Strefa Patrona:

89

patronów

2900 zł

miesięcznie

12590 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
19
miesięczne wsparcie
29
liczba patronów

  Studentka szanghajskiego Uniwersytetu Donghua, od lat związana z Szanghajem, autorka kanału na YouTube o życiu w Chinach.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 1000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
个物事几钿?
Wiem, że wielu z Was narzeka na dźwięk w filmach czy prosi abym zmieniła obiektyw na szerszy. Tak się składa że ciągle nagrywam kompaktem, w którym zmiana szkła byłaby trudna ;)

Pierwsze zarobione pieniądze chciałabym przeznaczyć na zakup lepszego aparatu, do którego można podłączyć mikrofon zewnętrzny, a w późniejszym czasie sukcesywnie kupować nowe szkła.


0%
100%
osiągnięto 96%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 100 zł
阿拉去郊游伐?
Nie jestem w stanie z własnego budżetu zrealizować takich dokumentów jak choćby film z chińskiej wsi czy z festiwalu psiego mięsa w Yulinie.

Domyślacie się też pewnie że pozyskanie sponsora na taką wyprawę, graniczy z cudem, biorąc pod uwagę że jego produkt zostałby pokazany obok ekstremalnej biedy czy tragicznego losu zwierząt.
Jeżeli jednak uda nam się zebrać taką kwotę, przeznaczę ją na realizację kilku właśnie takich mini dokumentów z różnych miejsc, które wybierzemy razem z Patronami!

0%
58 %
100%
osiągnięto 58%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 2100 zł
吾想回韩国啊
Wiecie zapewne że wyprawa do takich miast jak Tokio czy Seul to droga zabawa, bo koszty życia w Japonii czy Korei są wyższe niż w Szanghaju, a do tego trzeba jeszcze przecież opłacić przelot i nocleg (oraz opiekę dla moich kotów). Dlatego właśnie wszelkie serie podróżnicze były bardzo krótkie i pobieżne. Za granicą spędzałam przeważnie około 3-4 dni, a i tak udawało mi się nagrywać po cztery vlogi z wyjazdów co uważam za wielki sukces.

Jeżeli uda się zebrać tyle pieniędzy to postaram się częściej realizować serie z innych krajów, zarówno Azji Wschodniej (może powrót do Korei i filmy z Pyrą?;)) jak i Południowo-Wschodniej (hej, nie byłam jeszcze w Singapurze!), przy czym tym razem postaram się posiedzieć w tych krajach dłużej i zbadać je dogłębniej, a może i nagrać coś z lokalnymi twórcami!


0%
29 %
100%
osiągnięto 29%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 7100 zł
亨八冷打我搿趟旅程需要老钞票
Nie nastawiam się na zrealizowanie tego celu, ale jeżeli będziecie na tyle hojni, że uda się przeskoczyć poprzedni prób dwukrotnie, postaram się wyjechać w dłuższą, kosztowną podróż.

Ktoś kiedyś wspominał o Tybecie, który kosztuje kilkadziesiąt tysięcy ze względu na to że trzeba załatwić specjalne pozwolenie na wjazd. Moglibyśmy też wspólnie odkryć kulturę muzułmańskiej autonomicznej prowincji Xinjiang na zachodzie Chin lub jakiś zagadkowy kraj na południu jak Nepal? Wszystko w Waszych rękach!

O Autorze

Nazywam się Weronika Truszczyńska i od 2015 roku prowadzę kanał na YouTube, poświęcony życiu codziennemu w największym mieście Chińskiej Republiki Ludowej, czyli Szanghaju. W nieco ponad dwa lata moje filmy na różne okołochińskie tematy zostały obejrzane ponad 20 milionów razy, a kanał zasubskrybowało już prawie 200 tysięcy osób.

 

Od miesięcy publikuję filmy regularnie, dwa razy w tygodniu (z niewielkimi przerwami). W większości są to vlogi z życia w Szanghaju lub pogadanki na różne tematy. Co jakiś czas realizuję również vlogi z podróży po innych krajach azjatyckich, a w tym roku rozpoczęłam serię na temat studiów w Chinach.

 

 

Moja obecna działalność nie jest i nie będzie związana z celami na Patronite i pozostanie taka bez względu na to czy uda się zebrać jakiekolwiek pieniądze. Chciałabym to potraktować raczej jako środki na realizację bardziej wymagających i kosztownych produkcji.

