W Szczytowej Formie

W Patronite od 25.04.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2159

Liczba Patronów: 2611

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
75 miesięcznie
13 485 łącznie
W Szczytowej Formie to miłość do gór, która zawładnęła całym moim życiem. Ale spokojnie, jest to miłość, którą chce się dzielić. Nie mam w planach trzymania jej tylko i wyłącznie przy sobie. Górami i moimi podróżami chce się dzielić i robię to. Mój cel- Korona Ziemi i góry non stop :)

O Autorze

Założenia były zupełnie inne. Miała być Korona Ziemi, miały być góry bardzo wysokie i miało być dużo o treningach, siłowni i przygotowaniach. No ale umówmy się, na kilkutysięczniki nie jeździ się 3- 4 razy w roku, a coś trzeba robić w między czasie. Oczywiście plany i główny cel pozostał. Na moim koncie Mont Blanc, Elbrus, Kilimandżaro i kilka innych wysokich gór.Już niedługo kolejna góra z Korony- Aconcagua. Ale w tak zwanym międzyczasie jest bardzo dużo Polski, Słowacji i innych gór, które są dostępne dla w sumie każdego bez większego wysiłku. No i okazało się, że to jest bardziej atrakcyjne i ciekawe. Pokazaliście, że to chcecie oglądać bo tam można się wybrać na weekend i zobaczyć to na własne oczy. 

Tak właśnie ewoluował projekt W Szczytowej Formie, który w obecnej formule jest platformą do dzielenia się miłością, pasją i radością jaką dają góry. Są tutaj polskie szczyty, góry za granicą oraz, raz na jakiś czas, góry naprawdę wysokie.  Tak aby każdy znalazł coś dla siebie. 
Górami trzeba się dzielić, dlatego ja to robię. Najwięcej możesz zobaczyć o mnie w social mediach, oraz na blogu:

www.wszczytowejformie.pl


na Instagramie:

https://www.instagram.com/wszczytowejformie/

na facebooku:

https://www.facebook.com/W-Szczytowej-Formie-961039014016908/

oraz na youtubie:

https://www.youtube.com/channel/UCdfybyCUVAxIt4kNxkdbnbA?view_as=subscriber

Oprócz tego, w ciągu roku jest sporo okazji żeby zobaczyć się na żywo. Nie mówię tu tylko i wyłącznie o spotkaniach na szlaku (choć one są najczęstsze, staram się raz w miesiącu być w górach) ale mowa tu o różnych spotkaniach podróżniczych, np slajdowiskach i preelekcjach, które czasami prowadzę. 
Jak zatem sam widzisz, dzielenie się górami jest u mnie już standardem a dążę do tego żeby tych gór było jak najwięcej w moim życiu. 
Chętnie też pomogę w organizacji wyjścia w góry, doradzę na temat sprzętu osobom początkującym albo podpowiem jak zadbać o kondycję. Na podstawie licznych wiadomości jakie dostaję, mogę śmiało stwierdzić, że inspirowanie do działania dobrze mi wychodzi.

Zresztą, przekonaj się sam i zajrzyj na W Szczytowej Formie ;) 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
W Szczytowej Formie
W Szczytowej Formie
Próg: 25 zł
Dorota Ząbek
Dorota Ząbek
Próg: 50 zł
Syla
Syla
Próg: 25 zł
Karolina Wideł
Karolina Wideł
Próg: 25 zł
Michalina Lipina
Michalina Lipina
Próg: 25 zł