Avatar użytkownika

Stowarzyszenie Główny Szlak Beskidzki Stowarzyszenie GSB

9
patronów
310 
miesięcznie
4 465 
łącznie
9
patronów
310 zł 4 465 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
498 dostępnych miejsc
Minimalna ale ważna kwota. Duże pieniądze składają się z tych drobnych.
Otrzymasz serdeczne i naprawdę szczere podziękowania. Co ważne będziesz liczącym się członkiem społeczności Sympatyków Głównego Szlaku Beskidzkiego i Stowarzyszenia.
Hej Ku Górom...
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
98 dostępnych miejsc
Próg pozwalający nam gromadzić kapitał na wyposażenie dwu schronów bezobsługowych planowanych do wybudowania i wyposażenia w 2023 roku. A wszystkim chętnym wziąść udział w ich otwarciu. Każdy otrzyma osobiste zaproszenie. Hej Ku Górom...
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
98 dostępnych miejsc
Próg pozwalający nam gromadzić kapitał na wyposażenie dwu schronów bezobsługowych planowanych do wybudowania i wyposażenia w 2023 roku. A wszystkim chętnym wziąść udział w ich otwarciu. Każdy otrzyma osobiste zaproszenie i gorące podziękowania.
Hej Ku Górom...
40 zł miesięcznie
Wybierz 40 zł
49 dostępnych miejsc
Dla hojnych patronów zapewniamy udział w cyklicznych wydarzeniach organizowanych w trakcie roku na GSB. Ponadto otrzyma indywidualne zaproszenie do udziału w otwarciu schronów. Hej Ku Górom...
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
8 dostępnych miejsc
"Ekstra patroni" będą mieć zapewnioną pełną obsługę profesjonalisty w trakcie pokonywania GSB. Po osiągnięciu Limitu otrzymają bezpłatnie odznakę Stowarzyszenia i w trakcie uroczystego wręczenia uścisk dłoni prezesa.Ponadto otrzymają osobiste zaproszenie do udziału w otwarciu schronów.
Hej Ku Górom...

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stowarzyszenie Główny Szlak Beskidzki Stowarzyszenie GSB w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Stowarzyszenie GSB jest organizacją której jednym z realizowanych zadań jest rozbudowa infrastruktury noclegowej na tym ponad 500 km górskim szlaku w Polsce

STOWARZYSZENIU

Kim jesteśmy?

Stowarzyszenie Główny Szlak Beskidzki (GSB) to wspólny projekt kilkunastu miłośników gór, którzy w ramach tegoż Stowarzyszenia postanowili realizować różne pomysły związane z górami, a w szczególności z Głównym Szlakiem Beskidzkim. W dniu 26 listopada 2021 roku w Chyrowej na Podkarpaciu jedenastu Założycieli podpisało Akt Erekcyjny, w którym oświadczają: Mając na względzie dobro naszych ukochanych Beskidów oraz chęć krzewienia zdrowej turystyki pieszej w tym regionie powołujemy dziś do życia STOWARZYSZENIE GŁÓWNY SZLAK BESKIDZKI. Sformalizowanie czynności założycielskich nastąpiło w dniu 07 lutego 2022 roku postanowieniem Sądu Rejonowego dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, wpisującym Stowarzyszenie Główny Szlak Beskidzki do Krajowego Rejestru Sądowego: Rejestru Stowarzyszeń, Innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji, Samodzielnych Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej oraz Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000951565. Cele i zadania jakie członkowie Stowarzyszenia będą realizować zostały szczegółowo określone w statucie, który jednocześnie określa miasto Kraków, jako siedzibę główną Stowarzyszenia. Wybór siedziby nie był przypadkowy, ponieważ wiąże się on z miejscem zamieszkania głównego pomysłodawcy i jednocześnie pierwszego Prezesa Stowarzyszenia Główny Szlak Beskidzki - Leszka Piekło. Oprócz Prezesa Leszka Piekło założycielami są także:

 • Magdalena Dąbrowska
 • Adam Gawdzik
 • Piotr Kilian
 • Marzena Kopa
 • Jerzy Moroch
 • Patryk Osadnik
 • Przemysław Stec
 • Dariusz Wieremiejczyk
 • Daniel Wojnar
 • Ryszard Wolski

KRS: 0000951565

Nr konta bankowego: 95 2530 0008 2097 1071 8716 0001

Cele Autora

Wyposażenie Schronów w Beskidzie Niskim na GSB
 • 8 000 zł miesięcznie
 • 7 690 zł brakuje
3%
W tym roku powstaną dwa schrony bezobsługowe w Beskidzie Niskim.
Schrony będą umożliwiały w komfortowych warunkach spędzić noc w trakcie pokonywania GSB. Wyposażone będą w prycze, meble drobny sprzęt do sporządzenia posiłków. Będą wybudowane nad strumieniami.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stowarzyszenie Główny Szlak Beskidzki Stowarzyszenie GSB już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał Ślusarek
Michał Ślusarek
20 zł
Katarzyna Nowaczyk
Katarzyna Nowaczyk
20 zł
Michał Żmuda
Michał Żmuda
5 zł
Michał Kubik
Michał Kubik
10 zł
Antoni Stadnicki
Antoni Stadnicki
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.