Avatar użytkownika

Instytut Humanites

4
patronów
400 
miesięcznie
8 490 
łącznie
4
patronów
400 zł 8 490 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

30 zł miesięcznie
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE I WIARĘ, ŻE INWESTYCJA W EDUKACJĘ, TO ODWAGA PATRZENIA Z PERSPEKTYWY KOLEJNYCH 100 LAT!

Wspieranie projektu edukacyjnego to ważna sprawa!
Wiele osób mówi o wadze edukacji, ale zapomina o tym, że to wymaga długoterminowego spojrzenia i konsekwencji!
My konsekwentnie działamy już od ponad dekady!

Jeśli podasz nam swój adres email będziemy przesyłać Ci nasz newsletter.
50 zł miesięcznie
SPECJALNE IMIENNE PODZIĘKOWANIA NA NSZYCM PROFILU

50 zł to już poważna kwota, dlatego na koniec każdego miesiąca z wdzięcznością przygotujemy specjalne podziękowania dla wszystkich osób, które zdecydują się nas wesprzeć w takiej wysokości przez minimum 4 miesiące.

*Przysługuje Ci nagroda z poprzedniego progu
100 zł miesięcznie
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W JEDNYM SPOTKANIU DLA ALUMNÓW APLO

Wsparcie w kwocie 100 zł miesięcznie wymaga odpowiedniej nagrody.
Każda osoba, która zdecyduje się wesprzeć nas w takiej wysokości przez min. 4 miesiące otrzyma od nas zaproszenie na spotkanie Klubu Alumnów APLO, do którego zapraszamy ciekawych ludzi, wykładowców z różnych dziedzin - biznesu, kultury, sztuki.
Dzięki udziałowi w spotkaniach poznasz osobiście absolwentów Programu, ale także będziesz miał/a niepowtarzalną okazję do rozwijania własnych kompetencji i spotkania ciekawych osobowości z różnych dziedzin życia.

Ostatnie spotkanie gościnnie w pięknych wnętrzach Polskiej Rady Biznesu mieliśmy odbyło się z udziałem znakomitej dziennikarki Trójki Kasi Stoparczyk wokół jej nowej książki - Jak mieć w życiu frajdę, w której dzieli się swoimi wywiadami z takimi osobowościami jak: Jerzy Pilch, Tomasz Stańko, Magda Umer, Franciszek Pieczka czy Kamil Stoch.

*Przysługują Ci nagrody z poprzednich progów
200 zł miesięcznie
ZAPROSZENIE NA UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE APLO oraz 1 h spotkania z jednym z coachów APLO

Dziękując Ci za wsparcie na tym poziomie zaprosimy Cię nie tylko na spotkanie w ramach Klubu Alumnów APLO (patrz próg 100 zł), ale także na uroczyste zakończenie Programu, które odbędzie się 7 grudnia 2022.

Na spotkania w ramach Klubu Alumnów APLO zapraszamy ciekawe osobowości z różnych dziedzin życia biznesowego i społecznego. Także coroczne zakończenia Programu APLO mają uroczystą oprawę wraz z zaproszeniem specjalnego key speakera.
Spotkania te dają przestrzeń do osobistego poznania naszych absolwentów z całej Polski oraz osób z zarządów firm, które wspierają nas w roli coachów/mentorów dyrektorów szkół.

Dodatkowo dla osób, które zdecydują się nas wesprzeć tą kwotą przez min. 4 miesiące proponujemy spotkanie z jednym z naszych najlepszych coachów/mentorów współpracujących z najwyższą kadrą z biznesu.

*Przysługują Ci nagrody z poprzednich progów
500 zł miesięcznie

ZAPROSZENIE DO INDYWIDUALNEGO spotkania z UCZESTNIKAMI APLO i wykładowcami oraz trzy spotkania coachingowe z jednym z wiodących coachów/mentorów APLO.

