Avatar użytkownika

W Szczytowej Formie

0
patronów
0 
miesięcznie
13 810 
łącznie
0
patronów
0 zł 13 810 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
500 dostępnych miejsc
5 zł to koszt kawy lub herbaty w schronisku, więc dzięki Tobie będę mógł się zagrzać po wyczerpującym dniu na szlaku :) Dziękuję serdecznie !
W zamian za to zostaniesz moim Patronem i chętnie zaproszę Cię do naszej tajnej grupy gdzie czasami jest poważnie, czasami merytorycznie ale przede wszystkim zabawnie ;)
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
500 dostępnych miejsc
10 zł to koszt smacznego piwa w schronisku po całym dniu na szlaku, więc Twoje Zdrowie !!!
Dziękuję, że chcesz mnie wspierać. W zamian zapraszam oczywiście do śmieszkowo- poważnej grupy oraz bardzo chętnie dam Ci znać w pierwszej kolejności o nowych artykułach na blogu W Szczytowej Formie jak również o nowych wspólnych wyjazdach w jakie będzie można się zabrać razem ;)
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
300 dostępnych miejsc
Za 25 zł mogę zjeść mój ukochany żurek na Rysiance i wypić do tego kawę. Dziękuję za sprawienie mi tej ogromnej gastro- przyjemności ;)
W zamian zapraszam do grupy, dam Ci znać o nowych wpisach i wyjazdach wcześniej niż innym oraz z ogromną chęcią podeślę Ci mała pamiątkę w postaci magnesu i kartki z gór co jakiś czas ;)
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
150 dostępnych miejsc
Robi się poważnie :) Za 50 zł mogę dojechać busem do Krakowa a stamtąd już bardzo blisko w ukochane góry <3 Dziękuję, że zmniejszaj mój dystans do Karpat.
W zamian oferuję oczywiście wszystko co na niższych poziomach a dodatkowo chciałbym wysłać Ci co jakiś czas upominek z jednej z moich podróży, zarówno krajowych i zagranicznych :)
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
60 dostępnych miejsc
Wow, czuje się mega wyróżniony w tym momencie <3 100 zł to koszt 2 a czasami i trzech noclegów w moich ukochanych Bieszczadach, serdecznie Ci za to dziękuję.
Pozwól że w formie podziękowania zaoferuję wszystko to co na niższych poziomach plus specjalnie na Twoje urodziny przygotuję górski prezent ;)
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
30 dostępnych miejsc
I to jest ten moment w którym nie wiem co powiedzieć :O
To ogromne wsparcie, które pozwala mi przebywać w górach jak często się tylko da. Dziękuję !
W zamian odwdzięczę się wszystkim tym co znajdziesz na niższych poziomach ale w zamian chciałbym zaprosić cię kilka razy w roku na kawę, obiad czy piwo a może nawet i pojechać w góry w wspólnie ustalonym terminie i w obranym kierunku.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora W Szczytowej Formie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

W Szczytowej Formie to miłość do gór, która zawładnęła całym moim życiem. Ale spokojnie, jest to miłość, którą chce się dzielić. Nie mam w planach trzymania jej tylko i wyłącznie przy sobie. Górami i moimi podróżami chce się dzielić i robię to. Mój cel- Korona Ziemi i góry non stop :)

Założenia były zupełnie inne. Miała być Korona Ziemi, miały być góry bardzo wysokie i miało być dużo o treningach, siłowni i przygotowaniach. No ale umówmy się, na kilkutysięczniki nie jeździ się 3- 4 razy w roku, a coś trzeba robić w między czasie. Oczywiście plany i główny cel pozostał. Na moim koncie Mont Blanc, Elbrus, Kilimandżaro i kilka innych wysokich gór.Już niedługo kolejna góra z Korony- Aconcagua. Ale w tak zwanym międzyczasie jest bardzo dużo Polski, Słowacji i innych gór, które są dostępne dla w sumie każdego bez większego wysiłku. No i okazało się, że to jest bardziej atrakcyjne i ciekawe. Pokazaliście, że to chcecie oglądać bo tam można się wybrać na weekend i zobaczyć to na własne oczy. 

Tak właśnie ewoluował projekt W Szczytowej Formie, który w obecnej formule jest platformą do dzielenia się miłością, pasją i radością jaką dają góry. Są tutaj polskie szczyty, góry za granicą oraz, raz na jakiś czas, góry naprawdę wysokie.  Tak aby każdy znalazł coś dla siebie. 
Górami trzeba się dzielić, dlatego ja to robię. Najwięcej możesz zobaczyć o mnie w social mediach, oraz na blogu:

www.wszczytowejformie.pl


na Instagramie:

https://www.instagram.com/wszczytowejformie/

na facebooku:

https://www.facebook.com/W-Szczytowej-Formie-961039014016908/

oraz na youtubie:

https://www.youtube.com/channel/UCdfybyCUVAxIt4kNxkdbnbA?view_as=subscriber

Oprócz tego, w ciągu roku jest sporo okazji żeby zobaczyć się na żywo. Nie mówię tu tylko i wyłącznie o spotkaniach na szlaku (choć one są najczęstsze, staram się raz w miesiącu być w górach) ale mowa tu o różnych spotkaniach podróżniczych, np slajdowiskach i preelekcjach, które czasami prowadzę. 
Jak zatem sam widzisz, dzielenie się górami jest u mnie już standardem a dążę do tego żeby tych gór było jak najwięcej w moim życiu. 
Chętnie też pomogę w organizacji wyjścia w góry, doradzę na temat sprzętu osobom początkującym albo podpowiem jak zadbać o kondycję. Na podstawie licznych wiadomości jakie dostaję, mogę śmiało stwierdzić, że inspirowanie do działania dobrze mi wychodzi.

Zresztą, przekonaj się sam i zajrzyj na W Szczytowej Formie ;) 

Cele Autora

Rzuciłem korpo, rzuciłem biznes, jestem wolny i szczęśliwy
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Kilka lat temu rzuciłem pracę w korporacji i założyłem swoją firmę. Po 6 latach poczułem, że potrzebuję znowu zrobić coś szalonego a mianowicie rzucić swój biznes i poświęcić się górom :) Bo własnie tam jestem najlepszą wersją samego siebie. Chętnie będę wam to nadal pokazywał i dzielił się moja pasją ale ze wzmożoną siłą. Do tej pory w góry jeździłem średnio raz w miesiącu. Teraz, mogę to robić 2 a nawet 3 razy w miesiącu. Oczywiście wszystko to Wam pokażę ;)
Bloger 2.0, podróżnik realizujący zdobycie Korony Ziemi
  • 4 500 zł miesięcznie
  • 4 500 zł brakuje
0%
No to dobra, sprawy robią się poważnie. Jednym z moich celów jest zdobycie Korony Ziemi. Kilka szczytów jest już na koncie: Mont Blanc, Elbrus, Kilimandżaro, ale pora sięgnąć po kolejne. Wyprawy dalekie i wysokie niestety sporo kosztują, ale przy takim wsparcie szybciej uzbieram nie tylko na sam wyjazd, ale również na sprzęt i odzież potrzebny do takiej ekspedycji.
Podbój już nie tylko Korony Ziemi
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 6 000 zł brakuje
0%
Przejście GSB i liczne odwiedziny w różnych europejskich górach, pokazały mi, że nie zawsze to co najwyższe jest najciekawsze. Chciałbym być w górach więcej i realizować ciekawe przejścia i szlaki. Mam pomysł na Koronę Gór Słowacji, na długodystansowe szlaki w Europie i wiele wiele innych. Dzięki tej kwocie będę mógł bardziej skupić się na tego typu planach i jednocześnie wszystko dla Was zrelacjonować <3

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora W Szczytowej Formie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

W Szczytowej Formie
W Szczytowej Formie
25 zł
Dorota Ząbek
Dorota Ząbek
50 zł
Syla
Syla
25 zł
Karolina Wideł
Karolina Wideł
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.