Weronika Truszczyńska

W Patronite od 28.11.2017

Studentka szanghajskiego Uniwersytetu Donghua, od lat związana z Szanghajem, autorka kanału na YouTube o życiu w Chinach.

O Autorze

Nazywam się Weronika Truszczyńska i od 2015 roku prowadzę kanał na YouTube, poświęcony życiu codziennemu w największym mieście Chińskiej Republiki Ludowej, czyli Szanghaju. W nieco ponad dwa lata moje filmy na różne okołochińskie tematy zostały obejrzane ponad 20 milionów razy, a kanał zasubskrybowało już prawie 200 tysięcy osób.

 

Od miesięcy publikuję filmy regularnie, dwa razy w tygodniu (z niewielkimi przerwami). W większości są to vlogi z życia w Szanghaju lub pogadanki na różne tematy. Co jakiś czas realizuję również vlogi z podróży po innych krajach azjatyckich, a w tym roku rozpoczęłam serię na temat studiów w Chinach.

 

 

Moja obecna działalność nie jest i nie będzie związana z celami na Patronite i pozostanie taka bez względu na to czy uda się zebrać jakiekolwiek pieniądze. Chciałabym to potraktować raczej jako środki na realizację bardziej wymagających i kosztownych produkcji.

 

Wiele osób pytało mnie o nagranie filmu z biednej chińskiej wsi czy też stworzenie amatorskiego dokumentu z corocznego targu psiego mięso w Yulinie. Niestety takie produkcje wiążą się ze sporymi kosztami, których sama nie jestem w stanie pokryć. Niedostępna dla turystów wieś to nie miejsce, w które można dojechać pociągiem za 50 złotych, a żaden sponsor nie będzie chciał pokazać swojego produktu w otoczeniu biednych chińskich wieśniaków czy tym bardziej psów czekających na ubój. Z Waszą pomocą jednak takie filmy mogłyby powstać!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)