W Szczytowej Formie

W Patronite od 25.04.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 892

liczba Patronów: 924

7 patronów
170 miesięcznie
7 170 łącznie

Rzuciłem korpo, rzucę i biznes

3 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

2 830 zł

brakuje

Kilka lat temu rzuciłem pracę w korporacji i założyłem swoją firmę. Po 6 latach poczułem, że potrzebuję znowu zrobić coś szalonego a mianowicie rzucić swój biznes i poświęcić się górom :) Bo własnie tam jestem najlepszą wersją samego siebie. Chętnie będę wam to nadal pokazywał i dzielił się moja pasją ale ze wzmożoną siłą. Do tej pory w góry jeździłem średnio raz w miesiącu. Teraz, mogę to robić 2 a nawet 3 razy w miesiącu.

Bloger 2.0, który rzucił własny biznes

4 500 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

4 330 zł

brakuje

No to dobra, sprawy robią się poważnie. Rzuciłem korpo, rzucam własną firmę a teraz dodatkowo mogę zainwestować w odpowiedni sprzęt do dzielenia się górami w znacznie lepszej jakości niż dotychczas. A jak? Brakuje mi , odpowiedniej kamery, mikrofonu, aparatu fotograficznego. Nie wspomnę, że sam sprzęt w góry też się niestety amortyzuje. No ale z takimi patronami i z taką kwotą, zdjęcia, relacje i wpisy będą dużo bardziej pro :)

Bloger 2.0, który rzucił biznes rusza w świat

6 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

5 830 zł

brakuje

Wiecie jaki jest mój życiowy cel- Korona Ziemi. W 2019 roku zdobyłem Dach Afryki- Kilimandżaro ale i najdłuższy polski szlak turystyczny- Główny Szlak Beskidzki. Kolejne kroki to Ameryka i jej najwyższy szczyt Aconcagua. Chciałbym również objechać Słowację i poznać tamtejsze górskie zakątki, chciałbym zrobić Koronę Europy- najwyższe szczyty w europejskich państwach. Pomysłów jest tak dużo, można je fajnie zrealizować. W końcu rzuciłem już własny biznes, obkupiłem się w sprzęt, teraz już tylko jechać :) Pomożecie?
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni