Wyprawy Leona

W Patronite od 31.10.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 497

Liczba Patronów: 336

Zostań Patronem
Kup na prezent
59 patronów

Sprzęt i akcesoria

150 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Statywy pękają, bateriom kończy się żywotność, a wodery się dziurawią... i to dosyć często :)
Kwota nieco zawyżona, ale pozwala zabezpieczyć się na wypadek uszkodzenia tego podstawowego sprzętu z którego korzystam.

Koszty podróżowania + bilety

250 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Choć zdarzają mi się dłuższe przerwy w publikowaniu nowych filmów, to bynajmniej nie oznacza to, że nic nie robię. Bywa bowiem tak, że po przyjeździe na miejsce okazuje się, iż sztolnia jest zakratowana, lub zasypana. Nie zmienia to natomiast faktu, że podróż kosztuje i do baku coś trzeba wlać. Bilety... alkohol rzecz jasna! :) Bilet uznawany przez większość "ochroniarzy" często samozwańczych ;)

Serwis detektorów wielogazowych

1 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki Waszemu ogromnemu wsparciu udało się kupić cztero oraz pięcio sensorowy miernik gazów z czego się niezmiernie cieszę. Przyrząd podczas ostatniej eksploracji pokazał swoją wartość i ostrzegł nas przed krytycznym poziomem tlenu w wyrobisku. Jedyne co mi pozostało to półroczne przeglądy urządzeń, tak by mieć pewność, że wskazania detektorów są prawidłowe. W tym celu muszę swoje czujnik co 6 miesięcy wysyłać do serwisu.

Nowy aparat powietrzny

6 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Najbardziej hardkorowe obiekty są najczęściej zagazowane (i dlatego są hardkorowe) zatem w takich miejscach musimy korzystać z aparatów powietrznych. Obecnie używamy aparatów BD 96, które nie mają już wsparcia serwisu oraz produkowanych części- są po prostu stare. Zatem zapadła decyzja o kupnie czegoś z wyższej, sklepowej półki, a nie wioskowego bazaru.

Drager PSS5000 + maska FPS7000 oraz wyświetlacz HUD do maski. Koszt zestawu, to prawie 6000zł nie licząc kilkunastu złotych. To nasz cel numer jeden

Profesjonalny sprzęt eksploracyjny

10 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Agregat prądotwórczy, 4 wentylatory z przewodami ssącymi i sonda podwodna.
Koszt? ponad 7 tysięcy. To wydatki nieprzewidziane w progach, które pojawiają się nagle. Dlatego nie zniechęcaj się, jeśli zauważysz, że progi osiągnęły 100%
Zapas gotówki pozwala nam z miejsca przeprowadzić akcje pokroju tych prowadzonych w szybie odkrytym na podwórku.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Kłębek
Kłębek
Próg: 10 zł
Stożek  WKS
Stożek WKS
Próg: 20 zł
Mateusz Grabowski
Mateusz Grabowski
Próg: 20 zł
Bruno Stelmaszyk
Bruno Stelmaszyk
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł