Avatar użytkownika

Wygramy Muzyką

0
patronów
0 
miesięcznie
870 
łącznie
0
patronów
0 zł 870 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
OK-aryna
Grasz razem z nami! Twój instrument to okaryna: mały i niepozorny, ale jego dźwięk powoduje uśmiech na wszystkich twarzach.

Dziękujemy za wsparcie, każdy grosz się liczy!
10 zł miesięcznie
GIT-ara
Stały bywalec: gitara to jeden z najpopularniejszych instrumentów w historii muzyki, bez niego prawie żaden koncert się nie odbędzie!

Otrzymujesz pakiet Classic:
- dostęp do koncertów Wygramy Muzyką w opcji Live Stream,
- dostęp do wywiadów,
- VOD 7 dni

*Nagrody dotyczą przyszłych koncertów i nie obejmują nagrań z poprzednich wydarzeń.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
50 dostępnych miejsc
KLAWE-syn
Legenda: Klawesyny kiedyś był bardzo popularnym instrumentem, jednak w XIX wieku zaprzestano jego produkcji. Obecnie bardzo rzadko można usłyszeć brzmienie klawesynu historycznego na żywo, co czyni go niezwykle unikatowym.

Otrzymujesz pakiet GOLD:
- dostęp do koncertów Wygramy Muzyką w opcji Live Stream,
- dostęp do wywiadów,
- VOD 7 dni
- płytę z autografem.

*Nagrody dotyczą przyszłych koncertów i nie obejmują nagrań oraz płyt z poprzednich wydarzeń.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
10 dostępnych miejsc
FORTE-pian
Gwiazda wieczoru: fortepian to piękny, majestatyczny, pełen klasy i wyrazu instrument. Kiedy wchodzi na scenę, wszyscy są zachwyceni.

Otrzymujesz pakiet EXCLUSIVE:
- dostęp do koncertów Wygramy Muzyką w opcji Live Stream,
- dostęp do wywiadów,
- VOD 7 dni
- unikalny plakat autorstwa Dawida Ryski dla Wygramy Muzyką, z autografami muzyków.

*Nagrody dotyczą przyszłych koncertów i nie obejmują nagrań oraz plakatów z poprzednich wydarzeń.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wygramy Muzyką w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wygramy Muzyką to projekt cyklu koncertów on-line, powstał z wiary w siłę muzyki i koncertowej pasji. Projekt jest odpowiedzią na silną potrzebę kontaktu fanów z ich ulubionymi artystami.

KRÓTKO O NASZYM PROJEKCIE: 

Jesteśmy zespołem, który daje innym emocje w postaci koncertów. Przez wprowadzenie kwarantanny wszyscy nagle straciliśmy możliwość do wspólnych spotkań przy scenie i bezpośredniego kontaktu. Ale zrobiliśmy to, co należało – wzięliśmy sprawy w swoje ręce. ?

Postanowiliśmy znaleźć sposób, aby przywrócić koncerty i znów poczuć ten niesamowity dreszczyk emocji związany z muzyką na żywo i… udało nam się! My i Wy – uczestnicy koncertów – ale też artyści, wszyscy mogliśmy znowu poczuć to, co tak kochamy.

Posiadamy bogate doświadczenie w planowaniu i organizacji koncertów zdobyte na przestrzeni wielu lat, które gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług oraz profesjonalizm. Do tej pory udało nam się zorganizować wiele dużych imprez i wydarzeń kulturalnych, jednak projekt Wygramy Muzyką jest dla nas wyjątkowy! W projekt zaangażowane są 63 osoby i lokalne Kina Helios. Jak dotąd w ramach cyklu Wygramy Muzyką udało nam się zrealizować dwa koncerty: Voo Voo i Wojtek Mazolewski Quintet. 

Serię koncertów pod szyldem Wygramy muzyką wyróżnia to, że widzowie mogą w nich uczestniczyć na wiele sposobów: 

  • Stream z koncertu na żywo on-line na 7 (albo więcej!) kamer i odpowiednio tyle streamów, dzięki którym widzowie wybierają punkt widzenia i muzyka, którego obserwują. Dodatkowo dostępny jest mix realizatorski. Widzowie dowolnie zmieniają kanały podczas koncertu i sami 'komponują' widowisko, w którym uczestniczą,
  • Koncert na żywo w klubie Progresja w Warszawie,
  • Transmisja na żywo w kinach Helios, które zapewniają najwyższa jakość dźwięku i obrazu na wielkim ekranie oraz bardzo wygodne fotele w komfortowej sali kinowej. 

Ale to nie wszystko! Po wydarzeniu wywiady z muzykami prowadzi niezrównany dziennikarz muzyczny Piotr Metz, a pytania nadsyłają fani.


CO DO TEJ PORY ZREALIZOWALIŚMY?

5 lipca 2020 r. odbył się pierwszy koncert z serii Wygramy Muzyką. Nareszcie, po tak długiej przerwie, zobaczyliśmy koncert Voo Voo. Artyści, fani, organizatorzy – wszyscy byliśmy bardzo szczęśliwi, że w końcu możemy się spotkać. Voo Voo dało jeden z najlepszych koncertów w historii zespołu!

12 lipca 2020 r. po raz drugi mogliśmy wspólnie przeżywać muzyczne uniesienia, tym razem podczas koncertu jednego z najpopularniejszych polskich jazzmanów Wojtka Mazolewskiego. Nie da się opisać słowami klimatu i atmosfery, która towarzyszyła temu wydarzeniu. Byliśmy totalnie oczarowani muzyką jezzową w najlepszym wykonaniu.


CO DALEJ?

Niestety, chwilowo musieliśmy wstrzymać projekt. Zaangażowanie w organizacje koncertów najlepszych specjalistów i artystów, jak również wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii do streaming’u, jest bardzo kosztowne. Nasze początkowe założenia okazały się nietrafne, co zmusiło nas do podjęcia pewnych zmian oraz zebrania dodatkowych środków. 

Wielu z Was pokochało nasz cykl koncertów i tak jak my nie możecie się doczekać kolejnych wydarzeń, dlatego bardzo chcemy jak najszybciej wrócić do Was z nowymi muzycznymi propozycjami. Nie osiadamy na laurach i już podjęliśmy działania mające na celu zebranie potrzebnych środków, cały czas szukamy firm chętnych do współpracy oraz inwestorów. Wasza obecność i pomoc są jednak dla nas nieocenione, więc jeśli tylko chcecie wesprzeć nasze działania, to zapraszamy - dołączcie do naszych patronów. Razem Wygramy muzyką!!

Cele Autora

KOLEJNY KONCERT I UTRZYMANIE PROJEKTU
  • 100 000 zł
  • 99 130 zł brakuje
0%
Naszym pierwszym celem jest realizacja kolejnego koncertu z serii Wygramy Muzyką oraz utrzymanie projektu. Musicie wiedzieć, że cały proces organizacji profesjonalnego koncertu wraz z wysokiej jakości streamingiem jest długi i wymaga bardzo dużego nakładu pracy oraz finansów, a nad projektem pracuje cały sztab ludzi. Koszt realizacji jednego koncertu wynosi około 100 000 zł. Z czego wynika taka kwota? Składa się ona między innymi na:
- koszty związane z nagłośnieniem i oświetleniem,
- przygotowanie sceny,
- opłacenie sprzętu do streaming’u najwyższej jakości i jego transmisji w internecie,
- wynagrodzenie artystów oraz ekipy pracującej nad projektem.

Współtwórz razem z nami projekt Wygramy Muzyką! Co zyskujesz jako nasz patron?
Dostęp do wybranego streaming’u LIVE i wywiadu oraz do niepublikowanych materiałów, zdjęć, nagrań zza kulis i przygotowań. W zależności od pakietów przygotowaliśmy dla Was także wyjątkowe prezenty!
Dajemy Wam również gwarancję, że jeśli nie uda nam się kontynuować projektu i żaden koncert się nie odbędzie, to w całości zwrócimy każdą wpłaconą kwotę! ?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wygramy Muzyką już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Katarzyna Herniczek
Katarzyna Herniczek
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.