Wyspa Kultury

W Patronite od 28.01.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Wyspa Kultury- kulturalna wyspa Torunia pełna kultury, sztuki, zapowiedzi, wywiadów, fotorelacji, relacji i wszystko w przejrzysty sposób.

O Autorze

Cześć.

Nazywam się Adam i od najmłodszych lat uwielbiam szeroko rozumianą kulturę. Pewnego dnia postanowiłem stworzyć bloga o kulturze, sztuce i o najciekawszych wydarzeniach w mieście. I to przerodziło się w portal jaki możesz oglądać teraz. 

Przez te kilka lat wyrobiłem sobie pewna markę w mieście.

 Dzięki temu udało mi się nawiązać współpracę z takimi instytucjami jak:  Centrum Kultury Dwór Artusa, Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, Muzeum Okręgowym w Toruniu, Muzeum Etnograficznym, Impresaryjnym Teatrem Muzycznym w Toruniu.

 Miałem okazję być gościem w TVP Bydgoszcz, gdzie zapowiadałem wydarzenia jesienne w mieście. 

 

Dzięki takiemu rozwojowi sytuacji i zaufaniu jakim mnie dażą te instytucje staram się trzymać poziom i cały czas się rozwijać bo wiem, że ciężko zapracowałem sobie na ten etap.

Też miałem okazję patronować kilku wydarzeniom takich jak: Czwartkowe Spotkania Social Media, Przegląd Dyplomów Szkół Muzycznych "Przygrywka". 

Dzięki Twojemu wsparciu bym mógł nadal rozwijać portal, zaczynać nowe projekty i dostarczać jeszcze więcej wartościowych treści. Chciałbym zacząć rozwijać między innymi YouTube, gdzie bym mógł umieszczać relacje, fragmenty występów czy też wywiady. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!