Weronika Truszczyńska

W Patronite od 28.11.2017

个物事几钿?

1 000 zł

miesięcznie

19%

osiągnięto

805 zł

brakuje

Wiem, że wielu z Was narzeka na dźwięk w filmach czy prosi abym zmieniła obiektyw na szerszy. Tak się składa że ciągle nagrywam kompaktem, w którym zmiana szkła byłaby trudna ;)

Pierwsze zarobione pieniądze chciałabym przeznaczyć na zakup lepszego aparatu, do którego można podłączyć mikrofon zewnętrzny, a w późniejszym czasie sukcesywnie kupować nowe szkła.

阿拉去郊游伐?

3 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

2 805 zł

brakuje

Nie jestem w stanie z własnego budżetu zrealizować takich dokumentów jak choćby film z chińskiej wsi czy z festiwalu psiego mięsa w Yulinie.

Domyślacie się też pewnie że pozyskanie sponsora na taką wyprawę, graniczy z cudem, biorąc pod uwagę że jego produkt zostałby pokazany obok ekstremalnej biedy czy tragicznego losu zwierząt.
Jeżeli jednak uda nam się zebrać taką kwotę, przeznaczę ją na realizację kilku właśnie takich mini dokumentów z różnych miejsc, które wybierzemy razem z Patronami!

吾想回韩国啊

5 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

4 805 zł

brakuje

Wiecie zapewne że wyprawa do takich miast jak Tokio czy Seul to droga zabawa, bo koszty życia w Japonii czy Korei są wyższe niż w Szanghaju, a do tego trzeba jeszcze przecież opłacić przelot i nocleg (oraz opiekę dla moich kotów). Dlatego właśnie wszelkie serie podróżnicze były bardzo krótkie i pobieżne. Za granicą spędzałam przeważnie około 3-4 dni, a i tak udawało mi się nagrywać po cztery vlogi z wyjazdów co uważam za wielki sukces.

Jeżeli uda się zebrać tyle pieniędzy to postaram się częściej realizować serie z innych krajów, zarówno Azji Wschodniej (może powrót do Korei i filmy z Pyrą?;)) jak i Południowo-Wschodniej (hej, nie byłam jeszcze w Singapurze!), przy czym tym razem postaram się posiedzieć w tych krajach dłużej i zbadać je dogłębniej, a może i nagrać coś z lokalnymi twórcami!亨八冷打我搿趟旅程需要老钞票

10 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

9 805 zł

brakuje

Nie nastawiam się na zrealizowanie tego celu, ale jeżeli będziecie na tyle hojni, że uda się przeskoczyć poprzedni prób dwukrotnie, postaram się wyjechać w dłuższą, kosztowną podróż.

Ktoś kiedyś wspominał o Tybecie, który kosztuje kilkadziesiąt tysięcy ze względu na to że trzeba załatwić specjalne pozwolenie na wjazd. Moglibyśmy też wspólnie odkryć kulturę muzułmańskiej autonomicznej prowincji Xinjiang na zachodzie Chin lub jakiś zagadkowy kraj na południu jak Nepal? Wszystko w Waszych rękach!


Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)