Migranciwpolsce.pl

W Patronite od 02.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2177

Liczba Patronów: 2727

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
70 miesięcznie
210 łącznie
Migranciwpolsce.pl to jedyny na tak dużą skalę serwis informacyjny zrzeszający instytucje działające na rzecz kryzysu humanitarnego i fundacje działające na rzecz imigrantów i uchodźców. Naszym celem jest pomaganie tym, którzy tej pomocy potrzebują.

O Autorze

Jeżeli odwiedziłeś nasz profil to znaczy, że nie jesteś obojętny na krzywdę innych i jest w Tobie chęć pomagania. Docenimy nawet najmniejszy Twój gest. Wybierając odpowiednią kwotę wsparcia zrozumiesz, że chcemy Ci się odwdzięczyć za Twoją hojność, która jest dla nas bardzo istotna, pozwoli nam funkcjonować i zrobić więcej niż robimy. 

Z całego serca dziękujemy Ci, że jesteś! 

Nasz projekt powstał z chęci pomagania najbardziej potrzebującym poprzez szerzenie informacji na temat działań, jakie są podejmowane przez instytucje niosące pomoc humanitarną, a także  z chęci uświadamia czytelników i potencjalnych darczyńców odnośnie sytuacji związanej z kryzysem uchodźczym na świecie. Jesteśmy apolityczni, nie jesteśmy związani z żadną partią.

Nie cenzurujemy materiałów, które udostępniamy. Nie otrzymaliśmy żadnych dotacji na rozwój projektu.

Naszymi partnerami są instytucje, tworzone przez Wspaniałych ludzi, których misją jest niesienie pomocy tam, gdzie jest ona potrzebna. Zaczynając projekt ponad rok temu nie sądziliśmy, iż sytuacja na świecie tak diametralnie się zmieni i pomoc związana z kryzysem humanitarnym dotknie nas aż tak bezpośrednio, co jest związane z obecną sytuacją na Ukrainie. 

Co robimy?

- promujemy wszystkich zrzeszonych partnerów 

- udostępniamy platformę instytucjom działającym na rzecz kryzysu humanitarnego

- szerzymy informacje na temat fundacji i instytucji, ich działań na świecie i zmagań z trudną rzeczywistością

- poprzez naszą platformę staramy się pozyskać darczyńców dla naszych partnerów, zarówno pośrednio, jak i bezpośrednio.

- poprzez dział geopolityczny staramy się zwrócić uwagę na korelacje między tym, co się dzieje na świecie, a wpływem na kryzys humanitarny

- nawiązujemy kontakty z prawnikami, którzy świadczą usługi na rzecz migrantów

Czego nie robimy?!

- nie pobieramy opłat od instytucji i fundacji, które promujemy

- nie wymagamy żadnych opłat  od fundacji działających na rzecz kryzysu humanitarnego na świecie, w związku z udostępnianiem platformy do szerzenia informacji na temat działalności tych instytucji

- nie pobieramy żadnych opłat ani prowizji za pomoc w znalezieniu darczyńców, którzy mają możliwość wsparcia naszych partnerów

- nie cenzurujemy materiałów

- nie opowiadamy się za żadną stroną polityczną

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami via email lub przez formularz umieszczony na stronie serwisu. Chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Monika Mochol
Monika Mochol
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł