W Patronite od 03.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
0 miesięcznie
870 łącznie
Wygramy Muzyką to projekt cyklu koncertów on-line, powstał z wiary w siłę muzyki i koncertowej pasji. Projekt jest odpowiedzią na silną potrzebę kontaktu fanów z ich ulubionymi artystami.

O Autorze

KRÓTKO O NASZYM PROJEKCIE: 

Jesteśmy zespołem, który daje innym emocje w postaci koncertów. Przez wprowadzenie kwarantanny wszyscy nagle straciliśmy możliwość do wspólnych spotkań przy scenie i bezpośredniego kontaktu. Ale zrobiliśmy to, co należało – wzięliśmy sprawy w swoje ręce. ?

Postanowiliśmy znaleźć sposób, aby przywrócić koncerty i znów poczuć ten niesamowity dreszczyk emocji związany z muzyką na żywo i… udało nam się! My i Wy – uczestnicy koncertów – ale też artyści, wszyscy mogliśmy znowu poczuć to, co tak kochamy.

Posiadamy bogate doświadczenie w planowaniu i organizacji koncertów zdobyte na przestrzeni wielu lat, które gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług oraz profesjonalizm. Do tej pory udało nam się zorganizować wiele dużych imprez i wydarzeń kulturalnych, jednak projekt Wygramy Muzyką jest dla nas wyjątkowy! W projekt zaangażowane są 63 osoby i lokalne Kina Helios. Jak dotąd w ramach cyklu Wygramy Muzyką udało nam się zrealizować dwa koncerty: Voo Voo i Wojtek Mazolewski Quintet. 

Serię koncertów pod szyldem Wygramy muzyką wyróżnia to, że widzowie mogą w nich uczestniczyć na wiele sposobów: 

  • Stream z koncertu na żywo on-line na 7 (albo więcej!) kamer i odpowiednio tyle streamów, dzięki którym widzowie wybierają punkt widzenia i muzyka, którego obserwują. Dodatkowo dostępny jest mix realizatorski. Widzowie dowolnie zmieniają kanały podczas koncertu i sami 'komponują' widowisko, w którym uczestniczą,
  • Koncert na żywo w klubie Progresja w Warszawie,
  • Transmisja na żywo w kinach Helios, które zapewniają najwyższa jakość dźwięku i obrazu na wielkim ekranie oraz bardzo wygodne fotele w komfortowej sali kinowej. 

Ale to nie wszystko! Po wydarzeniu wywiady z muzykami prowadzi niezrównany dziennikarz muzyczny Piotr Metz, a pytania nadsyłają fani.


CO DO TEJ PORY ZREALIZOWALIŚMY?

5 lipca 2020 r. odbył się pierwszy koncert z serii Wygramy Muzyką. Nareszcie, po tak długiej przerwie, zobaczyliśmy koncert Voo Voo. Artyści, fani, organizatorzy – wszyscy byliśmy bardzo szczęśliwi, że w końcu możemy się spotkać. Voo Voo dało jeden z najlepszych koncertów w historii zespołu!

12 lipca 2020 r. po raz drugi mogliśmy wspólnie przeżywać muzyczne uniesienia, tym razem podczas koncertu jednego z najpopularniejszych polskich jazzmanów Wojtka Mazolewskiego. Nie da się opisać słowami klimatu i atmosfery, która towarzyszyła temu wydarzeniu. Byliśmy totalnie oczarowani muzyką jezzową w najlepszym wykonaniu.


CO DALEJ?

Niestety, chwilowo musieliśmy wstrzymać projekt. Zaangażowanie w organizacje koncertów najlepszych specjalistów i artystów, jak również wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii do streaming’u, jest bardzo kosztowne. Nasze początkowe założenia okazały się nietrafne, co zmusiło nas do podjęcia pewnych zmian oraz zebrania dodatkowych środków. 

Wielu z Was pokochało nasz cykl koncertów i tak jak my nie możecie się doczekać kolejnych wydarzeń, dlatego bardzo chcemy jak najszybciej wrócić do Was z nowymi muzycznymi propozycjami. Nie osiadamy na laurach i już podjęliśmy działania mające na celu zebranie potrzebnych środków, cały czas szukamy firm chętnych do współpracy oraz inwestorów. Wasza obecność i pomoc są jednak dla nas nieocenione, więc jeśli tylko chcecie wesprzeć nasze działania, to zapraszamy - dołączcie do naszych patronów. Razem Wygramy muzyką!!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Katarzyna Herniczek
Katarzyna Herniczek
Próg: 10 zł
Jacek i Agnieszka Matuszek
Jacek i Agnieszka Matuszek
Próg: 100 zł