 

Wiele osób pytało mnie o nagranie filmu z biednej chińskiej wsi czy też stworzenie amatorskiego dokumentu z corocznego targu psiego mięso w Yulinie. Niestety takie produkcje wiążą się ze sporymi kosztami, których sama nie jestem w stanie pokryć. Niedostępna dla turystów wieś to nie miejsce, w które można dojechać pociągiem za 50 złotych, a żaden sponsor nie będzie chciał pokazać swojego produktu w otoczeniu biednych chińskich wieśniaków czy tym bardziej psów czekających na ubój. Z Waszą pomocą jednak takie filmy mogłyby powstać!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 10
小朋友

Liczy się każda złotówka - dziękuję za wsparcie!

Oficjalnie zostajesz moim patronem, co daje Ci:

Dostęp do specjalnej, zamkniętej grupy, założonej na facebooku:
Chiny z Patronami!

Będą livestreamy ze specjalnymi Q&A dla patronów oraz wcześniejszy dostęp do filmów - znajdziecie tam również niepublikowane zdjęcia i nieco zakulisowych materiałów!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 33
同志

Dziesięć złotych to już całkiem spora kwota, ogromnie dziękuję za wsparcie mojego kanału!

Patroni z progów 10 złotych i więcej będą mogli na bieżąco wpływać na kształt moich vlogów!

Masz ciekawy pomysł na coś, co mogłabym pokazać w filmie z Szanghaju? Nie ma sprawy!

Jako Patron możesz sugerować tematy do vlogów z miasta oraz głosować na miejsca/aktywności, które chciałbyś zobaczyć na moim kanale! Z nadesłanych przez Patronów propozycji, raz w miesiącu wybiorę kilka najciekawszych, z których stworzymy ankietę, w której głosować będą mogli tylko Patroni.

Spośród wszystkich patronów z progów 10 złotych i więcej, każdego miesiąca wybiorę jedną osobę, która dostanie ode mnie paczkę z Azji (zawierającą słodycze i upominki)


*Próg zawiera również nagrody z poprzedniego progu!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 30
客服经理

Patronom z progu 30 i więcej chcę podziękować osobiście, więc w ramach podziękowań:

Otrzymacie ode mnie POCZTÓWKĘ Z CHIN, na której napiszę coś fajnego po chińsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

UWAGA: Jeżeli uda się nam zrealizować wszystkie cele, patroni dostaną dodatkową pocztówkę z innych miejsc w Azji!

*Próg zawiera również nagrody ze wszystkich pozostałych progów!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 5
麦霸

Patroni z progów 50+ dostaną ode mnie szansę na wplecenie swojego własnego pomysłu do filmu!

Masz pytanie, na które powinnam szczegółowo odpowiedzieć, a może miejsce, które chcesz zobaczyć (w obrębie Szanghaju)? Napisz mi to w wiadomości!

Wplotę Twój pomysł do vloga - i powiem, kto go wymyślił :)

Każdy patron, który zdecyduje się mnie wesprzeć kwotą 50 złotych lub więcej zostanie wymieniony i pozdrowiony we vlogu z imienia/nazwiska/ksywki .


*Próg zawiera również nagrody ze wszystkich pozostałych progów!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 9
Limit: 100
客人

Patroni z progu 100 zł i więcej otrzymają ode mnie (oprócz pocztówki z progu 30 złotych):

Specjalny upominek z Chin lub innego odwiedzonego przeze mnie kraju!

Postaram się wyszukiwać naprawdę ciekawe i nietuzinkowe przedmioty!

Nagram specjalne, imiennie podziękowania z fajnych miejsc dla Patronów (lub kogoś, kogo wybiorą)!

Może ktoś ucieszyłby się z takiego prezentu?

Patroni z tego i wyższych progów, którzy znajdą się w Szanghaju, mogą być pewni że poświęcę czas aby spotkać się z nimi i zjeść jakieś fajne jedzenie! Fajne jedzenie to na przykład hot pot w 四川香天下 ;)


*Próg zawiera również nagrody ze wszystkich pozostałych progów!
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 50
老结棍人

Wow! Dzięki za tak ogromne wsparcie! Patroni z progu 300, oprócz nagród ze wszystkich poprzednich progów, będą mogli:

Sugerować mi bezpośrednio tematy całych odcinków, które następnie razem obgadamy.

Oczywiście - Patron zostanie wymieniony na początku filmu jako Partner Odcinka!


*Próg zawiera również nagrody ze wszystkich pozostałych progów!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni