Avatar użytkownika

ohistorie.eu

0
patronów
0 
miesięcznie
30 
łącznie
0
patronów
0 zł 30 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
50 dostępnych miejsc
Dziękujemy za wsparcie :)
10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
20 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
30 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
50 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
100 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora ohistorie.eu w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Portal ohistorie.eu stanowi platformę dla wymiany poglądów i dyskusji na temat nowoczesnych sposobów uprawiania historii we współczesności.

Naukowy portal ohistorie.eu stanowi platformę dla wymiany poglądów i dyskusji na temat zagadnień związanych z metodologią i teorią historii, historią kulturową, historią publiczną, historią wizualną, historią cyfrową, humanistyką cyfrową, teaching design in the social sciences and humanities. Zależy nam na prowadzeniu dialogu i poważnej debaty. W naszych materiałach  publikowanych na portalu ohistorie.eu oraz na naszych kanałach na YouTube oraz Fb prezentujemy artykuły, komentarze, recenzje, rozmowy, felietony, filmy, wypowiedzi zawodowych historyków rozmaitych specjalności oraz innych badaczy reprezentujących różne dziedziny nauk humanistycznych i społecznych.

Przy portalu ohistorie.eu funkcjonuje także naukowe czasopismo: Historia@Teoria. 

Działamy na zasadzie non-profit. Każde finansowe wsparcie przeznaczone jest na utrzymanie serwerów oraz opłacanie zewnętrznych usług takich jak np. korekta tekstów. 

Zapraszamy do zapoznania się się z efektami naszej pracy. Zachęcamy do finansowego wspierania naszych działań. 

Cele Autora

Materiały tekstowe i wideo n.t. sposobów uprawiania współczesnej humanistyki i historii
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Naukowy portal ohistorie.eu realizuje filmy i audycje wideo oraz audio. Treścią naszych materiałów są filmy oraz rozmowy z wybitnymi badaczkami i badaczami z obszaru nauk humanistycznych i społecznych, których przemyślenia i prace miały ogromny wpływ na rozwój i funkcjonowanie nauki oraz rozumienie kultury i społeczeństwa. W naszych audycjach chcemy podejmować tematy dotyczące kulis uprawiania nauki przez uczone i uczonych, stosowanych przez nich podejść badawczych, metodologii, epistemologii oraz metodyki badań. W trakcie rozmów chcielibyśmy także podjąć zagadnienia takie jak społeczna funkcja nauki, edukacja akademicka, miejsce i rola uniwersytetu we współczesnym świecie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora ohistorie.eu już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Maciej Bednarek
Maciej Bednarek
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.