Akademia gromadzi wyjątkowych ludzi - tak ze strony uczestników, którzy wbrew różnym opiniom o naszym systemie edukacji udowadniają, że można tworzyć dobrą szkołę, która uczy ciekawości świata, krytycznego myślenia i przygotowuje do samodzielnego, odpowiedzialnego życia, jak również ze strony wykładowców.

Każdą osobę, która zdecyduje się nas wesprzeć daną kwotą przez okres min. 4 miesięcy zaprosimy na indywidualne spotkanie z uczestnikami APLO oraz osobami prowadzącymi program.
Będziesz mógł poczuć klimat programu, poznać nas bliżej - a może zdecydujesz się poprowadzić krótki wykład?

Dodatkowo chcemy zaproponować spotkanie z jednym z naszych wiodących coachów/mentórów z biznesu.

I oczywiście gwarantujemy wszystkie inne nagrody z poprzednich progów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Instytut Humanites w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jeśli myślisz z perspektywy 100 lat zainwestuj w edukację! Bądź częścią wielkiej zmiany! Jeśli chcesz, aby szkoła przygotowywała nie tylko do testu, ale do życia i rozwijała kompetencje przyszłości - Zasponsoruj dyrektora szkoły - w pierwszym programie rozwoju przywództwa w edukacji w Polsce!

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ SPOŁECZNEJ ZMIANY SYSTEMU EDUKACJI! DOŁÓŻ CEGIEŁKĘ DO JAKOŚCI PRZYSZŁYCH POKOLEŃ!

Szkoła jest w dużej mierze taka jak jej dyrektor! 

Wiele osób nie bez powodu narzeka na system edukacji. Widząc skalę wyzwań wierzymy, że szkołę niezależnie od polityki, na koniec dnia zwyczajnie tworzą ludzie i szukamy sposobów jak ją mądrze zmieniać, tak aby rozwijała ona potrzebne kompetencje m.in. krytycznego myślenia, odporności psychicznej, umiejętności uczenia się czy dobrej komunikacji i przygotowywała dzieci i młodzież we współpracy z rodzicami do samodzielnego, odpowiedzialnego życia, a nie tylko do kolejnego testu.

Instytut Humanites szuka systemowych rozwiązań od ponad dekady. Rozwijamy dyrektorów szkoły na poziomie zarezerwowanym do tej pory dla najwyższej kadry zarządzającej z biznesu. Bo jakość edukacji zależy od jakości i kompetencji osób, które odpowiadają za system oświaty!!!

Zasponsoruj dyrektora szkoły! Zbieramy środki na wsparcie rozwoju w szczególności dyrektorów z małych i średnich miejscowości! Koszt rocznego programu dla jednego dyrektora to ok. 9000 zł. Miej odwagę jak mówił Konfucjusz myśleć z perspektywy 100 lat i razem z nami rozwijać polską edukację!

Program rozwija się wyłącznie dzięki prywatnym środkom! Ponad 60% absolwentów to dyrektorzy placówek publicznych.

CO TO JEST APLO?

Akademia Przywództwa Liderów Oświaty (APLO) jest innowacyjnym, pierwszym w Polsce  Programem rozwoju przywództwa w systemie oświaty, stworzonym w 2011 roku przez Instytut Humanites, opartym o pracę z wiodącymi wykładowcami ze świata biznesu, psychologii, innowacji społecznych, socjologii i pedagogiki, kształcących czołowych liderów biznesu. Zobacz listę wykładowców https://aplo.pl/trenerzy/

CO O APLO MÓWIĄ ABSOLWENCI?

JAK APLO DZIAŁA?

