Avatar użytkownika

Fundacja Sama Mama

0
patronów
0 
miesięcznie
200 
łącznie
0
patronów
0 zł 200 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Człowiek o gołębim sercu

Miłośnik kawy/herbaty pitej w doborowym towarzystwie 🙂

Super! Bardzo się cieszymy, że chcesz nas wspierać. W podziękowaniu otrzymasz:
➡️ certyfikat/dyplom patrona
➡️ imienne oznaczenie na profilach (jeśli wolisz pozostać anonimowy daj nam znać!)
➡️ imienny wpis na Listę patronów Samej Mamy
30 zł miesięcznie
Dobra dusza 😉

Do kawy/herbaty uwielbiasz zjeść dobre ciacho. Mniam!

Super! Bardzo się cieszymy, że chcesz nas wspierać. W podziękowaniu, oprócz dodatków z niższego progu, otrzymasz:
➡️ zdjęcia, które nie będą publikowane
➡️ wirtualną kartkę z podziękowaniem przy rocznicy/na święta
➡️ co pół roku / rok? gadżet fundacji (jeśli będziemy posiadać nowe)
50 zł miesięcznie
Empata 😉

Widać, że ważne dla Ciebie jest dobre samopoczucie innych. Super!

Super! Bardzo się cieszymy, że chcesz nas wspierać. W podziękowaniu, oprócz dodatków z niższych progów, otrzymasz:
➡️ możliwość wybrania tematu na live
➡️ możliwość sugestii gościa do spotkania live

100 zł miesięcznie
Superspołecznik 😉

Oj, ktoś tu jest nałogowym pomagaczem. Nie potrafisz przejść obojętnie wobec potrzebujących. Tak trzymaj! 😉

Super! Bardzo się cieszymy, że chcesz nas wspierać. W podziękowaniu, oprócz dodatków z niższych progów, otrzymasz:
➡️ status honorowego patrona
➡️ voucher rabatowy na każdy nowy kurs

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Sama Mama w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pojawiliśmy się w tej globalnej wiosce, jaką jest Internet, po to, by pomagać mamom, kobietom w samodzielnym macierzyństwie. Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli jeszcze bardziej wspomóc i pokazać kobietom, że nie są same.

Fundacja Sama Mama swoje działania kieruje głównie (co być może zaskoczy:) do kobiet-Mam, szczególnie wspieramy kobiety w sytuacji okołorozwodowej, samodzielnie opiekujących się dziećmi.

Dlaczego do mam? Ponieważ w naszym społeczeństwie, w wielu kręgach wciąż pokutuje pogląd, opinia, że samotna mama, rozwódka zasługuje na potępienie, jest “wybrakowana”, coś z nią jest “nie tak”. To sprawia, że takie kobiety przestają wierzyć w siebie, swoje możliwości, często tracą chęć do życia, do zmian na lepsze. Nierzadko są to kobiety smutne, przemęczone i nieszczęśliwe.

Swoimi działaniami pragniemy zmienić chociaż odrobinę ich postrzeganie swojego życia, a także postrzeganie ich przez społeczeństwo.

Jak działamy?

Chociaż jesteśmy młoda organizacją, bo powstaliśmy w 2021 roku, to na swoim koncie mamy liczne sukcesy i wiele inicjatyw:

 • Live’y - nasza duma. To cykliczne rozmowy ze specjalistami z różnych dziedzin. Przekazywane treści pomagają zrobić krok w stronę odbudowania poczucia własnej wartości czy rozwiązać problemy związane z wychowaniem dzieci. Rozmowy są dostępne na naszym kanale YouTube -> Sama Mama TV.
 • Szkolenia i warsztaty - zarówno stacjonarne, jak i on-line, z których skorzystało wiele mam.

   

 • Kurs on-line - na tę chwilę na swoim koncie mamy jeden: "Zarządzanie sobą w czasie", ale już planujemy kolejne edukacja.sama-mama.pl.
 • Portal SAMA MAMA sama-mama.pl to jest niesamowita współpraca z osobami, które z przyjemnością dzielą się swoją wiedzą. Publikowane są artykuły na tematy bliskie kobietom jak uroda, wychowanie czy kwestie psychologiczne związane z trudnymi sytuacjami.

 

Dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie jeszcze efektywniej działać i realizować kolejne projekty - te małe i te duże 🙂

Cele Autora

Mama na kawie
 • 700 zł miesięcznie
 • 700 zł brakuje
0%
Mamy, z którymi się spotykamy często wspominają, że brakuje im miejsca/czasu/zorganizowanego na spotkania z innymi Mamami. Nie zawsze chcą dzielić się swoimi troskami z bliskimi, brakuje im możliwości porozmawiania bez oceniania, “dobrych rad”. Dlatego chcemy stworzyć dla nich przestrzeń - “Mama na Kawie”. Pragniemy zaprosić je na kawę, stworzyć miejsce do poczucia się ważną, rozumianą a zarazem wesprzeć je w trudnych dla nich momentach. Nie zapominamy też o ich pociechach, więc podczas spotkań Mam, maluchy miały by zapewnioną zabawę w sali zabaw.
Na prozę życia
 • 1 500 zł miesięcznie
 • 1 500 zł brakuje
0%
Wszyscy wiemy, że tylko śmierć i podatki są pewne. Cóż, ze spotkaniem pierwszego się nie spieszymy, ale drugie, niestety, towarzyszą nam od zawsze. Proza życia to przede wszystkim rachunki, podatki, utrzymanie portalu i inne tego typu “przyjemności”.
Dzień pełen cudów / Czy to naprawdę ja?
 • 3 000 zł miesięcznie
 • 3 000 zł brakuje
0%
Moi drodzy, wszyscy wiemy, jak trudno samodzielnej Mamie znaleźć czas dla siebie, nie mówiąc o kompleksowym zadbaniu o swój wizerunek. To głównie dzieci zaprzątają ich głowę. Wiele kobiet próbuje ponownie odnaleźć siebie, ale zawsze łączy się to z ciężką pracą. Chcemy im to ułatwić i dlatego, wśród uczestniczek naszych szkoleń czy warsztatów, będziemy losować (nie typować, aby były równe szanse) Mamę, którą zabierzemy na niesamowity dzień. Odwiedzimy kosmetyczkę, fryzjerkę, spotkamy się ze stylistką, a finałem będzie sesja zdjęciowa :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Sama Mama już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jowita Martyniak-Lech
Jowita Martyniak-Lech
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.