W Patronite od 03.08.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 725

liczba Patronów: 1063

4 patronów
220 zł miesięcznie
660 zł łącznie
Wygramy Muzyką to projekt cyklu koncertów on-line, powstał z wiary w siłę muzyki i koncertowej pasji. Projekt jest odpowiedzią na silną potrzebę kontaktu fanów z ich ulubionymi artystami.

O Autorze

KRÓTKO O NASZYM PROJEKCIE: 

Jesteśmy zespołem, który daje innym emocje w postaci koncertów. Przez wprowadzenie kwarantanny wszyscy nagle straciliśmy możliwość do wspólnych spotkań przy scenie i bezpośredniego kontaktu. Ale zrobiliśmy to, co należało – wzięliśmy sprawy w swoje ręce. ?

Postanowiliśmy znaleźć sposób, aby przywrócić koncerty i znów poczuć ten niesamowity dreszczyk emocji związany z muzyką na żywo i… udało nam się! My i Wy – uczestnicy koncertów – ale też artyści, wszyscy mogliśmy znowu poczuć to, co tak kochamy.

Posiadamy bogate doświadczenie w planowaniu i organizacji koncertów zdobyte na przestrzeni wielu lat, które gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług oraz profesjonalizm. Do tej pory udało nam się zorganizować wiele dużych imprez i wydarzeń kulturalnych, jednak projekt Wygramy Muzyką jest dla nas wyjątkowy! W projekt zaangażowane są 63 osoby i lokalne Kina Helios. Jak dotąd w ramach cyklu Wygramy Muzyką udało nam się zrealizować dwa koncerty: Voo Voo i Wojtek Mazolewski Quintet. 

Serię koncertów pod szyldem Wygramy muzyką wyróżnia to, że widzowie mogą w nich uczestniczyć na wiele sposobów: 

  • Stream z koncertu na żywo on-line na 7 (albo więcej!) kamer i odpowiednio tyle streamów, dzięki którym widzowie wybierają punkt widzenia i muzyka, którego obserwują. Dodatkowo dostępny jest mix realizatorski. Widzowie dowolnie zmieniają kanały podczas koncertu i sami 'komponują' widowisko, w którym uczestniczą,
  • Koncert na żywo w klubie Progresja w Warszawie,
  • Transmisja na żywo w kinach Helios, które zapewniają najwyższa jakość dźwięku i obrazu na wielkim ekranie oraz bardzo wygodne fotele w komfortowej sali kinowej. 

Ale to nie wszystko! Po wydarzeniu wywiady z muzykami prowadzi niezrównany dziennikarz muzyczny Piotr Metz, a pytania nadsyłają fani.


CO DO TEJ PORY ZREALIZOWALIŚMY?

5 lipca 2020 r. odbył się pierwszy koncert z serii Wygramy Muzyką. Nareszcie, po tak długiej przerwie, zobaczyliśmy koncert Voo Voo. Artyści, fani, organizatorzy – wszyscy byliśmy bardzo szczęśliwi, że w końcu możemy się spotkać. Voo Voo dało jeden z najlepszych koncertów w historii zespołu!

12 lipca 2020 r. po raz drugi mogliśmy wspólnie przeżywać muzyczne uniesienia, tym razem podczas koncertu jednego z najpopularniejszych polskich jazzmanów Wojtka Mazolewskiego. Nie da się opisać słowami klimatu i atmosfery, która towarzyszyła temu wydarzeniu. Byliśmy totalnie oczarowani muzyką jezzową w najlepszym wykonaniu.


CO DALEJ?

Niestety, chwilowo musieliśmy wstrzymać projekt. Zaangażowanie w organizacje koncertów najlepszych specjalistów i artystów, jak również wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii do streaming’u, jest bardzo kosztowne. Nasze początkowe założenia okazały się nietrafne, co zmusiło nas do podjęcia pewnych zmian oraz zebrania dodatkowych środków. 

Wielu z Was pokochało nasz cykl koncertów i tak jak my nie możecie się doczekać kolejnych wydarzeń, dlatego bardzo chcemy jak najszybciej wrócić do Was z nowymi muzycznymi propozycjami. Nie osiadamy na laurach i już podjęliśmy działania mające na celu zebranie potrzebnych środków, cały czas szukamy firm chętnych do współpracy oraz inwestorów. Wasza obecność i pomoc są jednak dla nas nieocenione, więc jeśli tylko chcecie wesprzeć nasze działania, to zapraszamy - dołączcie do naszych patronów. Razem Wygramy muzyką!!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni