W Szczytowej Formie

W Patronite od 25.04.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 587

liczba Patronów: 541

8 patronów
180 zł miesięcznie
5 700 zł łącznie

Rzuciłem korpo, rzucę i biznes

3 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

2 820 zł

brakuje

Kilka lat temu rzuciłem pracę w korporacji i założyłem swoją firmę. Po 6 latach czuję, że potrzebuję znowu zrobić coś szalonego a mianowicie rzucić swój biznes i poświęcić się górom :) Bo własnie tam jestem najlepszą wersją samego siebie. Chętnie będę wam to nadal pokazywał i dzielił się moja pasją ale ze wzmożoną siłą. Do tej pory w góry jeździłem średnio raz w miesiącu. Teraz, mógłbym to robić 2 a nawet 3 razy w miesiącu.

Bloger 2.0, który rzucił własny biznes

4 500 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

4 320 zł

brakuje

No to dobra, sprawy robią się poważnie. Rzuciłem korpo, rzucam własną firmę a teraz dodatkowo mogę zainwestować w odpowiedni sprzęt do dzielenia się górami w znacznie lepszej jakości niż dotychczas. A jak? Brakuje mi profesjonalnej strony internetowej, odpowiedniej kamery, mikrofonu, aparatu fotograficznego. Nie wspomnę, że sam sprzęt w góry też się niestety amortyzuje. No ale z takimi patronami i z taką kwotą, moje selfie na insta będą znacznie lepiej wyglądać ;)

Bloger 2.0, który rzucił biznes rusza w świat

6 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

5 820 zł

brakuje

Wiecie jaki jest mój życiowy cel- Korona Ziemi. W 2019 roku chciałbym zdobyć Dach Afryki- Kilimandżaro ale i nie tylko. Mam pomysł na Główny Szlak Beskidzki w lato 2019 połączony z akcją charytatywną i relacjami każdego dnia, chciałbym objeździć Słowację i poznać tamtejsze górskie zakątki, chciałbym zrobić Koronę Europy- najwyższe szczyty w europejskich państwach. Pomysłów jest tak dużo, można je fajnie zrealizować. W końcu rzuciłem już własny biznes, obkupiłem się w sprzęt, teraz już tylko jechać :) Pomożecie?
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni