W Szczytowej Formie

W Patronite od 25.04.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1219

Liczba Patronów: 1448

Zostań Patronem
5 patronów
160 miesięcznie
7 965 łącznie

Rzuciłem korpo, rzuciłem biznes, jestem wolny i szczęśliwy

3 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

2 840 zł

brakuje

Kilka lat temu rzuciłem pracę w korporacji i założyłem swoją firmę. Po 6 latach poczułem, że potrzebuję znowu zrobić coś szalonego a mianowicie rzucić swój biznes i poświęcić się górom :) Bo własnie tam jestem najlepszą wersją samego siebie. Chętnie będę wam to nadal pokazywał i dzielił się moja pasją ale ze wzmożoną siłą. Do tej pory w góry jeździłem średnio raz w miesiącu. Teraz, mogę to robić 2 a nawet 3 razy w miesiącu. Oczywiście wszystko to Wam pokażę ;)

Bloger 2.0, podróżnik realizujący zdobycie Korony Ziemi

4 500 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

4 340 zł

brakuje

No to dobra, sprawy robią się poważnie. Jednym z moich celów jest zdobycie Korony Ziemi. Kilka szczytów jest już na koncie: Mont Blanc, Elbrus, Kilimandżaro, ale pora sięgnąć po kolejne. Wyprawy dalekie i wysokie niestety sporo kosztują, ale przy takim wsparcie szybciej uzbieram nie tylko na sam wyjazd, ale również na sprzęt i odzież potrzebny do takiej ekspedycji.

Podbój już nie tylko Korony Ziemi

6 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

5 840 zł

brakuje

Przejście GSB i liczne odwiedziny w różnych europejskich górach, pokazały mi, że nie zawsze to co najwyższe jest najciekawsze. Chciałbym być w górach więcej i realizować ciekawe przejścia i szlaki. Mam pomysł na Koronę Gór Słowacji, na długodystansowe szlaki w Europie i wiele wiele innych. Dzięki tej kwocie będę mógł bardziej skupić się na tego typu planach i jednocześnie wszystko dla Was zrelacjonować <3
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Katarzyna Katarzyna
Katarzyna Katarzyna
50 zł jednorazowo
Anonimowy patron
25 zł miesięcznie
Jola Kiełpińska
Jola Kiełpińska
300 zł jednorazowo
Katarzyna Packanik
Katarzyna Packanik
150 zł jednorazowo
Michalina Lipina
Michalina Lipina
75 zł jednorazowo