Avatar użytkownika

Migranciwpolsce.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
710 
łącznie
0
patronów
0 zł 710 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
SUPER, ŻE Z NAMI JESTEŚ :)
Dziękujemy za Twoje wsparcie. Jesteś filarem podtrzymującym serwis Migranciwpolsce.pl.

Rozumiemy, że nie każdy lubi rozgłos, jednak jeżeli wyrazisz zgodę, podziękujemy Ci za wsparcie w naszych mediach społecznościowych. Na Twój adres poczty internetowej wyślemy załącznik w postaci podziękowań w dowód naszej wdzięczności.
20 zł miesięcznie
DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚ:)

Twoje wsparcie jest istotne. Chcemy Ci podziękować. Umieścimy Cię na liście patronów w serwisie i jeżeli wyrazisz zgodę podziękujemy Ci za wsparcie w naszych mediach społecznościowych. Na Twój adres poczty internetowej wyślemy również załącznik z certyfikatem wsparcia, jako wyraz naszej wdzięczności.
50 zł miesięcznie
CERTYFIKAT :)
Jesteś ważnym fundamentem serwisu migranciwpolsce.pl

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy Certyfikat z podziękowaniami za Twój wkład. Certyfikat z podziękowaniami wyślemy pocztą lub via email. Umieścimy Cię na liście patronów w naszym serwisie i jeżeli wyrazisz zgodę podziękujemy za wsparcie w naszych mediach społecznościowych.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
JESTEŚ GWIAZDĄ SERWISU:)
Dziękujemy za Twoją hojność!

Jeżeli się zgodzisz umieścimy Cię na liście gwiazd wsparcia w naszym serwisie 🙂 Otrzymasz od nas certyfikat z podziękowaniem za Twoją hojność, a także udostępnimy Ci również kod, który uprawni Cię do bezpłatnego dodania ogłoszenia w dziale reklam.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
20 dostępnych miejsc
JESTEŚ ANIOŁEM SERWISU:)
Dziękujemy za to, że jesteś. Dzięki Tobie możemy więcej. Chcemy Ci podziękować. Umieścimy Cię na liście sponsorów serwisu.

Otrzymasz od nas certyfikat z podziękowaniami. Na życzenie wyślemy podziękowania i informacje na temat tego, że zostałeś Aniołem serwisu w wybrane przez Ciebie miejsce. Otrzymasz od nas bezpłatny kod do umieszczenia 5 ogłoszeń w dziale reklam.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
JESTES AMBASADOREM SERWISU:)
Dziękujemy Ci za to, że jesteś!

Za Twoją pomoc możemy zaoferować Ci umieszczenie na liście Ambasadorów naszego serwisu. Otrzymasz od nas specjalny certyfikat Ambasadora serwisu wraz z podziękowaniami. Zapewnimy Ci specjalne miejsce w serwisie do zamieszczenia ogłoszenia promującego Ciebie lub Twoją firmę.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
10 dostępnych miejsc
ZOSTAŁEŚ PLATYNOWĄ GWIAZDĄ NASZEGO SERWISU:)
Świecisz najjaśniej wśród wszystkich naszych gwiazd:)

Nawet nie wiemy, jak Ci dziękować!. Rozumiemy, że masz możliwość i chcesz pomagać. Chcemy odwdzięczyć się za Twój gest w sposób szczególny, dlatego oferujemy Ci miejsce na liście Platynowych Gwiazd serwisu, a także specjalny baner reklamowy na naszej stronie, do promowania Siebie lub Twojej firmy.

Otrzymasz od nas również certyfikat Platynowej Gwiazdy i podziękowania.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Migranciwpolsce.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Migranciwpolsce.pl to jedyny na tak dużą skalę serwis informacyjny zrzeszający instytucje działające na rzecz kryzysu humanitarnego i fundacje działające na rzecz imigrantów i uchodźców. Naszym celem jest pomaganie tym, którzy tej pomocy potrzebują.

