Avatar użytkownika

Ekumenizm.pl

7
patronów
150 
miesięcznie
1 290 
łącznie
7
patronów
150 zł 1 290 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
100 dostępnych miejsc
Mniej niż dobre espresso, ale z pewnością kamyczek, który przyczyni się do dalszego funkcjonowania serwisu.
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
296 dostępnych miejsc
Dziękuję za Twoje wsparcie! 10 PLN to mniej niż duża Latte w dowolnej sieciówce lub trzy saszetki karmy dla kota, a dla serwisu przy większej liczbie wspierających (redaktor prowadzący nie tylko ma Koty, ale i wspiera regularnie kocie organizacje pomocowe:)
20 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
30 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
50 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
100 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Ekumenizm.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Strona ekumenizm.PL istnieje od 2004 r. Od początku działa non-profit. Portal informuje o bieżących wydarzeniach z życia Kościołów różnych wyznań ze szczególnym uwzględnieniem denominacji mniejszościowych. W sierpniu 2023 r. po 8 latach portal zmienił szatę i potrzebuje wsparcia na dalszy rozwój.

Strona ekumenizm.PL istnieje od 2004 roku. Od początku działa na zasadzie non-profit i chcemy, żeby tak pozostało, jednak rosnące koszty związane z rozwojem portalu i jego utrzymaniem są powodem uruchomienia programu patronackiego na patronite.

Portal informuje o bieżących wydarzeniach z życia Kościołów różnych wyznań ze szczególnym uwzględnieniem denominacji mniejszościowych. 

Strona jest jedynym medium tego typu w Polsce, informującym o życiu Kościołów mniejszościowych, co nie zawsze wywołuje ich zachwyt.

Oprócz informacji, na stronie pojawiają się komentarze do ciekawszych i ważniejszych zagadnień dotyczących ekumenizmu, ale też aktualnych wydarzeń o charakterze społeczno-religijnym. 

Strona nie jest zarządzana, ani finansowana przez jakikolwiek Kościół czy związek wyznaniowy. Jeśli cenicie nieszablonowy głos w sprawach religii to wesprzyjcie ekumenizm.pl

W przyszłym roku mija 20 lat od powstania ekumenizm.pl. Na tę okoliczność zaplanowana jest generalna przebudowa strony, która ukaże się w nowej szacie już w sierpniu 2023 r. Koszty tej inwestycji przekraczają możliwości redakcji, stąd prośba o wsparcie bieżącej i przyszłej działalności serwisu choćby najmniejszymi kwotami jednorazowo czy też regularnie. 

Do tego dochodzą inne koszty jak hosting, prenumeraty zagranicznych portali i fachowych czasopism oraz wydatki związane z powstawaniem niektórych wywiadów (podróże etc.), sprzęt.

Redakcja ekumenizm.pl współpracuje w ramach programu partnerskiego z portalem Onet.pl, gdzie publikowane są niektóre tylko teksty. 

 

Cele Autora

Nowa strona ekumenizm.pl
  • 3 500 zł miesięcznie
  • 3 350 zł brakuje
4%
Strona ekumenizm.pl istnieje od prawie 20 lat (urodziny w przyszłym roku). Ostatnio strona była zmieniana 8 lat temu. Po dekadzie nadszedł czas na odnowienie i rozwój serwisu. Część projektu została już opłacona z prywatnych środków łącznie z obsługą hostingową ekumenizm.pl. Jeśli chcesz się przyłączyć do unowocześnienia serwisu i jego rozwoju to prosimy o dowolną wpłatę.

Dziękuję!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Ekumenizm.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Karol Latocha
Karol Latocha
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Krzysztof Tylicki
Krzysztof Tylicki
30 zł
Sebastian Roszak
Sebastian Roszak
50 zł
Anna Wrzesinska
Anna Wrzesinska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.