APLO - to całoroczny executive leadereship program dedykowany kadrze zarządzającej w edukacji, dający szansę rozwoju dyrektorom szkół na poziomie zarezerwowanym do tej pory dla najwyższej kadry z biznesu. Barierą w takich programach jest jednak ich koszt - poziom nieosiągalny dla nauczycielskiej pensji... I to właśnie postanowiliśmy zmienić - dzięki dofinansowaniu dyrektorów szkół dajemy im szansę rozwoju na najwyższym poziomie, by sprostać potrzebom i wyzwaniom dzisiejszej edukacji, wyzwaniom społecznym (m.in. rosnący poziom depresji, samotności i zagubienia młodych ludzi) i wyzwaniom zmieniającego się rynku pracy 

Wyjątkowym elementem Programu APLO jest łączenie światów, czego wyrazem jest oprócz samego programu merytorycznego m.in.  4-6 miesięczna indywidualna współpraca uczestników Akademii z coachem/mentorem z najwyższej kadry zarządzającej z biznesu: liderzy biznesu dla liderów edukacji. Dzięki temu powstał największy program mentoringowy w Polsce pomiędzy środowiskiem biznesu i środowiskiem edukacji.

Ponadto w ramach każdej edycji łączymy dyrektorów różnorodnych placówek oświatowych ze wszystkich istniejących systemów edukacji (m.in. szkół publicznych, demokratycznych, Montessori, STO, prywatnych, osoby z organów prowadzących) na wszystkich poziomach edukacji.

Program APLO zapoczątkował w polskim systemie edukacji dyskusję i prace nad przywództwem w edukacji oraz wagą rozwoju liderów oświaty.  

W chwili obecnej realizujemy już XIII edycję APLO i chcemy zgromadzić środki na kolejną edycję oraz na integrację Absolwentów w ramach Klubu Alumnów APLO.  W każdej edycji mamy ok. 40 uczestników.

WPŁYW SPOŁECZNY APLO:

> 600 absolwentów - dyrektorów szkół z całej Polski, na wszystkich szczeblach edukacji, wszystkich typów placówek oświatowych - publicznych, prywatnych i społecznych

> 1 000 000 dzieci i młodzieży uczących się w placówkach zarządzanych przez absolwentów APLO 

> 400 coachów/mentorów z najwyższej kadry zarządzającej z biznesu - największy projekt mentoringowy łączący środowisko edukacyjne i biznesowe

 

DLACZEGO DYREKTORZY BIORĄ UDZIAŁ W APLO?

CO APLO DAJE NASZYM UCZESTNIKOM?

Odwiedź stronę APLO http://www.aplo.pl

 

 

 

Cele Autora

Min. 10 dyrektorów z małych miejscowości
  • 7 500 zł miesięcznie
  • 7 100 zł brakuje
5%
Widząc skalę wyzwań przed którymi stoi edukacja - brak kadr, niski prestiż społeczny, niskie płace, presja polityczna, presja ze strony rodziców a jednocześnie wagę edukacji dla naszej przyszłości, aby przygotowała ona dzieci i młodzież do samodzielnego myślenia i działania chcemy dać możliwość rocznego rozwoju dyrektorom szkół na poziomie zarezerwowanym do tej pory dla najwyższej kadry z biznesu. Pozyskanie takiej kwoty pozwoli nam opłacić udział w rocznym programie APLO wraz z kosztami wyżywienia i zakwaterowania dla min. 10 dyrektorów z małych miejscowości, w których często 1000 zł. jest budżetem na szkolenie na cały rok, dla całego grona pedagogicznego.
Zwiększenie skali APLO_fundrising
  • 16 000 zł miesięcznie
  • 15 600 zł brakuje
2%
Chcielibyśmy zwiększyć zasięg i skalę APLO, aby objąć programem 10% szkół w Polsce.

Dzięki zebranym środkom będziemy mogli zatrudnić profesjonalną osobę, fundrisera, który pomoże nam zapewnić stabilny system finansowania APLO i zwiększyć jego skalę działania Akademii tak w zakresie rocznych programów jak również w zakresie pracy z dotychczasowymi absolwentami.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Instytut Humanites już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Fundacja Smile Together
Fundacja Smile Together
100 zł
Anonimowy patron
100 zł
Anonimowy patron
100 zł
Anonimowy patron
100 zł
Joanna Biadala
Joanna Biadala
200 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.