Jeżeli odwiedziłeś nasz profil to znaczy, że nie jesteś obojętny na krzywdę innych i jest w Tobie chęć pomagania. Docenimy nawet najmniejszy Twój gest. Wybierając odpowiednią kwotę wsparcia zrozumiesz, że chcemy Ci się odwdzięczyć za Twoją hojność, która jest dla nas bardzo istotna, pozwoli nam funkcjonować i zrobić więcej niż robimy. 

Z całego serca dziękujemy Ci, że jesteś! 

Nasz projekt powstał z chęci pomagania najbardziej potrzebującym poprzez szerzenie informacji na temat działań, jakie są podejmowane przez instytucje niosące pomoc humanitarną, a także  z chęci uświadamia czytelników i potencjalnych darczyńców odnośnie sytuacji związanej z kryzysem uchodźczym na świecie. Jesteśmy apolityczni, nie jesteśmy związani z żadną partią.

Nie cenzurujemy materiałów, które udostępniamy. Nie otrzymaliśmy żadnych dotacji na rozwój projektu.

Naszymi partnerami są instytucje, tworzone przez Wspaniałych ludzi, których misją jest niesienie pomocy tam, gdzie jest ona potrzebna. Zaczynając projekt ponad rok temu nie sądziliśmy, iż sytuacja na świecie tak diametralnie się zmieni i pomoc związana z kryzysem humanitarnym dotknie nas aż tak bezpośrednio, co jest związane z obecną sytuacją na Ukrainie. 

Co robimy?

- promujemy wszystkich zrzeszonych partnerów 

- udostępniamy platformę instytucjom działającym na rzecz kryzysu humanitarnego

- szerzymy informacje na temat fundacji i instytucji, ich działań na świecie i zmagań z trudną rzeczywistością

- poprzez naszą platformę staramy się pozyskać darczyńców dla naszych partnerów, zarówno pośrednio, jak i bezpośrednio.

- poprzez dział geopolityczny staramy się zwrócić uwagę na korelacje między tym, co się dzieje na świecie, a wpływem na kryzys humanitarny

- nawiązujemy kontakty z prawnikami, którzy świadczą usługi na rzecz migrantów

Czego nie robimy?!

- nie pobieramy opłat od instytucji i fundacji, które promujemy

- nie wymagamy żadnych opłat  od fundacji działających na rzecz kryzysu humanitarnego na świecie, w związku z udostępnianiem platformy do szerzenia informacji na temat działalności tych instytucji

- nie pobieramy żadnych opłat ani prowizji za pomoc w znalezieniu darczyńców, którzy mają możliwość wsparcia naszych partnerów

- nie cenzurujemy materiałów

- nie opowiadamy się za żadną stroną polityczną

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami via email lub przez formularz umieszczony na stronie serwisu. Chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

Cele Autora

"Największym nieszczęściem, jakie może spaść na człowieka, nie jest to, że urodził się niewidomy, ale że mając oczy nie jest w stanie widzieć". H. Keller
  • 100 000 zł miesięcznie
  • 100 000 zł brakuje
0%
Rozumiemy, że kwota jest niebagatelna .
Wierzymy jednak, że razem możemy więcej.
Cała kwota zostanie przekazana na pomoc poszczególnym fundacjom na realizację ich projektów i pomoc najbardziej potrzebującym.
Chcemy dotrzeć z pomocą tam, gdzie ona nie dociera. Pamiętaj Twoje wsparcie ma znaczenie!
*Będziemy upubliczniać w naszym serwisie i mediach, informacje na temat przekazanych środków na rzecz fundacji i stowarzyszeń, tak aby nic nie budziło Państwa wątpliwości.
Z całego serca dziękujemy za wsparcie!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Migranciwpolsce.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Monika Mochol
Monika Mochol
50 zł
Anonimowy patron
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.