Avatar użytkownika

Wyspa Kultury

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Wybierz 3 zł
200 dostępnych miejsc
Zasadzyłeś drzewo na Wyspie :D Bardzo dziękuję za wsparcie :)
Pojawisz się na portalu w honorym miejscu, a przy okazji może kawka?
7 zł miesięcznie
Wybierz 7 zł
200 dostępnych miejsc
Jeszcze bardziej Ci dziękuję. Mobilizujesz mnie do dalszego działania. Pojawisz się w specjalnej sekcji na portalu. Też dostaniesz dostęp do grupy gdzie będą najciekawsze wydarzenia przed innymi. Może gdzieś sie spotkamy i przybijemy piątkę
15 zł miesięcznie
Wybierz 15 zł
200 dostępnych miejsc
Dzięki Tobie Wyspa jeszcze bardziej się rozwija i rozbudowuje. Oprócz podziękowań na blogu znajdziesz się na YouTube oraz otrzymasz wyjątkową pocztówkę z Torunia wraz z podziękowaniami. Otrzymujesz również profity z poprzednich progów.
21 zł miesięcznie
Wybierz 21 zł
200 dostępnych miejsc
Bardzo bardzo bardzo Ci dziękuje. Nie wiem co powiedzieć. Tyle czasami kosztuje bilet na koncert czy inne wydarzenie. Oprócz profitów z poprzednich progów może kawka?
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
10 dostępnych miejsc
Ojeju jeju jeju :D Nie wiem co powiedzieć. Bardzo sie cieszę, że tak doceniasz moją pasję. W ramach podziękowań otrzymasz zaproszenie na koncert lub inne wydarzenie, autograf od znanej osoby z dedykacją i profity z poprzednich progów. :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wyspa Kultury w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wyspa Kultury- kulturalna wyspa Kujawsko-Pomorskiego pełna kultury, sztuki, zapowiedzi, wywiadów, fotorelacji, relacji i wszystko w przejrzysty sposób. Wkrótce wystartuje podcast.

Cześć.

Nazywam się Adam i od najmłodszych lat uwielbiam szeroko rozumianą kulturę. Pewnego dnia postanowiłem stworzyć bloga o kulturze, sztuce i o najciekawszych wydarzeniach w mieście. I to przerodziło się w portal jaki możesz oglądać teraz. 

Przez te kilka lat wyrobiłem sobie pewna markę w mieście.

 Dzięki temu udało mi się nawiązać współpracę z takimi instytucjami jak:  Centrum Kultury Dwór Artusa, Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, Muzeum Okręgowym w Toruniu, Muzeum Etnograficznym, Impresaryjnym Teatrem Muzycznym w Toruniu.

 Miałem okazję być gościem w TVP Bydgoszcz, gdzie zapowiadałem wydarzenia jesienne w mieście. 

 

Dzięki takiemu rozwojowi sytuacji i zaufaniu jakim mnie dażą te instytucje staram się trzymać poziom i cały czas się rozwijać bo wiem, że ciężko zapracowałem sobie na ten etap.

Też miałem okazję patronować kilku wydarzeniom takich jak: Czwartkowe Spotkania Social Media, Przegląd Dyplomów Szkół Muzycznych "Przygrywka". 

Dzięki Twojemu wsparciu bym mógł nadal rozwijać portal, zaczynać nowe projekty i dostarczać jeszcze więcej wartościowych treści. Chciałbym zacząć rozwijać między innymi YouTube, gdzie bym mógł umieszczać relacje, fragmenty występów czy też wywiady. 

Powoli otwieram się na inne miasta w województwie Kujawsko-Pomorskim co pozwala mi docierać do większej liczby odbiorców. Wkrótce wystartuje mój wymarzony podcast :)

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Wyspa Kultury w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Można działać dalej
  • 200 zł
  • 200 zł brakuje
0%
Dzięki za wsparcie. Dzięki Tobie mogę rozwijać portal dalej.
Poszukiwać nowych instytucji do współpracy, zamieszczać relacje z koncertów w innych miastach.
Postaram się jeszcze bardziej się rozwijać oraz zamieszczać jeszcze więcej treści.
Pora na dalszy rozwój
  • 500 zł
  • 500 zł brakuje
0%
Myślę, że mogę zacząć rozwijać się dalej. Pozwoli mi to na rozkręcenie YouTube. Chciałbym umieszczać tam relacje z wydarzeń, wywiady, zapowiedzi. Taki skrót całych wydarzeń. Początki bywają trudne, ale do odważnych świat należy.
Pozwoli mi to na początek na zakup mikrofonów, statywu, lamp.
Pomoże mi to popracować nad głosem, dykcją i rozwój w naukę pisania by dostarczać wysokiej klasy materiały.
Marzenia się spełniają
  • 1 000 zł
  • 1 000 zł brakuje
0%
Pora na kolejne inwestycje. Chciałbym zakupić aparat fotograficzny do dobrych zdjęć z koncertów czy innych wydarzeń. Dziś niektóre robie telefonem co ciekawe :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wyspa Kultury już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.