie:

https://www.youtube.com/channel/UCdfybyCUVAxIt4kNxkdbnbA?view_as=subscriber

Oprócz tego, w ciągu roku jest sporo okazji żeby zobaczyć się na żywo. Nie mówię tu tylko i wyłącznie o spotkaniach na szlaku (choć one są najczęstsze, staram się raz w miesiącu być w górach) ale mowa tu o różnych spotkaniach podróżniczych, np slajdowiskach i preelekcjach, które czasami prowadzę. 
Jak zatem sam widzisz, dzielenie się górami jest u mnie już standardem a dążę do tego żeby tych gór było jak najwięcej w moim życiu. 
Chętnie też pomogę w organizacji wyjścia w góry, doradzę na temat sprzętu osobom początkującym albo podpowiem jak zadbać o kondycję. Na podstawie licznych wiadomości jakie dostaję, mogę śmiało stwierdzić, że inspirowanie do działania dobrze mi wychodzi.

Zresztą, przekonaj się sam i zajrzyj na W Szczytowej Formie ;) 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni